Vyhodila som dcéru z domu.

yvwet
16. mar 2020

Ahoj mám 34 rokov mám dve dcéry (15, 13 ročné) žijem snimi sama prvú dcéru som mala v 17rokoch druhu o 3 roky neskôr s ex manželom sme boli spolu 7rokov priznám si že deti sme po stránke matky a otca dosť zanedbávali. Časté hádky spôsobili konanie rozvodu a to malo vpliv aj na výchovu našich dcér. Nikdy som sa o svoju staršiu dcéru nezaujímala, mala som taký pocit. že je samostatná a poradí si sama nedávala som jej názory na veci a tak si ich vytvárala sama, časom sa mi však dcéra začala vzďaľovať dostala sa do puberty a tak som nad ňou stratila akúkoľvek kontrolu nerobila však nikdy veci ako že by húlila alebo reda neviem otom neviem čo robí neviem onej skoro nič pred troma dňami sme sa strašne pohádali ja som naňu vybehla za to že si poriadne nepoupratovala svoju izby praskli mi nervy a vyrazila som ju z bytu ona sa zobrala a odišla, neviem čo sňou je neozvala som sa jej zatiaľ a jej otec sa sňou nekontaktuje tiež mám pocit že som ako mama úplne zlyhala

evkakorcek
30. aug 2022

@yvwet no to ano zlyhala si. Na plnej čiare. V očiach dcéry ako by ani matku nemala a myslieť si, že je v 15tich samostatná je hlúposť. Dcéra je v najcitlivejsom veku.
Vieš o tom, že ťa môže hľadať aj polícia kvôli tomu, sociálka ti môže odobrať aj druhe dieťa. Môžeš ísť sedieť kvôli tomu.
Určite si ale myslím, že je u kamaratky/ kamaráta. A už to len chce čas kým ta osloví niekto z inštitúcie, ktorá má toto na starosti.
A modli sa aby ju nemal niekto z "ulice"
Želám dcérke veľa zdravia a nech ma pri sebe ľudí čo ju budú podporovať a viesť bezstarostným životom a pôjdu jej príkladom a nie zamindrakovu matku, čo ju ťahá k zemi.

klaudiamosna
23. nov 2022

Ja neodsudzujem,ako matka si na všetko sama,nečudujem sa tomu,že si sa neovládla,keď madam nebola schopná upratať si izbu.Dnešné deti nerobia nič,veď majú na to rodičov,nevedia sa o seba postarať,všetko za nich riešia rodičia.Dokonca aj domáce úlohy,cestu do školy,vytieranie zadku,objednanie kaderníkovi a pod.Madam keď odpuchne tak sa určite vráti,A vy ostatné sa priznajte,že by ste svoje deti raz za čas poslali do prdele

mimka2019
23. nov 2022

Aj môjho kolegu z práce - vtedy mal 21 rokov vyhodila matka z domu za úplnu banalitu. Celú noc sme si písali na FB. Snažila som sa ho podporiť, pomôcť. Bola to noc zo soboty na nedeľu - pred niekoľkými rokmi. Napísal mi, že ide ku kamarátovi. Ja som zaspala. V nedeľu som mu písala. Neozval sa. Čudný až desivý pocit. V pondelok ráno v práci mi manažér oznámil - vedel, že s ním mám blízky vzťah (bola som o dosť staršia a mala som už manžela, jeho som brala ako brata)...oznámil mi, že chalan v tú noc spáchal samovraždu...dodnes mám tie správy uložené v mobile...a do dnes ma z časti žerú výčitky svedomia, prečo som za ním nešla...Čiže...matky!!! prosím vás...toto svojím deťom nikdy nerobte, že ich kvôli somarinám vyhodíte z domu...a ešte v takom mladom veku...nikdy neviete, čo tomu dieťaťu v tom momente prebieha v hlave...a ako to dopadne...sama som matka ale takto si dokazovať, že ja som šéf je zlyhanie...a nikdy človek nevie ako to dopadne...