Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lencyca
12. sep 2012

@danielaj Dani aj nakukam cez okienko 😀 lebo velakrat to podla pisaneho casu nesedi 😉

kibuk
12. sep 2012

pekne ránko
dnes hrachova sedliacka polievka a česke buchty s lekvárom 🙂
a poobede idem piecť tortu 🙂 k zajtrajším dcerkiným narodeninkám 🙂

smejkoh
12. sep 2012

zeleninova polievka, rizoto

lululka555
12. sep 2012

dnes dojeme segedín s knedlou a idem piecť oblížprst a metrový kolač pre maminku k meninám 🙂

katkas1
12. sep 2012

zeleninova polievka a palacinky a detom este nieco vykuzlim z telaciny

lienka2
12. sep 2012

zemiakovo-hrachova polievka, kuracie prsia na mrkve s kolienkami, a bude aj na zajtra 🙂

pojezdalova
12. sep 2012

Ja dnes varím segedínsky s knedľou, a dúfam že ostane aj na zajtra :D

zklimekova
12. sep 2012

dnes rýchla krupičková polievka s karelábom, rozšľahaným vajíčkom a palacinky s nutelou , alebo marhuľovým džemom 🙂

lubenka01
12. sep 2012

bravčové soté, tarhoňa, uhorka.

eva7780
12. sep 2012

rano o 5.00 gulas pre majstrov,ktory nam prerabaju kuchynu ,takze teraz fungujem na dvojplatnicke 😀 😀

viktoria12
12. sep 2012

ahojte dajte dobry recept na palacinky na cesto dakujem

luciferova
12. sep 2012

@titkovamiriam co je na tych vcerajsich palacinkach to tmave, uhorka? cuketa?

chloe001
12. sep 2012

Dnes zemiaky so syrovym nebickom odkukane z mmb - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=613&user=633. Dufam, ze to pri tej mojej duracelke stiham, vyzera to byt relativne rychle.

lenka268
12. sep 2012

Vcera ryba so syrom a zemiakove pyre, dnes pecene kurca , ryza a paradajkova polievka.

soniatko
12. sep 2012

dnes len rychlo spravena rajcinova omacka k tomu opecena salama a knedla...vcera sa u mna zacali prve priznaky porodu, tak aby mal muz na zajtra, keby ma to nahodou chytilo naplno... 😉

akika722
12. sep 2012

ryža+bravčove kocky na leči / a asi do toho šmarim aj kukuricu,snad sa nepototo 😀 /

kucminka
12. sep 2012

@chloe001 vyzerá to dobre,daj vedieť,ako to chutilo 😉

chloe001
12. sep 2012

@kucminka dam 🙂

pegggy
12. sep 2012

Restovaná pečienka a ryža pre mm a ja dojedám zovčera zapečenú cukinu s mletým mäsom a pyré.
Zajtra zemiaky a kuracie prsia v syrovej omáčke. 🙂

jenie123
12. sep 2012

Ja s dcerkou mame francuzske zemiaky a manzelovi robim zemlovku.. polievka frankfurska

danielaj
12. sep 2012

my dnes hráškovú omáčku so zemiakmi a s vajíčkom na tvrdo, lievance z tvarohového cesta s domácim marhuľovým džemom a marhuľovou nutelou+šľahačka, granko, vajíčková nátierka na olovrant 😉

mahmulienka
12. sep 2012

zeleninkova polievka s krupicovymi knedlickami a slivkove gulky z tvarohoveho cesta so struhankou

michalag
12. sep 2012

kyslá fazulová polievka s klobasou a rožkom

tinuskaha
12. sep 2012

cuketovy privarok s masovymi gulkami a zemiaky povlievka brokolicovo karfiolova🙂

sisanka
12. sep 2012

my dnes zeleninova polievka s ovsenymi vlockami a druhe peceny bocik so zemiakmi a domacou calamadou 🙂 a mm sa uz zalizuje ze ake je to vyborne 😀 😀 😀

beacan
12. sep 2012

Halušky s vajcom najrýchlejšie.

lucadra
12. sep 2012

Ja som akurát dovarila pečený bôčik(našla som taký krásny mäsový), teraz sa mi pečie bábovka a máme aj vajíčkovú polievku.
K bôčiku mám zemiakové pyré a jablkovo mrkvový šalát. Nejak som závislá na bôčiku, lebo ho robím raz týždenne. Dá sa to jesť aj studené k chlebu. No a našťastie sa to nijak neodráža na mojej postave. 🙂
Malá nie je moc mäsová, no určite zje dvojitú porciu šalátu a pyré.

lucadra
12. sep 2012

@beacan juj to som už dlho nemala. No najrýchlejšie je pre mna kolienka s vajcom, lebo kým urobím halušky tak ma prejde aj chuť, hlavne ked mám umývať misu od cesta a haluškár 😀

beacan
12. sep 2012

Je to rýchle ked už naozaj neviem čo deťom na obed a toto milujú aj s kečupom.