Koľko platili vaše deti za stužkovú?

13. apr 2021

Koľko vaše deti platili za stužkovú, najlepšie tí, čo ju nemali až tak dávno?

hettinka
13. apr 2021

Okolo 250€ to vyšlo. V Žiline, r. 2019

suzitok
13. apr 2021

200€ , dva roky dozadu, Nové Zámky

smejo148
13. apr 2021

2 roky naspäť okolo 220

autor
13. apr 2021

@hettinka tiež Žilina Gymnázium a v synovej triede to chcú robiť za 400

autor
13. apr 2021

Snáď nie som jediná komu to príde príliž

luccija
13. apr 2021

To je dosť veľa a nečudujem, že sa Ta to pobúrilo.Este prirataj oblek, topánky oblečenie pre Vás..

suzitok
13. apr 2021

Zalezi od toho, kde to chcu mat, vsetko zalezi od miestnosti...a prevádzkovatelia si lubia nechat poriadne zaplatit za to....u nas v tom bolo aj jedlo, obcerstvenie, zakusky, hudba, kytice ucitelom, dary..

autor
13. apr 2021

Prišli s tým rodičia dcerinej spolužiačky, ktorí to chcú organizovať ale vôbec ešte nie je povedané čo do toho chcú zarátať

hettinka
13. apr 2021

My sme mali v Dome Odborov, stravu tiež tam a bola chutná. Všetko zháňala moja dcéra tak lowcost, mali 300€ a ešte si vracali. A fakt všetko mali, aj Dj, výzdobu, koláče, korbaciky v tom. Aj darček triednej, poháre, oznamka

autor
13. apr 2021

Ježiš už som zmagorena, synovej spolužiačky 😂

miriam11
13. apr 2021

Do 250 eur je optimálne. Nad je riadne prehnaná suma.

suzitok
13. apr 2021

Aju nas by to vyslo veľa, zalezi od poctu, kolkati sa skladaju..najskor chceli byt sami, jedna trieda, to sa tiež bavili o sumach cez 300-400€, nakoniec sa dohodli tri triedy spolu, cize sumovo sme isli vyrazne dole...
Najideálnejšie je, ak sa toho chytia viacerí,nieze jeden organizuje, velmi by som tomu nedoverovala...je to sanca "zarobiť si"...

autor
13. apr 2021

@suzitok našich je v triede 30, tak predpokladám že to nie je až taká malá trieda

suzitok
13. apr 2021

Ako sa to vezme..ak to chcu mat na nejakom extra mieste, platí sa sála, co moze byt kľudne aj niekolko tisic eur...no nasich tiez nebolo menej, okolo 30 v kazdej triede

stanulienkat
13. apr 2021

To na osobu?

autor
13. apr 2021

@stanulienkat Áno, na osobu

hettinka
13. apr 2021

Našich bolo 25. Takze keby ich bolo 30, boli by to este lacnejšie.

autor
13. apr 2021

@suzitok Práveže to ževraj riešia synovej spolužiačky rodičia a že im iba tá spolužiačka napísala, že koľko a vôbec sa nedohodli na tom, ze kde to chcú mať ani nič podobné

stanulienkat
13. apr 2021

Fuu. Dost. To co vam budu podavat? Homare,slimaky?

autor
13. apr 2021

Takže nikto z triedy nevie podrobnosti

suzitok
13. apr 2021

Ale ved to je hlúposť, naši obehali rozne miesta, kde by sa to dalo, vsade pýtali cenove ponuky, potom cela trieda riešili, ako to vyjde najlepsie, kde to spravia, vsetci sme vedeli o cenach, o ponukach, nic nebolo tajné...
A to tie decka v triede su stymto spokojne? Ze jedna žiačka vymyslí a ostatni su ticho?

terezia323
13. apr 2021

200 EUR sme sa skladali a ešte sme z toho mali aj dozvuky.

suzitok
13. apr 2021

@terezia323 u nas to iste, peniaze odlozili a po maturite isli este na chatu , okolo 40€ tusim dostali naspat

lopka1313
13. apr 2021

To davate naraz? My sme mali stuzkovu cca 10 rokov dozadu, ale zbierali sme sa 3 roky bud mesacne alebo rocne platby (kto vedel dal 1/3 ceny kazdy rok, kto nie, ten daval kazdy mesiac mensiu sumu... tak to nebolelo naraz a zaroven sa nam z toho este vracalo (a platilo sa z toho vsetko, vratane fotografa na oznamka, oznamiek, dvd aj vsetkych hluposti)...
Inak v tejto dobe naozaj planuju stuzkovu? Kedy ju chcu mat? Lebo podla mna este fakt dlho nebudu povolene stretavky v take velkych mnozstvach (ved pri 30 detoch je to cca 120 ludi)

hettinka
13. apr 2021

Ak môžem poradiť, urobte si online rodicko a dohodnite sa. Syn je v ktorom rocniku?
Len aby to nedopadlo ako tento rok, skladali sa, všeličo už zaplatili a nakoniec stužková nebola žiadna.

autor
13. apr 2021

Syn je prvák, má sa to asi zbierať postupne, ževraj neskôr povie bližšie informácie a budeme sa môcť vyjadriť tak som zvedavá. Triedna učiteľka o Tom zatiaľ ževraj nevie takže neviem či sa to dá riešiť na rodičku

suzitok
13. apr 2021

No ale takéto niečo nefunguje tak, ze jednotlivec si to bude organizovať podla seba..treba poverit na to rodičov, ktori zriadia bankovy ucet, kde sa budu peniaze posielat, ziadne také, ze niekto doma v obalke....okrem toho, za 4 roky sa moze stat čokoľvek, niektp kusi viest evidenciu, kto kedy kolko uhradil, toto v žiadnom pripade nemoze robit jeden clovek...u nas sa na rodicovskom hlasovalo, bola tam mamička z banky, zriadila ucet, dalsie dve mamicky mali ib prístup k uctu, pre kontrolu a dalsia dokonca doma viedla tabulku s mennym zoznamom a sumami...

suzitok
13. apr 2021

Tu sa nebavime o malej sume, ved tie decka tam budu mat za 4 roky cca 12tisic eur...

zuvelyn
13. apr 2021

@lopka1313 ano aj my tak. Riesila som celu oranizaciu ja so spluziackou, vzdy sa vsetko odsuhlasovalo v triede, boli k dispozicii vsetky blocky do posledneho centu a co sa zvysilo islo na dozvuky. Dokonca sme mali zvlast ucet v banke len na tento ucel. Aj ked na dozvukoch neboli vsetci, zhodli sme sa cela trieda ze nebudeme vracat peniaze naspat ale minie sa to na tu chatu aj za tych co nepojdu (cca 30 eur na hlavu to vychadzalo)

liligreg
Autor odpoveď zmazal
Zobraz