Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžu ísť dvojmesačnému bábätku zuby?

opatova
25. júl 2014

S coho moze mat 2 mesacne babo teplotu moze jej ist zuby?
L

katkasofi
25. júl 2014

@opatova môžu. Moja mala prvé dva ako trojmesačná 🙂 ani som o nich nevedela, len keď ma pohrýzla 🙂

pribinak
25. júl 2014

My sme mali prve dva spodne zubky v 3 mesiacoch, ale bez teploty, len odrazu tam bolo cosi male biele a o par dni dalsi mini zubok

opatova
autor
25. júl 2014

Dakujem lebo nic jej neni je len nepokojna a ma teplotu 38,3

katkasofi
25. júl 2014

@opatova a má opuchnuté ďasná?

opatova
autor
25. júl 2014

To nieje moja mala alesvagrinina kazala som sa jej pozret lebo ona jechudiatko uz vystresovana chcela ist na pohotovost

xarra246
25. júl 2014

@opatova Takto malé deti môžu mať teplotu aj z prehriatia organizmu. Ja na jej mieste by som radšej išla k lekárke. Radšej ísť zbytočne ako niečo podceniť.

iwesska
25. júl 2014

No pri takom malom babatku a takej teplote by som isla hned k lekarke a zuby su v tomto veku naozaj velmi malo pravdepodobne. Okolo 3 mesiacov je to uz realnejsie, mojej idu teraz 🙂 Ale nema teploty ziadne.

janikes
25. júl 2014

urcite chod k lekarke, u nas takato teplota znamenala zapal obliciek. Nebolo malemu nic len dostal teplotu tak sme radsej isli k doktorke a skoncili sme v nemocnici. U takeho maleho to netreba podcenit.

kingstonka
25. júl 2014

MoMA mala tiez prve zuby trojmesacna, nezvyknem pri takej teplotě hned buzat k dr.ale při tak malom babetku by som isla

mircalla
25. júl 2014

@iwesska suhlasim

janinah
25. júl 2014

ak dieťaťu nič nie je a teplotuje,tak treba myslieť na zápal uška alebo na zápal moč. ciest resp. obličiek,tak malé dieťa s horúčkou by mal vidieť lekára

lenkalienkam
25. júl 2014

záleži či nemá iné príznaky zapálené hrdielko , močenie a podobne. aj môj malý mal prvý zúbok v 3 mesiaci - radšej by som išla k detskej lekárke nech bábo kukne a bola by som spokojnejšia :o)

katarinamarkova
25. júl 2014

@opatova pri prerezavani zubkov moze byt teplota zvysena - t.j. nieco nad 37.......ak uz je teplotka nad 38 st. bude to na 99% z niecoho ineho - leto, teplo, prehriatie- do rana ustupi, len vela pit, trosku schladit........s tymi uskami je to pravda - zakerne, prakticky neviditelne......hocijaky iny zapal......ak teplotka zajtra neklesne urcite treba k dobktorovi.
ak klesne a nebude pretrvavat, tak by som k doktorovi neutekala, mozno to bolo len z prehriatia, mozno babo uspesne zabojovalo s nejakym bacilkom.

opatova
autor
25. júl 2014

Dakujem kocky vsetkym 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli