Čo poviete na vzťah 15 ročnej s 18 ročným?

noemkanikoletka
29. nov 2014

:O

lili224
29. nov 2014

Je to uplne normalny vekovy rozdiel, mala som 15 a manzel 18...nidek nie je napisane, ze sa musite zobrat...my sme spolu 8 rokov, nedavno sme mali svadbu...Len nechapem otazke?!

tinushka13
29. nov 2014

Ja som mala čerstvých 15 on 20 😀 a poviem vám.. keby sa tak rozhodla moja dcéra, tak ju podporím v tom. A to len preto, že sa mi vyhla puberta. Mamina nemalas o mnou problémy. Boli sme spolu skroo každý deň po škole. keď som sa doučila. Samozrejme som školu nezanedbávala. Mamina mi nemala čo vytknúť. Nijako som sa nepohoršila ani nič pod. nemal na mňa zlý vplyv. Možno bola aj rada, že sa kade tade neflákam ako moje rovesníčky. na prvú diskotéku ma pustila s ním keď som mala 18 a to aj tak iba do pol 10 (vlasnte vtedy s to iba rozbehlo 😀 a ja už na ceste domov) 😀 Aj keď nám vzťah nevydržal (boli sme spolu 4 roky) dodnes mame krasný kamarátsky vzťah. Ale najviac záleží od tých dvoch.. je to len o nich a o tom kto sú. 😉

oladuna
29. nov 2014

Bolo tu povedane ze taki mladi ludia by nemali vstupovat do vztahu iba ak su rozhodnuti vstupit do manzelstva.....to je uz aky blud.ved ked nebudes vediet co je to byt vo vztahu tak ako mas vediet ci ten clovek ti vyhovuje? Urcite by nikto nemal vstupovat do vztahu ak chce mysliet hned na manzelsvo.uplna konina. Treba vyskusat ci su obaja kompatibilni a az POTOM zacat tocit o manzelstve.vtedy nebude tak vela nestastnych manzelstiev a rozvodov.

bonaqa2013
29. nov 2014

mám 3 dievčatá - ešte sú na prvom stupni ZŚ, ale určite by som im to zakázala. Prečo? Bála by som sa že ten 18 roč. by ju rýchlo zviedol na sex.

dejnas
29. nov 2014

odpadám z niektorých odpovedí 😀 už ste zabudli na svoju mladosť, či ako?
či to je "vzťah" alebo len poblúznenie - ukáže čas... a či mi veríte alebo nie, mám 3 kamarátky, ktoré si svoju prvú "15-ročnú" lásku vzali za manžela... (aby som bola presná - tá jedna chodila so svojim manželom od 13tich! on mal vtedy tiež 13) a na počudovanie - všetky tie páry sú stále spolu 😵

panidia
30. nov 2014

Sú to ešte deti,a zvlášt chlapci dospievajú omnoho neskor po rozumovej stránke.Nehovorím teraz o fyzickej.Možu byt kamaráti ale neviem si predstavit sex medzi 15 ročným dievčatom a 18 ročným chalanom.Neviem kde je potrebne sa tak náhlit a potom v 25 -tich zistí že už mala 10 milencov a bude obyčajná ....No proste sodoma-gomora,mládež je zkazená,a potom to tak vyzerá.Rodičia nepoučia svoje ratolesti o živote,a deti majú deti...Ja som mala prvého chlapca až 21a o nič som nebola ukrátená,a to sme už 14 rokov manželia.Dúfam,že syna dostatočne pripravím do života,aby bol rozumný a zodpovedný,neviem si predstavit že by sa mi v osemnástke vláčil s 15-ku.Vtedy sa má venovat škole a zameriat sa na svoju budúcnost,lebo len tá mu zabezpečí aby sa raz o tú svoju rodinku vedel postarat a zabezpečit ju.

terezka1947
30. nov 2014

myslim,ze nie je problem vo vekovom rozdiele,ale vo veku dievciny....je pravda,ze teraz vyzeraju 15rocne dievcata a celkovo mladez dospelejsie,ale nemyslim,ze je to tak uplne aj po citovej stranke(skor naopak)...je to vek na kamaratsva,spoznavanie sa a najma-ucenie,ucenie,ucenie-buducnost
a este by som sa zamyslela-co je to chodenie???lebo ak maju mat intimny vztah dievcata od 15tich,tak neviem, co dobre by im to mohlo priniest do zivota...ak je to chodenie-stretka...zalubenost...spolocne zaujmy....kino..a nejake ucenie a co ja viem co,tak ooook-spoznavanie v nejakych rozumnych hraniciach ok
ale je to na rozmunosti dospievajucich a ich rodicov

pekkka
30. nov 2014

je čas na antikoncepciu 🙂 ja som začala a s mojim priatelom tiež ako 15 ročná- 2 roky sme vydržali bez sexu a ukončili to po 5 rokoch ... no neľutujem , mam na čo spomínať . bolo to veľmi nádherne obdobie 😀

natuska87
30. nov 2014

Ze je uplne prirodzeny...

sue
30. nov 2014

Baby a sorry,aele pre vás vzťah = sexuálny vzťah? Ja som teda randila od 14tich,ale na sex si počkal nejaký 4tý frajer v podstate už som bola dospelá vtedy... Vodili sme sa za ruky, chodili do kina, na kofolu,na pizzu a tak,ale sex nebol... Prečo to tu hneď tak píšete 😕 či všetky ste s každým frajerom hneď skočili do postele? Ak sa pýtaš a jedná sa o tvoju dcéru,hodila by som s ňou reč o antikoncepcii,ale samozrejme aj o tom, či vie aké sú následky a tak...podporovala by som ich v tom,avby čo najviac času trávili aj s nami,aby som videla aký ten chalan je...a to je všetko. Vekový rozdiel je ůpne ok 🙂 ak píšeš za seba,tak vedz,že chalani majú v tomto veku mozog v trenkách dosť často,ale musia rešpektovať,čo im baba dovolí. Mysli na to,že z každého - aj chraneneho sexu môže vzniknúť dieťa a ak je nechcené, partnera síce donútiš k výživnému,ale kláske k vám dvom nie....takže stojí za to počkať si 🙂 A užívaj si to celé 🙂 je to krasne obdobie 🙂

safranca15
30. nov 2014

Ja som mala 16 a o 11 rokov starsieho

zuzana1291
30. nov 2014

Omg, kedysi boli 17 rocne zeny vydane a rodili deti...a tu budu niektore robit vedu z toho ze 15 rocna randi 🙂 A este hnusne napisat ze *trtka*. Zrejme ma dotycna nejaky komplex z prveho sexu, podla mna v 15-16 tich je uplne prirodzene ze pride aj k sexu. A stale lepsie s nejakym 18 rocnym frajerom s kt.si dievca rozumie, ako niekde na party jednorazovka 🙂 Apropo, nie je ani iste, ze spolu budu mat aj sexualny vztah, mozu sa na to odhodlat aj po roku, dvoch...tak ako to bolo aj v mojom pripade 🙂

evita123
30. nov 2014

Aj ja som mala 15 v case, ked som mala prveho frajera.. on mal 18.. a dodnes sme spolu 🙂 prvy a posledny 🙂

mata128
30. nov 2014

Zacnes zakazovat,bude hladat unikove cesticky....to ti pisem z vlastnej skusenosti....osobne by som iba dozerala,aby nezanedbavala skolu,robila si svoje povinnosti....uz podla toho do urcitej miery zistis,nakolko je rozumovo vyspela a zodpovedna....ale urcite by som nebranila....popripade by som pouvazovala pomaly nad atk

mnamko
30. nov 2014

Prečo by nemohla chodiť s chlapcom?uplne normálne v jej veku,treba jej povedať,že rešpektuješ jej vzťah ale aby aj ona rešpektovala,že popri vzťahu má aj školu asi aj on ,žeby si ho rada spoznala,dcéra by to brala že jej dôveruješ a spoločne by som snimi hodila reč.

nely459
13. dec 2014

Ked sme sa dali dokopy s mojim manzelom, ja som mala 15 a on 20 :D

monika11m
13. dec 2014

je to aj lepsie ze je starsi ason je zodpoednejsi!

lady511
13. dec 2014

ja ked som mala 15 mala som chlapca ktorý mal 20,,rozumeli sme si a bol to moj prvý partner aj v sexe,,bola som rada že to bolo s niekym koho som lubila,,boli sme spolo 3 roky,,všetko klapalo,,necítila som že je tam 5 rokov,,ale zaleží vela aj na tom aký su tý dotyčný vyspelí či mentálne alebo fyzicky na svoj vek ako bolo písané vyššie,,

timotea244
13. dec 2014

Podla mna je to uplne v pohode...Ja som mala tiez 15 a moj frajer 18 boli sme spolu 3,5 roka...A moja svagrina mala 15 a jej vtedy priatel 20 ked sa zoznamili a zacali spolu chodit a su manzelia su spolu dodnes a teraz maju 32 a 37 🙂

barinkova
13. dec 2014

Nieje vzdy pravda ze ked je starsi je rozumnejsi.

tanickaskorokubikova
13. dec 2014

Uplne v pohode s mojím manželom som začala chodiť keď som mala 16 a on mal 24. Teraz sme spolu už 10 rokov a nič lepšie ma v živote nemohlo stretnúť 😉

jankaroy
13. dec 2014

Uplne normalne, ja som mala prvy vztah ked som mala 15 rokov a priatel mal 19 rokov. Vydrzalo nam to 5 rokov, potom sme sa rozisli, teda ja som sa s nim rozisla, lebo som spoznala svojho manzela. Podporuj ju, stoj pri nej. Ked dojde ku sexu tak vyrieste antikoncepciu. Je prirodzene byt zalubeny a mat vztah 🙂

januus
14. dec 2014

3 roky rozdiel? veď to je NIČ 😀 😀 chlapci su vo vseobecnosti 2 roky pozadu, takze dievcata si viac rozumeju pribliznes chalanmi o 2 roky starsimi (neberte ma doslovne), takze toto je uplne idealny vztah 😉

zuzu7899
16. dec 2014

15 rocne dievca sa ma divat do knih a uciit sa na strednu skolu a potom vysoku nie riesit frajerov

olivka84
16. dec 2014

ten rozdiel neni taky velky ale podla mna 15 rocne dievca neni dospele. inak sa pozera na svoje rozhodnutia v 15 a uplne inak ked bude mat 18 . ale doba je taka co si budeme nahovarat . a moze sa stat ze ten 18 rocny je zivotna laska ale skor by som povedala ze je to len hormonmi riadeny chalan ktory chce len jedno. ci sa bude zakazovat alebo nie nepomozes si radcej poriesit tu antikoncepciu nez potom riesit horsie ....

07111968
7. jan 2015

15 rocne dievca je predsa este na zakladke ,alebo lepsie povedane ju konci...a "vztah " 15 -18?...zalubenost ,ktora ak ti dvaja jedinci su si sudeni prerastie vo vztah...tym ,ze dievca dospeje a chlapec dozrie a potom na nich trebars caka aj manzelstvo - alebo spoluzitie...moja zacala randit ako 17 - 22 -rocnym ,dotedy to boli platonicke lasky - najcastejsie kazde dva mesiace sa jej pacil niekto iny..🙂 je to o vyzretosti a dovere, hlavne nezakazovat ,ale urcit hranice a hlavne hodit rec aj s mladym -aky mate na ich vztah nazor ,ze ocakavate zodpovednost aj od neho ..

samasa
7. jan 2015

ja som so svojím mužom začala chodit ako čerstvá 16tka...on mal 23...chodili sme spolu 5 rokov, a už 9rokov sme manželia...máme tri detičky a začíname stavať domček...takže ak sú si súdení...nieje o čom...

katey
7. jan 2015

Ja som mala 15, moj frajer mal 19, chodili sme spolu 2,5 roka.. a sex sme cely cas nemali.. bol to presne taky ten "detsky vztah" za ruky, na prechadzky...

barborazilina
7. jan 2015

poznam viacero parov (asi 4) co sa poznali od zakladky a chodili spolu a teraz su to stastne manzelstva aj ked je fakt ze sa brali snad vsetci kvoli tomu ze baba zostala tehotna ... ale funguje im to ... tak preco nie?

decode
7. jan 2015

Ja som mala 16 rokov a môj chlap 21 . Teraz mám ja 21 a on 26 a sme furt spolu a máme takmer dvojročného syna , takže myslím, že sa netreba ničoho báť 🙂 Sex sme síce mali po krátkej dobe chodenia , ale neberiem to za nič strašné 🙂