Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké jedlo pripravujete, keď idete na výlet?

pena33
21. máj 2014

zienky co zvyknete urobit, ked sa chystate na vylet bez moznosti stravy, nieco co sa podoba na normalne jedlo, teda nie rozok a pastika 😀 ? nieco co sa nepokazi ani v teple a je vhodne pre male deti aj dospelych. skuseni vyletnici radte! 🙂

pribinak
21. máj 2014

Cestoviny so syrom a zeleninou v malých umelohmotnych nadobkach

jul11
21. máj 2014

Palacinky,rezne,studeny cestovinovy salat.tie rezne nie su sice pre velmi male deti ale tatovia isto ocenia

maryennn1
21. máj 2014

- cestoviny s kyslou kapustou- tie sú dobré aj studené 🙂
- fašírky, alebo zeleninové karbonátky
- špekáčky, cibuľa, zemiaky, slanina, prípadne napácované mäso (ak sa ide k ohňu)
- zeleninový šalát s kuracím mäsom
- jogurty a jogurtové mlieka
- cestovinový šalát (na mieste už len zaliať jogurtom)
- no a samozrejme rezne 🙂
...a kooopec ďalších vecí................ 🙂

sissy27
21. máj 2014

kuracie nugetky alebo zeleninový šalát s kuracím gyros mäsom, palacinky, zemiakové / cukinové placky, chleba vo vajíčku, ovocie očistené nakrájané v plastovej krabičke, nejaký koláč v štýle bublanina alebo bábovka, a nejaké piškoty alebo bebe keksy pre každý prípad....

bebe02
21. máj 2014

Pre male dieta hotovy kupovany detsky masovozeleninovy prikrm, co byva vo flaskach (Hipp, Hami a pod.). V aute sa da pouzit cestovna ohrievacka, (http://www.predeti.sk/produkt/ohrievac-do-auta-...), prip. je dostat aj turisticke ohrievace, bez pouzitia elektriny, (http://www.brendon.sk/Products/Details/26362) Ale v najhorsom pripade sa to da zjest aj bez zohriatia.
Inac, fajn su aj pecene zemiaky, varene klasy kukurice, zemiakove placky...
Uz sme robievali aj tak. ze sme uvarene jedlo (napr.rizoto) dali v teglikoch zamrazit do mrazaku a v den vyletu to vybrali, vzali so sebou a nez prisiel cas obeda, jedlo bolo rozmrazene, tak akurat (bolo to v lete).
Alebo sa nam osvedcili prenosne chladiace vlozky, mat ich (cerstvo vytiahnute z mrazaku) v termoobale spolu s jedlom. Zachladia jedlo, aby sa nepokazilo pocas vyletu. Taketo nieco: http://www.mall.sk/chladiace-vlozky/campingaz-f...

emma_932
23. máj 2014

no ja som prave dopiekla 😉 zajtra ideme na celodenny vylet, tak som nakupila mineralky, dzus, spravim bagety, upiekla som cookies /kokosovo cokoladove z celozrnnej muky a ovsenych vlociek/ - na desiatu a olovrant. na veceru som upiekla take miniplacky - kukurica, vajicka, kopec korenia, cesnak, sol - vymiesat, upiect. vsetko je otestovane, vsetko je mnam, tesim sa na vylet 😉 😎
inak podla mna netreba kazdy den varene jedlo, nic sa nestane, ked si niekedy date len nieco "suche" 😉

elienka
30. máj 2014

u nás jednoznačne vedú palacinky, je to populárne aj keď kamošom ponúknem a oni sa dovtedy kŕmili chlebami. aj malá to veľmi lúbi.

petra_maminka
29. nov 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ja zvyknem niečo na štýl škoricovníkov alebo tak, prípadne bagety ak nie je veľké teplo a malej som zvykla kupovať nejaký keksík alebo tak, a teraz v lete sme úplne fičali na ovocných kapsičkách :D

kikurka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli