Váš názor, keď je partner rybár

rybkoava
16. nov 2018

Dobrý deň, chcela by som poradiť kamarátke no tým, že som rybárka mam na vec subjektívny názor. Tie ktoré máte doma rybárov neprekážajú Vám ich nočné rybačky, ako často na ne chodia ? Kamarátke to veľmi prekáža dokonca zvažuje rozchod, jej partner chodí niekedy 2 krát za týždeň plus cez víkend na noc. Ju nebaví tam sedieť takže je väčšinou s dieťaťom doma sama alebo v deckom kútiku v OC.

beky1813
16. nov 2018

@rybkoava moj je rybar a na noc chodi tak raz za mesiac, castejsie chodi vecer, ale mame dohodu, najprv pomoze doma s babami, s vecerou a potom moze ist, alebo ide po praci a na veceru je doma a vikendy su nase, to chodi na ryby vynimocne, len ked ja maminy program

pininka
16. nov 2018

Niekedy je ťažké tolerovať mužom tieto koníčky, ale ja si myslím že je dobré keď ich majú, aj oni potrebujú psychohygienu, hlavne ale ak aj oni sú schopní ostať s deťmi aby si žena mohla oddýchnuť. Ja svojho musím doslova vyháňať.

nevludna
16. nov 2018

Tak nech sa snazi ho zaujat viac ako rybarcenie ;)

lula313
16. nov 2018

Ja by som to netolerovala a už vôbec nie, aby chodil aj na noc. Muž zvykol chodit s chalanmi na zatah, kde aj vtedy pil a som rada, že po narodení dcéry sa v tomto zmenil a max 2x do mesiaca ide na futbal a z neho rovno domov. Ja sa tiež nemam čas venovat svojim koníčkom ako predtým, žiaľ, toto je už údel rodičovstva. Ja by som tej tvojej kamarátke poradila, nech ho nevydiera, ale ide každý vikend na diskotéku a hádam by sa manzel spamätal.

rybkoava
autor
16. nov 2018

Tu discoteku by mohla skúsiť. Ešte že som jej neradila ja 😊som asi moc tolerantná. Môj chodí keď sa dá aj cez pracovný týždeň plus cez víkend na noc, ale to niekedy idem s ním aj ja keďže ja kvôli práci a domácnosti cez týždeň nemôžem.

janullka2008
17. nov 2018

@rybkoava môj je rybár od malička. Kým sme nemali deti chodila som s nim, hlavne cez deň. V noci som sa bála tam sedieť. No teraz máme deti 2 a on stále chodí na ryby.. Teraz už nie lebo je skoro tma a keď príde z prace sa mu to neoplatí. Ale cez víkend ide. Chodil aj na noc, ale on je zas taky ze ak do určitej hodiny nemá ani záber, pobrali a ide domov. Mne to vadí že s nami nie je. On si myslí že keď chodí do práce tak všetko je ok. Ale deti majú aj otca. Ale na druhej strane som rada radšej ho ja pošlem ako keby sa mam jedovat ešte aj s nim. Ja nechodím nikam. Len s deťmi na prechádzky, a na nákupy.... Aj ja by som potrebovala oddych ale to chlap nepochopí.

z1984
17. nov 2018

Moj ako zacal.somnou chodit tak prestal rybarčit. Aj ho posielam ale ze chce travit cas somnou a teraz prerabame. Ak sa to vsetko utrasie tak budem chodit snim raz sa mesiac. Alebo ho prinutim ist. Ved muz potrebuje cas aj na seba

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybkoava
autor
17. nov 2018

@kassandra25 ma jedno a väčšinou je s ním sama

ibrunova
17. nov 2018

@rybkoava zakzazovať mužovi niečo je riadna blbosť.. Nech si aj ona vymyslí nejakú záľubu, chlap za to nemôže, že ona žiadnu nemá a sedí doma... Pekne sa dohodnúť.. Ja v stredu , ty v piatok ...

zuzka38
17. nov 2018

@rybkoava a preco nejdu s nim na tie ryby? v lete sa to da spojit so stanovackou napr. kamoskin tiez je rybar a berie deti od malicka, zena ma cas v tom case na svoje konicky.. ved je to o komunikacii a najdenie kompromisu, on si naplna konicek, to uz je medzi nimi predsa aby si nastavili pravidla

rybkoava
autor
17. nov 2018

Ona koníčky nemá. Volala som ju aj so mnou nech to aspoň vyskúša. Mne to zo začiatku tiež prišlo nudné, no teraz keď mám kapra na udici je to pre mňa neskutočný adrenalín. On chodí na 5-8hodinove rybačky takže pre malé dieťa to zatiaľ nie je, keby išla aj ona tak by sa dalo. Ma pocit, že ju odsunul na druhú koľaj. Predtým hral tenis ale to tak raz za týždeň na par hodín. Chce aby si ju začal všímať, ale nevie ako to docieliť.

zuzka38
17. nov 2018

@rybkoava rozhovorom, ppvedat co potrebuje s najst kompromis

jana_eyre
17. nov 2018

moj muz ma konicek pc, je itckar 😅 mne by nevadilo aj keby si oblubil rybacku ale teda ak.by tak chodil 4x tyzdenne z toho 2x aj na noc tak to.by ma teda dost stvalo.. raz sme sa rozhodli mat deti spolu, rodicia sme obaja a mame sa starat obaja a nie ze jeden stale s detmi a druhy si uziva zivot ako mladenec.. kamaratku celkom chapem ze sa jej to nepaci.. vo vsetkom treba hladat kompromis a dohodu, nie uplne vyradit konicky ale zase to s nimi ani neprehanat..

jasminet
17. nov 2018

Náš otec keď sme boli malí chodil na ryby, brával nás s mamou so sebou cez víkend a poviem ti, že sme to s bratom neznášali. On sedel pri vode, ani slovo sme nemohli povedať lebo vypladime ryby, tak sme 8 hodín blúdili s mamou okolo jazera, po lese atď atď. Na noc nechodil, pár krát bol na týždeň v Čechách s partiou, to sme s ním boli tiež, ale chodili sme po hradoch a Zámkoch ... Takže buď stanoviť pravidlá, že Max 2x za týždeň po pár hodín alebo ona nech mu nechá deti a večer a cez víkend ide kľudne do kina, divadla, kaviarne si hoc len knihu v kľude citat.

rybkoava
autor
17. nov 2018

@zuzka38 dohovaranie nepomáha ona ho ma veľmi rada no on sak nej správa ľahostajne, veľmi by som jej chcela poradiť pretože ju to trapi. Ja si napríklad beriem na ryby knihu a moja polovička sa venuje dieťaťu.

rybkoava
autor
17. nov 2018

@jasminet mi berieme dieťa, plne auto hraciek plus psa a malo kedy je ticho na rybníku, keď je tam viac deti dokonca aj na noc. Kedysi to bol skôr chlapsky koníček, teraz už bežne chodia celé rodiny. A na moje prekvapenie som sa za tie roky nestretla ani s jedným rybárom ktorí by frflal, že majú byť ticho.

jasminet
17. nov 2018

@rybkoava no vidíš, ja za tie roky či sme s otcom chodili nespocitane veka tichochtivych rybárov. Chodili sme aj cele rodiny potom, v lete sa dalo keď nás bolo viac, ale keď sme boli sami a otec si tam potreboval oddýchnuť, tak to bola zúfalá nuda. Mama ryby neznáša, z jej strany to bol ústupok aby sme boli ako rodina spolu, ale aj tak bez úspechu. Kompromis by mali spraviť obaja - on obmedziť rybárčenie, ona občas ísť s ním. A dohodnúť sa napr. Na povinnom programe, ktorý vyberie ona aby boli spolu - zoo, výlet, plávanie.

rybkoava
autor
17. nov 2018

@jasminet ja ju úplne chápem, keď môj manžel začal chytať ryby chcela som sa ním rozviesť no akosi som sa nechala zlákať aj ja a neľutujem😊Bolo srandovne ako sme ostali s manželom po 6 rokoch spolu 24 hodín sami 😊

beky1813
17. nov 2018

@zuzka38 ja tiez s muzom nechodim, mna to nebavi, plus same komare, dakujem nic pre mna, idem len vtedy, ked je v okoli bufet, moznost prechadzky

weronkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ibrunova
17. nov 2018

@rybkoava ak ona do neho stále hučí, tak asi rád vypadne z domu, ktovie.. Ja sa napríklad teším, keď odíde, ale to je už rokmi 😂

dorotka66
17. nov 2018

No ja som z rodiny rybarov a polovnika 😁 pre mna je to uplne akceptovatelne. Kamoska sa musi rozhodnut ci to bude akceptovat alebo nie. Ale o jeho konickoch urcete vedela pred dietatom. A muzi mozu mat ovela horsie konicky....moj oco bol kazdy vikend v lese a 3 deti 😉

sissy27
17. nov 2018

@rybkoava rybárčenie alebo iný koníček - rodina by tým nemala trpieť. Ak by sa v pohode stíhal venovať deťom aj manželke, zároveň doprial aj manželke priestor pre jej vlastný koníček alebo oddych, tak by som v tom problém nevidela. Ak je ale na prvom mieste rybačka, potom dlho dlho nič a zase ryby a potom niekde na konci rodina, tak bohužiaľ, ale asi by som mu polámala udice a silon uviazala na gule. S uzlom. Háčik si môže pichnúť kam uzná za vhodné.
A to som veľmi tolerantná osoba, ale ak by som mala fungovať len ako slúžka a matka, tak to pardon, na to som sa nemusela vydávať. Tie 2 razy za týždeň znamená čo - dve hodinky a domov prečítať rozprávku deťom na dobrú noc a venovať sa manželke, alebo 2 dni v týždni o ňom nevie? Cez víkend každý víkend jedna noc, dve noci? Ak si ona nájde časovo rovnocenné koníčky, tak to v praxi znamená, že sa uvidia jeden deň v týždni... Pre mňa trošku málo na manželstvo s malými deťmi.

lilka5566
17. nov 2018

Môj chodi ale nie tak často našťastie nemá toľko voľná v práci. Dva krát do roka ho pošleme na týždeň s kamošmi na ryby nech sa vyšantia a potom mam celkom kľud. Ale občas som aj rada keď ide preč, oddýchnem aj ja 😁😁

slunce3
17. nov 2018

Manzel rybar,jaale som rybarka aj dcera a syn, na zvazovej vode sa teraz chyta uz len do 20:00 👍😂tak ak nechodi na sukromak alebo do madarska na ryby tak na ryby nechodi 😂

janinah
17. nov 2018

@weronkaa videla mamina film Skrotená hora? tam tiež manžel chodil na ryby,v skutočnosti chodil za milencom.😉.....inak krásny film

slunce3
17. nov 2018

Prave ze mat chlapa rybara jeje ibrovska vyhoda,ked vas naserie len ho poslete nana ryby, a on sa este vsade chvali aku, ma super zenu ze ho na ryby posiela 😂😂😂 hej aby mala doma pokoj 😂😂

rybkoava
autor
17. nov 2018

@slunce3 priznám sa, že ja s nim chodím často, ale občas ho tam pošlem aj samého, napríklad ak nebude - 30 tak to určite urobím pár dní pred sviatkami, keď budem piecť aj keď tam bude len 2-3 hodinky. Minule sa smial manželov kamarát keď som mu hovorila, ako sa dohadujeme, keď ide na ryby sám. Povie že príde o 17 tej no ja vždy pridávam minimálne hodinu, lebo viem že o 17 tej sa ešte len začne baliť 😊

rybkoava
autor
17. nov 2018

@slunce3 aj to sa počíta, keď je celú sobotu preč. Ale zas my rybárky to chápeme viac😊😊 preto som jej moc neporadila😊