Mám 15 a páčia sa mi starší muži

anitasa
16. mar 2024

Ahojte. Mam 15 rokov a mam dilemu. Väsina kamosiek je "normalnych" pacia sa im chlapci v nasom veku alebo trochu starsi. Mne sa ale pacia hodne starsi chlapi. Ani nejdem pisat vek lebo mi to pride hlupe. Ako je to u vas?

anitasa
autor
16. mar 2024

@vivienkalejova Ako si mu to povedala? Ako ste sa dali dokopy? Neviem si predstavit vyklopit mu to vsetko... A bala by som sa reakcie... I ked ten na ktoreho myslim je o hodne starsi

miadi
16. mar 2024

@vivienkalejova 8r rozdiel sa ti mohol zdat vela ked si mala 15r no ocividne sa ti nezdalo vela ani nie je .. ale tuto Asi ti uniklo ze to nie je 23r chlapec ale 30-40r muz. 15 az 25 rokov rozdiel je uz dost 8r je nic. To by mala v 30ke muza 50+r ten vekovy rozdiel by bolo casom viac a viac citit. V 40 este celkom mlada zena akcna by mala 65r dochodcu ? Keby aspon mala 20r ok ale mà len 15. Ved len nedavno mala mliecne zuby. 😃 prepac autorka nerobim si srandu z tvojho veku. Len si proste mladatko. Ciste nevinne. Neviem ci je dobre mat prvu lasku niekoho o tolko starsieho . Ovela skusenejsieho. Prides mi rozumna lenze zalubene snivas idealizuješ si ho.

miadi
17. mar 2024

Celine Dion mala len 12r ked stretla svojho muza ktory bol najprv jej manazer. Prve dieta mala v 32 a on mal 59r umelym oplodnenim potom este mali dvojicky. Existuju take pripady lasky s velkym vekovym rozdielom .. ale teraz by mohlo stacit s nim len komunikovat rozpravat sa a pockat 3-4roky ci tie pocity ostanu a az potom ked budes officialne dospela skusit ci je tam sanca na nejaky vztah .

miadi
17. mar 2024

@anitasa ak je normalny slusny chlap tak by si stebou nemal nic zacat kym nemas maturitu za sebou .

enusamt
17. mar 2024

@anitasa neda mi nepodpichnut..
Nevinny vztah by to bol, keby sa ta do 18 nedotkol 😄
Co pri muzovi jeho veku mi pripada nerealne 🤷‍♀️
Ale tak, su muzi, ktori pre lasku dokazu vydrzat vsetko..

Nema socialne siete, ze by ste si spolu zacali pisat? Na zaciatok by to pomohlo v lepsom spoznavani sa. A to, ako ta vnima

anitasa
autor
17. mar 2024

Dakujem @miadi ani nevies ako mi to pomaha si spravit v hlave poriadok... nemam sa o tom s kym bavit. Ak by rodicia na to prisli tak by som to asi neprezila... A kamosky si z toho robia srandu a tak sa o tom s nimi nebavim...
@enusamt To ma napadlo ale bojim sa ze on to tak vobec nevnima a povie to rodicom a bude z toho hotova katastrofa. Mozno mu napisem len anonymne a skusim zistit ci niekoho nema a ci sa mu niekto nahodou nepaci i ked je to asi hlupe ale neviem co ine robit 🙈

enusamt
17. mar 2024

@anitasa myslela som vo vsetkej pocestnosti.. az casom by si videla ako na teba reaguje..

Anonymne nepis, vypali to zle

anitasa
autor
17. mar 2024

@enusamt jasnee ale aj tak by to bolo divne hlavne ak by to povedal rodicom ze si s nim pisem i ked len o hlupostiach... I ked by som nerobila nic zle bolo by to divne a doma by sa ma na to urcite pytali...

jimi1985
17. mar 2024

@anitasa len tak by si s nim netravila cas. Zrelym muzom ide hlavne o sex

mircalla
17. mar 2024

@stanulienkat Haha, aj mne, akurat ze ja sa uz nepacim im (mam cez 50)🙂

miadi
17. mar 2024

Urcite mu nepis anonymous. Kto by takemu odpisal sukromne veci zo svojho zivota ? Ani sa ho nema zmysel pytat ci niekoho mà . Ved moze mat on kamosky s vyhodami no nebude o tom hovorit 15r dcere svojich kamosou . A kto vie ? Mozno sa mu paci prave tvoja mama . Ale to ti samoska nepovie. Kludne si o nom snivaj realita moze byt uplne ina. Ale na tom snivani nie je nic zle. A o par rokov uvidis ci je tam nejaka realna sanca a ci by to bolo take ako si si vysnivala. Alebo o rok dva ta ocari nejaky chlapec ci muz blizsie k tvojmu veku.

ailiba
17. mar 2024

@anitasa tiez mam taku kamosku. Vzdy mala o dost starsich (ale tak aj 40 rocny rozdiel) ... Momentalne skoncila len s o 15 rokov starsim muzom, to uz vyzera byt definitivne.
Aj znama ma o 30 rokov starsieho partnera a uz su spolu asi 8 rokov. Podla mna, kazdemu, co sa paci.

cukorfalat
2. apr 2024

@anitasa ja som mala vztah s 42rocnym, ked mi bolo 19, a s 31rocnym ked mi bolo 17. Ale nebolo to konkretne preto, ze by sa mi vyslovene pacili starsi, a vyslovene by som vyhladavala takych. Proste sme sa spoznali, a casom sme sa dali dokopy. Viac zavazilo to, ze aky to bol clovek celkovo, a ze ten vek som nebrala ako prekazku. Chcem tym povedat, ze nemala som to tak, ze sa mi pacila konkretna vekova kategoria, ale pacil sa mi ten konkretny clovek. Ale neviem, ci by som vedela ist do vztahu s niekym kto by bol starsi povedzme o 30 rokov. Myslim si, ze by tam uz zavazil ten rozdiel, a proste by z toho uz nic nebolo.
A aj s tym 42rocnym bolo tak, ze nebrala som to ako trvalu perspektivu do buducnosti.
Ked som mala 15, mala som 24rocneho priatela. Ale stalo sa ze ma balil aj 45rocny, aj 35rocny, ale ja som nemala zaujem. Vtedy mi to pripadalo vela, teda ten rozdiel, ale boli aj ine dovody, ze to neprichadzalo do uvahy, aspon u mna.
Je pravda, ze sa najde vselijaky pripad, aj baby spominaju, ze poznaju takych co maju dost velky rozdiel medzi sebou, ale treba mat pred ocami, ze je to len naozaj maly zlomok z celkoveho poctu, kedy to aj trvalo funguje.
Samozrejme, vela zavazi, co od toho cakas ty. Ak ide len o "nevinny vztah", od ktoreho necakas dlhsiu trvacnost, tak musi ti byt jasne, ze o com to bude. Ano, moze to byt vasnive obdobie, ale bude to len nejake obdobie. Je velka pravdepodobnost, keby aj nieco bolo, ze on bude mat zaujem nejakych par mesiacov, a tym to skonci, ale na druhu stranu, ty sa mozes namotat viac nez by si chcela, a vtedy to bude pre teba tazke.
A nemozes vylucit ani tu moznost, ze je len mily a pozorny, ale nevidi ta ako objekt svojho zaujmu.
Ale moze byt aj to, ze zaujem ma, len nevie ako urobit prvy krok, lebo urcite by bolo aj prenho neprijemne, keby nieco prejavil, a ty by si to povedala rodicom, ze ich kamarat po tebe vystartoval. Nielen neprijemne, ale aj urcite horsie, ako keby on povedal tvojim rodicom, ze si mu ty napisala.

0janka__0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz