• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rybárky, mamy a manželky rybárov. Ako s tým žijete?

28. apríla 2016 
autor
mojmu synovi su ryby nedovsetko aspon teraz cez prazdniny,venuje im vsetok cas a aj vreckove :grinning: .vcera chytil cca 3,5 kg kapra.dnes si ho dame peceneho na grile so zeleninkou. :grinning:
30. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte........Pozrite čo sa mi dnes podarilo chytiť!...........KUK album. :wink:
24. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudajte o com je tato strank a co patri a co nie do albumov :wink:
24. aug 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V snažilkách sú morčatá a psy a vo volnej diskusii "rybárky"nesmú byť ryby?
24. aug 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde co? moze tu byt tato diskusia ale bacha na to co davate do albumov, album z nazmov stuka vravi ze to s detmi nema nic spolocne :zipper_mouth:
24. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte! parada krasny ulovok-synovi sa teraz akosi nedari a uziva si posledne noci pri vode :grinning:
25. aug 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ta stuka je krasna.
aj moj otec,muz,dcera,a obe netere su rybarky.stuku som robila predvcerom. :slight_smile:
na ryby sme boli min.tyzden,otec nachytal asi 100kaprov/sportovy rybolov,chybali im cm/,z toho jeden s mierov,nejake /karasy-tie sa zaudili/,a par pleskacov.
moj muz nemal ani tuk... :grinning: a bol 10m dalej.... :grinning:
25. aug 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kedze michal nic nechyta a ani kamoskinym sa nedari tak sme grilovali lososa :grinning:
25. aug 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám tiež manžela rybára, ale takého "zdravého" chvála bohu rodinka je na prvom mieste. Inak ja rybárčenie moc nemusím, ja to ani za svet nepochopím čo ho tam baví, sedí a čaká.....koľko krát ide sám, tak to je pre mňa už absolútne nepochopiteľná vec, by som tam zomrela od nudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne tento šport zatiaľ nevadí, pokiaľ nemám červíkov v chladničke, je to v pohode :grinning:
25. aug 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj moj muz vraj kedysi chytal ryby hehe, odkedy ho poznam, ma len kazdy rok novy rybarsky listok a udice stoja v skrini... :dizzy_face:
ale oni maju zase rodinnu tradiciu v rybolovnej technike, takze chodi po sutaziach a tie udice predsa len vyuzije, dedko sa uz zastraja ako nasej klarke kupi konecne jej prvu udicu a zacne trenovat uf...
25. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marek ten michalovi stale v niecom asistuje :grinning:
25. aug 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ako mate plny mrazak na vianoce? :grinning:
4. nov 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trosku oprasim temu lebo vianoce sa blizia a hoci mam radsej lososa - kapor musi byt,uz mam nieco aj v mrazaku a aj peknu stuku.inak syn toho pochytal tento rok dost a chysta sa na lov ked zarybnia :grinning:
4. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my este nie...nas zasobi vzdy pred vianocami svokor...kapor, pstruhy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že ich mám plný mraziak,ale jeme ich sporadicky-vždy sa nato chystám a potom si rozmyslím,mm chce radšej niečo ako bryvčové,hovädzie... ale ja osobne si robím pstruha aj ked pre ostatných robím iné.
a na Vianoce mávame rezne, ryby nie, len u mojej mamy ked dôjdeme na prvý sviatok vianočný :wink:
4. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som manzelkou vasniveho rybara :wink: a v posteli mi spinka nadejny tiez rybar, moj syn
4. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa- to fakt je malý rybárik? :slight_smile: ten môj starší akurát navlečie silon cez očká, "pospravuje" naviják a končí. keď je s mužom na rybách, tak sa babre vo vode a muž miesto chytania rýb, chytá Filipko. V lete mu capol do Váhu, našťastie len do malej vody,ale aj tak ho doniesol holého-len v mužovej mikine- a vystaršeného domov. :sunglasses: :sweat_smile:
5. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte! tak syn rybarcil cely vikend -dufam ze v tom desnom pocasi neprechladol-no mam doma v ,mrazaku 3 vyse 3kg kapre :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova,sa nezdas. :wink: :slight_smile:
este ti musim napisat,neviem ci sa mi s tebou snivalo,ale vcera sa zobudim,a rozmyslam,"kto je titkova miriam"?neviem si spomemut....boze ,co mam dakde daco vybavit? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že dobre!!!
24. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj muž rybárčil a uhnal si také prechladnutie, že čakám kedy zaľahne :grinning: :grinning: :grinning: akurát včera som robil avyprážaného zubáča a Filipko normálne zjedol 3 podkovičky!!! som čumela, ryby sa mu teda o zuby nebijú :sweat_smile:
24. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam zubac!!!dala by som si :slight_smile:
24. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaca aj ja...u nas klasicke rybarcenie velmi v uvahu zatial nepripada...ale dedko sa zastraja, ze len co klarka podrastie, hned jej kupi udicu...ale asi tiez skor na ryb. techniku ako na chytanie ryb :sweat_smile:
24. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marek sa uz uci chytat rybky v jazierku-teraz sme ho zazimovali tak ma po srande
24. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam no moj svokor podnika s rybami, takze ma niekolko rybnikov a obcas tam s klarou chodime...zlata je, niekedy by sa po hlave vrhla do tej vody a male rybicky v sadkach ju celkom fascinuju :grinning: tak uvidime...
24. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tak to by sa michalovi pacilo-vidiet to. :grinning:
24. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam hej...len ja ked som tam bola teraz tehu, tak mi to normalne vadilo ten pach...
24. nov 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam inac ja ryby vobec neviem pripravovat...teda okrem klasickeho na masle hehe, u nas robi vianocneho kapra mm, ty iste mas nejake fajne recepty alebo tipy na vianocneho kaprika...nepodelis sa?
24. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak u nas vedie klasika vyprazany v trojobale.potom ho vyprazam len obaleneho v hladkej muke s paprikou a stipkou stiplavou paprikou.

najcastejsie pecena ryba je na rasci a masle,alebo s cesnakom a korenim

pouzivam korenie na ryby - klasika v obchode.

to a ked je leto tak si posmakneme na:celu rybu poriadne okorenim tou zmesou korenia a do nej vlozim hociaku mrazenu zeleninu co mas rada-ja najcastejsie kde je karfiol alebo kukurica .zabalim do alobalu a dam do pahreby cca 1 hodku-k tomu alobalove zemiaky-mnam.

kamarat robil aj kapra na slaninke a kari koreni-nebolo to zle len ta slaninka nieje ryba :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam my vacsinou na vianoce kapra pecieme a pstruhy vyprazame v tej paprikovej mucke a tohto roku asi skusime kapra na cesnaku...raz aj my sme urobili so slaninou...bolo to hrozne mastne...tak vyskusame...

inac kde som predtym robila, nas doktor bol velky gurman a dobry kuchar. on nam na vianocny vecierok piekol kapra, napchal do neho rozne morske prisery....co ti budem hovorit, na druhy den sme mali vsetci prehanky :grinning: klasika je klasika
24. nov 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok