• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
tak vidis, budeme sa o dietatko bat az do konca zivota.....najprv aby som vydrzala 1 trimester, potom dalise a dalsie a ked sa to narodi tak sa budes bat stale....
25. sep 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka, držím ti palčoky, aby to všetko dobre dopadlo. Chodíš aj do práce a ako sa citiš ako tehu? Ty už máš za sebou 1.trimester
25. sep 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna dakujem, ja som na pn, lebo moja dr. ma nechce pustit :unamused: dost mi je doma dlho ale povedala ze uvidime po triple testoch....oficialne mam az zajtra za sebou 1 trim. lebo budem 13+1tt
neboj aj ty za chvilu budes :slight_smile: :wink:
25. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka tiež zvažujem pn, mám dosť stresujúcu prácu, len sa neviem rozhodnúť. Bojím sa, že to doma po týždni nezvládnem a vrátim sa do práce... môj chlap vraví, nech som doma, ale on to zasa z praktického hľadiska, vieš upratané, nakúpené, navarené - takto nie je nič, lebo len spím
25. sep 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ... ja neviem co povedat
v podstate som sa predto doteraz ani nezapajala lebo sa ma tieto veci velmi dotykaju...ano isty alibizmus
myslim na vas na oboch
25. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna, mne je dlho ale zase je to fajn......ja mam este stale bolesti maternice a niekedy je fajn ked sa mozem cez den natiahnut :wink:
25. sep 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Havka písala som ti do témy amniocentéza
25. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anna... ako Taky pisala tie cysty zabezpecuju aj vyzivu embrijka.. potvrdil mi to aj moj dr... oni casom zmiznu... netreba nic odsavat :wink: ....
25. sep 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :wink:
25. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko ....
ako sme sa vyspali dnes?......ja uz 4dni som zmenila polohu a vymenila anatomicky vankus za ine dva obycajne......takze skoro sedim ked spim a je to parada.....prestali boliet krize a do tela sa dostava viac kysliku ...ked sa spi na chrbte...
26. sep 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
tanitta ja už spím horko ťažko :wink: - ale s tým mojím bruchom sa ani nečudujem - no hlavne, že bobátka vystrájajú :dizzy_face:
neviem, či budem mať niekoľko dní prístup na net, takže ak sa neozvem, nič sa nedeje (dúfam), len sa ozvať proste nemôžem. tak sa všetky držkajte, budem otravovať takynku o info o vás :wink:
pekný deň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ... skutocne neviem co povedat, velmi ma to mrzi
Ale aj tak este stale dufam, ze drobcek nakoniec srdiecko rozbucha a snad to este dobre dopadne. Velmi budem drzat palceky.

havka,
tie bolesti pocitujem aj ja ... niekedy je to az take neprijemne tahanie. A to, ze si mozes polezat, tak to je super

Tani... vcera mi nedalo a po Kvetke som aj ja nieco objednala z tej ceskej net stranky co si sem hodila. Cena bola super, postovne 40 SK a v banke poplatok ako za klasicky prevod. Este som zvedava aka kvalita to bude, budem referovat
26. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi.., tak ak ides na oddych pekne si oddychni ak ides pracovne tak sa moc nenamahaj :dizzy_face: .. paa
Fedra...pocakam co preferujete... :sunglasses: ... platila si bezhotovostne?
26. sep 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tehulky, Gabika len sa nám držkaj a ozvi sa :slight_smile: cez mobil
26. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanittka, pracovne??? už nevládzem :grinning: :grinning: :grinning: - ani nemám záujem. :wink: - to len doma nebudem mať prístup na net...
taky, určite sa ozvem :slight_smile:
26. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehuľky :slight_smile: ....ja podávam oficiálne hlásenie z Helíka : sliznica 21 mm, zatiaľ bolo vidieť jednu 2 mm dutinku, podľa výšky bHCG, ktorú sa dnes dozviem nám určia ďalší termín v Helíku :slight_smile:
26. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani ... oni maju ucet v tatrabanke na SK tak som platila cez internetbanging
26. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - a to som ti predchvíľou písala do Bežíme ivf maratón.
z celého srdiečka gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzlik, už som ti písala inde, veľmi ma to mrzí. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Neviem, či je to možné a aká je nádej ale stále dúfam, že sa to ešte v pondelok zmení.

Jujka skvelé, gratulujem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Fedra, Tanitta o ktorej českej stránke hovoríte? To je super, keď majú účet v slovenskej banke, to je potom úplne niečo iné. :slight_smile:
26. sep 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujka... fiijha... :wink: ....uz mozne gratulovat :dizzy_face: :dizzy_face: ....
Tinus...http://www.kojenecke-obleceni.eu/ tie cenu su fakt dobre...
26. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babulky :slight_smile: ....ešte nás čaká dlhá cesta, ale dúfam, že to dobre dopadne....som smutná zo Zuzlíka, stále na ňu myslím, čo všetko si musia vytrpieť...je to ťažké :pensive:
Idem trošku pracovať, ozvem sa neskôr.
26. sep 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Táni, majú tam pekné vecičky. :wink: :slight_smile:
26. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juji gratulírujem, ja som ti tiež písala na bežkyne :slight_smile:

keď si tak zoberiem ja som tehotenstvo s bobáčikom začínala pri KETe s 9mm sliznicou :wink:

no pošlite aj mne tú stránočku, díkes :dizzy_face:
26. sep 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prečítm, A B mi unikne, už mám tú stránku :wink:
26. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky! Zuzlik, stale tomu neviem uverit... Snad je este nadej. Drzkaj sa
Jujka blahozelam oficialne z celeho srdiecka. Krasne tehulkovanie!
26. sep 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..moze sa baby uchytit aj so sliznicou maternice 9 mm?taku som mala pri transfery..ako ty takyna..
26. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Dici, môže najnižšie rozpätie je od 7mm do 9mm :wink:
26. sep 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,ze sa uchytilo..drzkajte mi prosim palceky..cmukyyyyyyy :zipper_mouth:
26. sep 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dici jasné , že ti držíme palce :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak ja mam uspesne za sebou dalsiu poradnu :slight_smile: . ja sa tam len porozpravam s dr. co a kedy dalej, ale ma este ani raz nepozerala, povedala ze ak krajko povedal ze je vsetko ok a pozeral mi krcok tak ma nema ona preco zas pozerat......vas zvykne pozerat aj na koze? :sweat_smile:

jujka tak gratulirujem este raz :slight_smile:
26. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok