Úloha z matematiky

radlucka
27. sep 2021

Maminky, SOS, úloha z matematiky č. 11,ani pani učiteľka nevedela 🤷‍♀️ďakujem 🙂

sweet20
27. sep 2021

@sweet20 pardon, zle som napisala na acku 8 a na becku 6

spadnutaslivka
27. sep 2021

@sweet20 ešte skús do tretice 😉

ofzuza
27. sep 2021

@panelacikova mala som cest asistovat jednej ucitelke a aj taketo jej robilo problem a x-krat som jej musela rozne ulohy vysvetlovat a opravovat ju a to o sebe vyhlasovala, ze je "matikarka"

panelacikova
27. sep 2021

@ofzuza tak to je veľmi smutné

ofzuza
27. sep 2021

@panelacikova uprimne, nemam velmi vysoku mienku o urovni znalosti uciteliek na 1stupni.

lienkashoppingqueen
27. sep 2021

@radlucka viac sprostych ( odpovedi ) ako normalnych. To ked niekto riesi svoj komplex namiesto realnej problematiky.
Dovidenia MK - stacilo mi! 😂

whatever1
27. sep 2021

@sweet20 Spodná strana kocky bude zafarbena tiez...

zuzanka.zuzu
27. sep 2021

@zzzzz11 ja som zo zadania pochopila, že sa pýtajú na farby tých, ktoré sa odobrali a nie na farby tých, ktoré sú na obrázku (a ktoré si ty písala) 🙂 fakt to zadanie dali hlúpe...

vanda323
28. sep 2021

@tom_i Zdieľam tvoj názor...štvrtacka by mala vedieť pracovať samostatne...ak niečo nevie normálne v škole povedať Pani učiteľka nevedela som vyriešiť toto zadanie, mohla by ste mi to vysvetliť? Myslím si že učiteľka by to chápala

radlucka
autor
28. sep 2021

@lienkashoppingqueen vidím to presne rovnako 😅

lienkashoppingqueen
28. sep 2021

@radlucka na hlavu niektore zenske fakt, miesaju sa do kazdej temy. Keby mali blbe reci a spravne riesenie, ale same su z toho paf a len chcu sa vyvysovat a vychovavat.

nafka0483
28. sep 2021

@lienkashoppingqueen Same su z toho paf? Myslis, ze niekto kto tu dal negativny komentar nevie vyriesit jednoduchu ulohu pre prvy stupen? Ze len prisiel skritizovat tych co nevedia, ale pritom sam nevie? Cim sa potom chcu vyvysovat?

lienkashoppingqueen
28. sep 2021

@nafka0483 viem len tolko, ze autorka sa pytala konkretnu otazku, a väcsina odpovedi neboli k veci, co sa pytala. Cize prazdne slova, zvasty o nicom. To naco potom komentovali?? Vies mi toto zodpovedat Ty?
Autorka nechcela vyvolavat vojny a debaty odveci, ale niektore to zle pochopili. Chcela len odpovede.
A k matematike, prepac, ale ja som tu ulohu nepochopila, az ked to niektora osoba k veci vysvetlila, az vtedy sa zapojil aj moj mozog. Ale za to nie som lepsia ani horsia od vas, co tu len blabolate a dolezite sa robite. To nemoze niekto ziadat pomoc v niecom, v com si Ty odbornicka? Ak som ja v niecom lepsia kde Ty niesi, nebudem Ta ponizovat ze to je zakladne vzdelanie, to by si mala vediet!
Len ci ste aj v realnom zivote take uhundrane, len neviem ci je to vyhoda😕

nafka0483
28. sep 2021

@lienkashoppingqueen Ja nemam problem pomoct, casto to robim. Napisala by som presne taky komentar, kde by som vysvetlila ako postupovat aby dieta vedela ulohu vyriesit, ale uz tu napisany bol, tak som sa neopakovala.
Mna velmi zarazilo, ze ucitelka nevedela - ci to bola informacia od dietata, ci to rodic pocul priamo od ucitelky a pod. Lebo to nepovazujem za normalnu situaciu a zda sa mi malo pravdepodobne - pisem zda sa mi, preto by bolo potrebnych viac informacii.

Bohuzial, pri takych diskusiach som sa stretla najcastejsie s tym, ze ludom nejde o to byt navedeny na tu ulohu, mat to vysvetlene, len rovno dostat vysledok. Co nema ziadny efekt.

A je samozrejme ze clovek ma poziadat o pomoc, ja to stale hovoim a nikoho neponizujem ani sa nepovysujem, to neviem odkial si vzala.