Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
abriela
3. okt 2012
@womankc suseny kalerab? uha to som este nepocula
titkovamiriam
3. okt 2012
@anavila že aké žravé fotečky 😃 😃 😃 😃 mňáááám!!!!
titkovamiriam
3. okt 2012
@womankc len tak zavriem,alebo dam aj do platenných vreciek 🙂
mirinka1
3. okt 2012
mäso v alobale 🙂
titkovamiriam
3. okt 2012
@abriela sušit mozes absolutne vsetku zeleninu,ja ked je vela mrkvy,kalerabu,zeler-tak to vysusim a potom pouzivam ako vegetu,bez soli a konzervantov.Alebo tiež zeleninu len zalejem vodou a dam trochu soli a takto zavarim,alebo spravim sacky takto miesanej zeleniny do mrazaku-bože ja som strašný škrečok 😃 😃 😃 😃
mysiatkoo
3. okt 2012
dnesne experimentovanie - kura pecene na slivkax preliate pomarancovou stavou a konecne nezlepena ryza 😃 - bolo to mnamkovo stavnate 😉 a bleskova karfiolovo-zemiakova polievka
perlaoceanu
3. okt 2012
taka som nasrata, az az. Normalne sa stravujeme s mojimi rodicmi a surodencami. Vcera bola mama u doktora, tak som navarila pre vsertkych paradajkovu polievku a oni ju vobec nejedli a dnes si navarili nieco ine. Taskze mam este 4 litre paradajokvej polievky, kym to dojem, to bude aj nedela 🙂 Vobec sa mi neche robit kralici paprikas pre manzela, no uz mam vytiahnute maso, tak sa musim k tomu dokopat.
lencyca
3. okt 2012
ahojte,dnes francuzska polievka,granadyr aj pre masozravcov so slaninkou,uhorky k tomu 😉
micka12
3. okt 2012
No dnes som varila bryndzovú polievku a francuzske zemiaky 🙂
lencyca
3. okt 2012
@anavila mnam,vsetko vyzera super 😉
zklimekova
3. okt 2012
dnes sme mali paradajkovú polievku a langoše 🙂
anavila
3. okt 2012
@mysiatkoo no vyzerá to super...a to si mala nejaky recept? ci si si sama take vymyslela? ako to chutilo? vyzera to božsky 😎
eva7780
3. okt 2012
@anavila prosim ta napis mi recept na cesto na pizzu 😉
mysiatkoo
3. okt 2012
@anavila dakujem 😉 tentokrat ziadny recept - iba prieskum v zasobax a vymyslanica z lenivosti, ktoru zaradim urcite do jedalnicka 😉
irsina83
3. okt 2012
@anavila ahoj prosim ta daj mi recept na tu polievku s tou fazulou, dakujem 😉
irsina83
3. okt 2012
@mysiatkoo mnam vyzera to superrr x-)
irsina83
3. okt 2012
dnes dojedame zo vcera kuraciu cinu a este som spravila kelovu polievku s klobasou lebo mi bolo treba spotrebovat ruzickovy kelicek x-) ale vysla mi super, aj mala si pochutila 🙂
amdeis
3. okt 2012
U nas dnes boli dojedacky. Deti dojedli paradajkovu polievku a kokošky so slivkovym lekvarom a krupicnou posypkou. Ja som dojedla masovu polievku a doobhryzala kosticky z nej.
anavila
3. okt 2012
@irsina83 no ja pouzivam stale fazulu v konzerve v slanom naleve, pretoze nebudem klasicku fazulu varit tri hodiny...urobim si zasmazku z oleja, muky a trochu cervenej papriky, oprazim na tom tu fazulku, pridala som šošovicu ,zalejem vodou osolim, okoreniem,d am bobkovy list a vari sa....po case pridam krupky a zemiaky...nakoniec oprazim na oleji cibulu, ked je uz oprazena, pridam asi 3-4 struciky cesnaku, chvilku este orpazim, poprasim mukou, zalejem vodou asi tak 1dcl ked mi to zovrie, precedim tu "šťavu" do polievky a dochutim
bubo1104
3. okt 2012
pórková polievka s krupicovými haluškami , zemiačky v rúre zapečené a klobáskou , slaninkou , párkou . A upiekla som krémeš - klasiku
womankc
3. okt 2012
@abriela no na domácu vegetu, robím si to doma sama tento rok , lebo mám problémy s dvanástorníkom a už dlhšie som háklivá na tie kupované veci ,koreniny a tak a voľakedy mi to robila svokrička, len už ju bolia ruky tak som sa odhodlala si ju spraviť sama, zeler, kápiu a vňate už mám nasušené, ešte mrkvu a petržlen a možno trošku cibule , to ešte uvidím
womankc
3. okt 2012
@amdeis aké kokošky???
abriela
3. okt 2012
@womankc vidis to mi ani nenapadlo. Kedysi sme robievali doma aj my domacu vegetu. Ale pomlelo sa to vsetko spolu a potom susilo. Aspon co si pamatam.
womankc
3. okt 2012
@abriela no ja som to chcela všetko osve aby sa tie farby a chute zachovali, mám aj recepty na tie mleté , ale mne sa tá od svokry páčila, tak som sa pre tú rozhodla
zuziq
3. okt 2012
dojedame polievocku zo vcera zeleninkovu a urobila som po velmi dlhom case granadir a konecne bol taky ako ma byt x-)
tosomja
3. okt 2012
@1977 http://www.nadhlad.sk/recept.php?r=304_sumienko... a dávam do želatíny dve šumienky citrónové tieto http://www.slovakshop-cy.com/kava-a-instantne-n...
robím to na väčší plech, takže piškóta je pekne tenká, rovnaká ako plnka a želatína.
kibuk
3. okt 2012
ahojte vcera kuracia pečienka s pochut.smotanou a cestovinou

dnes granadir a zajtra kuracie rezne a zemiacky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli