Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lenka268
28. aug 2012

Ahojte, no dnes prispejem aj ja fotkou 🙂 plnene palacinky ako som uz pisala ale neurobila som k nim zemiaky ako som chcela, co ja viem je to dost syte aj tak, tak len som smotanou a zeleninkou 😉

akika722
28. aug 2012

tak zemiačky a plnene stehna s brokolicovou plnkou...
he..už vidim ako starši syn /4,5r / poohlodava kožu z kuraťa /bleeeeeeeeeeeeeee 🤐 😀 / ocko mäsko a brokolicu nechaju mamke 😀 ešte že naš mladši 2ročny nevymýšľa a zje všetko čo nezje jeho 😵 😀

gabena1
28. aug 2012

aj u nas bola polievka z nedele a kelovy privarok so sojou na cibulke/perkelt/...zajtra bude asi zemiakova polievka s majorankou a namiesto soje bude upecena spekacka 😀

gabena1
28. aug 2012

@akika722 a ako robis tu brokolicovu plnku? 😉

akika722
28. aug 2012

@gabena1 naparila som brokolicu,popučila vidličkou,nastruhala syr-tehlu,dala sol,korenie a 2vajka... /ale to som si vymyslela lebo som nevedela čo tam dať 😅 /

simona112
28. aug 2012

@lenka268 Ahoj chcem sa opýtať tie palacinky robíš na slano? a čím to plníš? aj prílohu k tomu dávaš? vyzerá to dosť dobre, tak rozmýšlam že zajtra také niečo ukuchtím drahému 🙂 ďakujem

gabena1
28. aug 2012

@akika722 ziadna muka, struhanka? 😲

zuul
28. aug 2012

my dnes zeleninova polievka, a palacinky s pribinacikovym kremom, a zapekane so spenatom, syrom, paradajkami. 😉

akika722
28. aug 2012

@gabena1 nieee načo muka struhnka? 😅 ono to pekne drži tym syrom a vajičkom pokope..ja nikdy do plniek nedavam muku a struhanku 😅

aaaaaaa tu je dokaz že chutilo 😀 /polku tej porcie zjedol -druha je pre mladšieho no ten spi

lencyca
28. aug 2012

no nakoniec si starsi syn rozkazal ze chce radsej americke zemiaky miesto cestovin,takze zemiaky zeleninovy salat a vela syra 😀

zuul
28. aug 2012

dievcata nieco bravcove opekane, zapekane so stavou, zeleninkou? na sobotu a nedelu. nasi budu strazit deti, my pojdeme na svadbu. nech maju co papat.

michalag
28. aug 2012

@lenka268 to su palacinky na slano, ze. Nemas recept?

Baby asi blba otazka ale kolko varite nove zemiaky aby sa vam nerozpadli resp. neboli prilis makke?

mimka1
28. aug 2012

@sloto prosim ako robiš tu cesnačku? ja robim číru a deti v reštike jedli kremovu a že Mamka uvar 😒 no neviem ako dik

gabena1
28. aug 2012

@michalag mozno 10 minut...ale ja ochutnavam....ja zvyknem do novych zemiakov dat este oprazenu cibulku s petrzlenovou vnatou a potom to vsetko zlahka premiesam 😝

gabena1
28. aug 2012

@zuul bravcove na prirodno a zemiakove pyre alebo zapekane zemiaky a ktomu zeleninka 😉 alebo so slovenskou ryzou hmmm asi aj ja niekedy spravim

gabena1
28. aug 2012

@akika722 ja zvyknem davat aspon po troske...podla toho aku robis...napr. moj mm dava pod kozu kurcata plnku z rohlikov s petrzl. vnatkou 😝 😝 😝

zuul
28. aug 2012

@gabena1 dakujem ti. hladam nieco, asi urobim to vyklepane v struhanke a zapecene. kukam mmb.

danielaj
28. aug 2012

@sebi123 mňám, sušené paradajky a aj tá pomazánka je super 😉

gabena1
28. aug 2012

@zuul aj ja velakrat hladam inspiraciu na mmb alebo vareche 😉

danielaj
28. aug 2012

@kibuk aj u nás dnes bol granadír 😀 ale namiesto cuketovo-zemiakovje polievky na kyslo som urobila cuketovo-zemiakovú krémovú polievku s opečeným chlebíkom, a dobre som urobila, lebo bola výborná a zjedla mi ju aj staršia dcéra, keď nevidela kúsky cukiny 😀
@nelinka0401 tak aj ty granadíruješ 😀

abriela
28. aug 2012

@michalag u nas sa nove zemiaky narezu na kruzky a len sa prazia sa na masti. Prida sa paprika, rasca a nasi by to jedli kazdy den a ja to nemam rada 😉

lencyca
28. aug 2012

@danielaj Dani treba maskovat-mixovat 😉 ,potom zjedia aj to co nelubia 😀

abriela
28. aug 2012

hovadzi vyvar s pečeňovými haluškami, knedlik, huby na paprike

danielaj
28. aug 2012

@lencyca no veď to, ešteže sa to dá zamaskovať, ona inak cukinu ľúbi, aj vyprážanú, len v tej omáčke ju nejak nemusí 😒

lenka268
28. aug 2012

@michalag
@simona112
ano su naslano, prilohu som chcela urobit zemiaky ale nejak mi to tam nesedi ale mozu sa kludne k tomu urobit. Ja som dala len rajcinu, papriku a kyslu smotanu. Spravila som palacinky slane vacsie aby som ich mohla naplnit. To obalovanie bolo tiez celkom fajn, tiez som sa toho bala ze sa to rozpadne ale ostato to pekne v celku. Je to tento recept. A ozaj su velmi dobre. Len ja som nemala nivu syr tak som dala platkovy ten toastovy a trojuholnikovy a ostatne co tam ide 😉

http://dobruchut.aktuality.sk/recept/2182/fotor...

sloto
28. aug 2012

@mimka1 ja ju robim takto:
nakrajam si jednu strednu cibulu na vacsie kusy, osmahnem aj s cesnakom pokrajanym na oleji, pridam na kocky nakrajane zemiaky, jednu mrkvu a zalejem zeleninovym vyvarom. ked su zemiaky uvarene, zeleninka makka, tak rozmixujem polievku tycovym miexerom, pridam jedno bambino, alebo iny syr v crievku a smotanu, dam este prevarit a polievocka ako mnamka 🙂

bodka13
28. aug 2012

dievčatá pomoooooooc 😀 😀 😀 potrebujem niečo rýchle,slané,dobré,málo pracné na dnes večer .....teda okrem čipsov 😉 😀 😀 😀 ...napadla ma slaná bábovka,ale nenašla som vhodný recept čo by sa mi pozdával 😒

bodka13
28. aug 2012

@akika722 aký hladný Spiderman 😉 😀 😀

mimka1
28. aug 2012

@sloto dakujeem

pami2
28. aug 2012

@lencyca krasne su, posles prosim ta recept?dakujem