Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

papuka
29. aug 2012

@abriela možno blbá otázka, sušia sa v sušičke aj huby-teda hríby?

abriela
29. aug 2012

@papuka no nesusili sme lebo posledne roky nik na huby nechodi. ale myslim si, zeby nemal byt s tym problem.

titkovamiriam
29. aug 2012

@papuka samozrejme 🙂

rastulka
29. aug 2012

@abriela Aha,dakujem 🙂 aj ja davam krupicu do studeneho mlieka a aj kusok masla davam / do krupice 😉 /

ukana
29. aug 2012

@papuka huby, bylinky, ovocie....... 🙂 🙂

slavka1307
29. aug 2012

@lenka268 A prosím Vás na akom stupni a ako dlho sa to pečie ? ďakujem.

rastulka
29. aug 2012

@natalii6 ja som dala jemny domaci 😉 😝

kucminka
29. aug 2012

@papuka ja som robila minulý týždeň hruškovú výživu,hrušky som okrájala,pokrájala,dala do hrnca,zaliala vodou,pridala cukor,podľa toho aké máš kyslé jablká,variť do mäkka,zlejem vodu a rozmixujem ponorným mixérom,dám do pohárov a sterilizujem.

nakup
29. aug 2012

dnes tekvicová polievka s upraženým rohlíkom a kuracie v smotanovej omáčke s pene cestovinou, len tak na rýchlo niečo sa musí jesť 😀

nakup
29. aug 2012

@natalii6 tie slimáčiky sa nakoniec podarili?

soniatko
29. aug 2012

my sme mali na veceru malinovo-bananovy puding s keksami a broskynami...u nas sa je zasadne riedky a horuci...a nerobim ho do poharov, ale rovno do polievkovych misiek... 😀 😀 😀

lenka268
29. aug 2012

@slavka1307 juj co ja viem ja to sledujem v trube a bud pridam alebo uberiem. Dala som to na 200 takych 20 minut a potom som to pozrela a dala na viacej. Ale asi tak celkovo 50 min. som to piekla. Najprv na menej potom na viac 😉

natalii6
29. aug 2012

@nakup juj su fantastikusssssssssssss 😉

natalii6
29. aug 2012

@rastulka..bohvie teda ze ci to bolo tym mojim hrudkovym tvarohom ze to ostalo prersne take iste ako ked som to tam naliala 😒 a robila si to na klasickom velkom pekaci ci mensom?

mysiatkoo
29. aug 2012

dnesny hraskovy krem s opecenou zemlou a kuracie stehna v paradajkax s anglickou slaninou a cestoviny

irsina83
29. aug 2012

@nakup nie, len cukina, mrkvka, syr, vajicko, vlocky, cesnak, sol, vegeta, korenie a struhanka 😵 😵 😵

veve39
29. aug 2012

@danielaj toto ma skutocne stve, uroven nasich sluzieb na inak peknych a zaujimavych miestach...ja to nechapem, preco slovensky majitel podniku nevie zabezpecit tip-top zakaznicky servis
mame bohate-prebohate skusenosti a ide ma svihnut...hlavne ked k nam pride navsteva - mame mnoho pribuznych v zahranici, z manzelovej strany a ked k nam pridu a zoberieme ich niekam na obed , ci len tak si posediet, takmer vzdy to je fiasko, sposobene vacsinou katastrofalnou urovnou sluzieb - a to naozaj nemame ziadne prehnane naroky 😖
naposledy tu boli pribuzni zijuci vo Svajciarsku, islo o podnik v centre BA - jedla boli vyborne, no obsluha katastrofa ☹

lululka555
29. aug 2012

tak ja som dnes robila prvykrat tarhonove rizoto,dala som kuracie mäsko,zeleninu a s cviklou a piekla som aj ten tvarohovy kolacik,ale dala som tiez hrudkovity tvaroh,nie je taky pekny ako ho mala @rastulka,ale chuti nam 😉 aj rizoto chutilo,bolo lepsie ako z ryze 😝 🙂

gianni
29. aug 2012

dnes bol pečený zajac s ryžou a dojedli sme vývar z morčacích krkov

c15211b8
29. aug 2012

@lululka555 mozem poprosit recept na tvarohovy kolacik, vyzera skvele a urcite aj dobre chudi. dik

zklimekova
29. aug 2012

@lululka555 mňam koláčik vyzerá super 🙂...

lululka555
29. aug 2012

@zklimekova 🙂 dakujem

bronabrona
29. aug 2012

Dajte tip - lahke jedlo pre navstevu - svokrovcov, kt. v piatok masko nejedia. Dakujem

c15211b8
29. aug 2012

@lululka555 dakujem cez vikend je jasne, co sa bude piect

lenuss84
29. aug 2012

@nakup ako robis tekvicovu polievku prosim?diky.

lenuss84
29. aug 2012

@lululka555 vsak?aj nam tarhonove chutilo viac ako z ryze,ked som ho prvy krat spravila....uz budem len take robit.a kolacik vyzera super.asi vyskusam.mozes poslat link alebo recept?diky.
a aky mam dat tvaroh,ked vsetky pisete,ze nie hrudkovity?

lenuss84
29. aug 2012

@lenuss84 recept na kolacik uz nemusis posielat,nasla som ho vyssie.diky.ale mam este jednu otazku:tu tvarohovu hmotu mam potom len posypat po tych gulickach ci ako?aby to bolo take rovnomerne hm?

lenuss84
29. aug 2012

och,ja som odpisala sama sebe 🙂 s atu rehocem 🙂 som ja ale magorka!

lenuss84
29. aug 2012

@lululka555 recept som uz nasla,vdaka.ale mam este jednu otazku.tu tvarohovu hmotu mam potom len posypat po tych gulkach ci ako?