Prerezávanie zúbkov

love232
24. mar 2012

poradte nieco ked sa prerezavaju zubky..dakujem 😀

xenicka13
24. mar 2012

ja som davala mundisal gel

janka0007
24. mar 2012

ja som davala Dentinox gel..

emily_666
24. mar 2012

ja som skúsila asi 6 druhov gélov na zúbky, nič nezabralo na dlhšie ako na 3-5 minút, čiže zbytočne vyhodené peniaze

katkas1
24. mar 2012

pri dcere som vyskusala vsetky gely aj homeopatika a nemalo to ziadny ucinok takze synovi nedavam vobec nic a uz mame 8 zubkov vonku 🙂

janinah
24. mar 2012

gely o ničom,vypluval,na noc som semtam dala Nurofen sirup akože proti bolesti,aby sa vyspal

31majka12
24. mar 2012

Nam tiez gely nepomahaju...
Skor nurofen sirup alebo panadol baby sirup..ten nam zabral aj vcera...maly ma 7 mesiacov a uz mu idu horne.

zvedavamt
24. mar 2012

Nam pomohli homeopaticke viburcol cipky. Potom sme odvonka natierali licko,ked mala spala,alebo pod dozorom olejcekom kajeput / je to setrnejsia verzia tea tree oil,vhodna pre deti bez riedenia/. Te geliky nic moc,len daky calgel bol ale s liekom od bolesti,tak to som moc nekcela.
A trpezlivooost.
Nam sa akurat menia za trvacne,tes mame veslo.Dnes v noci pride zubkova vila 😉

gergeja
20. feb 2013

treba dat na prst citronovu stavu a potom jemne potierat dasna.nedavat vsak vela

milka1978
10. máj 2013

Ahojte maminky ... poradte mi nejaké babské rady na prerezávanie zúbkov ... mali sme už Mundisal gél no ten vešmi nepomohol ... teraz máme kamistad gél ale tiež veľmi nepomáha a drobec je veľmi nervózny .... nepoznáte nejaké babské rady, ktoré by som mohla vyskúšať? čítať čo ste tu všetky napísali - pravdupovediac nemám čas, keďže drobec je stále nervózny a nikde nevydrží dlho ... ešte aj keď spí tak na 30 min. a to je maximum a to stihnem akurát poumývať riad a niečo ukuchtiť .... prosím Vás o rady, lebo ja už neviem ako mu mám pomocť Ďakujem

danielkabn
11. máj 2013

ahojte maminky,chcem sa spýtať,koľko kusov gélov ste minuli do roka na zúbky,či nám vlastne aj zaberá,lebo malý mi prestáva papať,asi sa mu prerezávajú ostatné,možno všetky naraz,vôbec neviem,lebo si do pusy nechce ani za svet dať pozrieť a v noci sa budí a je hore a chce iba piť čaj,mlieko pomaly do neho nedostanem už vôbec,iba keď potriem tým gélom zúbky,tak niečo vypije 😒 Nie je to veľa toho gélu? je napísané v letáku,že sa môže max.6x za deň,čo teda nedávam teraz,ale boli dni,keď mu vyšli tie spodné,že teda to bolo aj tých 6x,ale teraz tak maximálne 3x dávam..a ešte sa chcem spýtať,síce to sem nepatrí,ale ako čistíte detičkám noštek? môj špunt si nechce dať ani za svet,reve ako pavián,ja viem,že je to nepríjemné aj pre nás dospelých,ale predsa len mám pocit,ako by som ho išla s prepáčením ubiť,tak strašne reve..vôbec neviem,už som skúšala všeličo možné..a nechce ani za svet 😒 a v poslednej dobe je to tak isto aj s uškami...

sklenki
15. máj 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s tým, že by , okrem všetkých ostatných prejavov, miesto hnačky bola pri prerezávaní zúbkou zápcha. diiik,

tarapaper
15. feb 2014

ahojte kto mi poradi ... dcerke super vyslo v pohode 7 zubkov a teraz sa mi zda ze ked jej natieram gelikom tak sa jej ako keby robi sem tam taka koza na zube co stym je mozne ze dasno obrasta zubky ? ako tomu predist dakujem