Začínajú nám rásť zúbky

mirkava
14. júl 2014

Ahojte, nemáte niekto nejaké "triky" ako pomoct malemu ked sa na deru zubky von? V piatok máme 4 mesiačiky a sme nervózny a pesticky v ustach, slinky... najradšej má môj prst ked si ho ochladím v studenej vode, to mu robí dobre, ale nemáte niekto ešte nejaký "receptík" ako drobcovi pomoct. Gélik z lekárne máme aj nurofen ked je najhoršie...

martinella1
14. júl 2014

Viburcol cipky - homeo alebo camillia.....prave prezivame to istem vcera sa nam prerezal 5 a 6 zubok.....

matulik73
14. júl 2014

@mirkava ahoj,skus tie hryzatka,co sa daju na chvilku do mrazu,tie su super 😉

zuzuxxxx
7. aug 2014

ahojte baby ... vrelo vam doporucujem kupit krem PRVEJ POMOCI ,,, SOS SPRAY Z ALOE VERA! je chladivy, je prirodny ,,, je dermatologicky testovany,, a nie je len pri problemoch zubkoch ale aj na ekzemy,mykozy ,plesne, afty a mnoho dalsich evci, viem vam dat aj blizsie info v spravach a aj vam pomoct sa k nemu dostat za teraz zvyhodnenu cenu .. info sprava

citronade
8. aug 2014

ahojte, nam tiez idu zuby, to je nieco strasne, zachvaty hysaky totalne... chcela by som sa opytat, dieta sa zacalo prehybat do luku, vytacat hlavu dohora, sponovat sa, pritom plac, slintanie, zuzlanie ruk, nechutenstvo.. chcem sa opytat na to prehybanie do luku a vystieranie noziciek ci patri k prejavom bolesti prerezavania, predtym nic take nebolo. jedine ma napada priradit to k tym zubom, ale nikde take prejavy nevidim popisane. nemate skusenost?

nutrimas
26. aug 2014

Okrem chladivych hryzatiek, ktr. poskytnu ulavu odporucame na zmiernenie podrazdenia a bolesti aj prirodny masazny gelik spec. na usne, zubne, krcne tazkosti - Jakoubek. Gel je cisto prirodny, od znameho ceskeho vyrobcu Nobilis Tilia, obsahuje eter.olej z harmanceka a levandule, ktr. ma upokojujuce ucinky aj po psych. stranke. Najdete na nasom eshope, o.i. aj ine prirodne vecicky pre deticky.

zimmi1
29. aug 2014

jeeeeeeeeej, aj nam idu zubky, o chvilu bude mat 5 mesiacov a najradsej hryzka tiez moj prst 😉 som zvedava, kedy sa mu to konecne predere..my mame okrem hryzatiek este taku vybracnu pomocku, je to v podstate taka hrkalka, s maksou castou, do ktorej ked sa hryze, tak vybruje..doniesla to svokra, vraj jej to odporucila nejaka doktorka. vzdy to troska pohryzka, premasiruje mu to dasienka a je rad :D

rajna
29. mar 2015

Moja bábika má 7 mesiacov a 6 zúbky. Doteraz to šlo celkom fajn okrem slinenia a kusanie nebolo nič také hrozné. Ale dnes sa nám prerezal 6 a len plače alebo spinká. Nepoužívam nič žiadne géliky a ani homeopatika, nie som toho zástancom, radšej ju troška ponosím aby sa ukludnila. Síce si už necítim ruky a ani kríže ale nejako to prežijem. 😉

danialex
20. júl 2017

@citronade viem, ze uz je to pekne stary prispevok ale hladam presne to, o com
ty hovoris... nepamatas sa, ci to vykrucanie prestalo po predrani zubkov? Dakujem !