Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

zuziq
27. okt 2012

My sme s drobcom cely vikend sami tak dnes si dame rajcinovu polievocku z cerstvych rajcin, vyprazany syr bez vyprazania a zemiacky a na zajtra veru netusim. Musim sa inspirovat tu 😵

natal12
27. okt 2012

@luciok daj receptik a miesto čučuriedok dam ine ovocie 🙂

nelinka0401
27. okt 2012

Ahojte baby.dnes som robila ten papagáj koláčik od @danielaj a je suprový 🙂 díky Dani za tvoje super recepty 😲 😲

tortelinka
27. okt 2012

@happy8051 wow, takto by som to chcela mat niekedy premyslene 🙂

mysiatkoo
27. okt 2012

dnes vajickova a bryndzaky a este vcerajsia ryxlovka - listkove s tvarohom a marhulovym dzemom..

adelajda2012
27. okt 2012

@zuziq aky je vyprazany syr bez vyprazania? v trube?

stellamaris
27. okt 2012

dnes mame rizoto s kuracim mäskom,nejako som vela navarila 🙂 dalsie tri dni mozeme iba rizoto jest....da sa rizoto zmrazit? mate s tym skusenosti?dakujem!

mysiatkoo
27. okt 2012

@tanitta kopirujeme menu az na tie kapustove halusky :D

a2303
27. okt 2012

Krémová brokolicová polievka, sójové fašírky, zemiaková kaša, hruškový kompót 😵 večer som ešte napiekla černicový koláč.

joannas
27. okt 2012

@abriela čo to je ??? 😕 😕 😕

karin0401
27. okt 2012

dnes špagety 🙂 zatra madarsky gulaš a polievka vyvar so sližikmi

luciok
27. okt 2012

@natal12 450 g práškového cukru zmiešať so 4 celými vajcami. Pridať 2 deci oleja, 3 deci vody. Po dobrom vymiešaní treba pridať 500 g polohrubej múky, nakoniec celý prášok do pečiva, trošku sódy bicarbóny a 1 vanilkový cukor. Všetko spolu ešte zmiešať a vyliať na vymastený a múkou vysypaný plech. Nakoniec sa pridá ovocie a dá sa piecť.

happy8051
27. okt 2012

@tortelinka ja takto varim uz niekolko rokov, tento zvyk som si osvojila este ked som bola v Rakusku. setri to cas a peniaze. jasne ze niekedy to prehadzem a nejeme presne v takom poradi, ako si napisem. ale vacsinou to sedi.

elise
27. okt 2012

@happy8051 ako si dokážeš vypočitať presne porcie aby ti nezostalo aj na druhý den?

rastulka
27. okt 2012

Ahojte 🙂 U nas dnes už nedelna kuracia polievka a pečene kura s ryžou 🙂

luciaq
27. okt 2012

dnes spenat so zemiakovou kasou

natal12
27. okt 2012

baby prečo mi sisky vytekaju :( som krásne spojila aby nevytiekli a vytecu mi aj tak ☹ ☹

levandullka
27. okt 2012

Pre veľký úspech dnes znovu po našom bytíku rozvoniavajú škoricové hviezdičky 🙂

zklimekova
27. okt 2012

@rastulka u nás presne to bude zajtra 🙂

bibinka379
27. okt 2012

koložvarsku kapustnicu

zklimekova
27. okt 2012

u nás dnes boli a ešte aj na večeru budú, kapustové alebo bryndzové halušky, smotanová polievka so zelenou fazuľkou 🙂

bklaudia
27. okt 2012

@zuziq aky je ten vyprazany syr bez vyprazania?

zklimekova
27. okt 2012

@ifkael podobný recept mám aj ja...len iný pomer surovín, ale je supeer 🙂

vivusika
27. okt 2012

dojedla sa šošovicová polievka od včera, upiekla som pizzu a uvarila ešte aj zemiakové slivkové knedle s grankom namiesto koláča 😉

pojezdalova
27. okt 2012

My sme vcera mali halušky s kapustou a este hovadzi vyvar s rezancami, dnes sme mali kapustnicu s haluskami a langose 😉 😎 😀

nailinka1
27. okt 2012

@diusik ježíííín dala by som si ale mohla by som jedine mäsko kapustičku a knedlu ešte nemôôôôôôôôžem ☹

happy8051
27. okt 2012

@elise rovnako ako v restike robia. najporv som to vazila presne, teraz odhadom. napr na osobu tri stredne velke zemiaky. maso mavam naporcovane v mrazaku.

happy8051
27. okt 2012

@nailinka1 mala reaguje na stravu? je zaujimave ze kazde dieta je ine. ja mam teraz druhu dceru a tej nevadi absolutne nic, kjem naozaj vsetko a je ok. pri strasej som sa bala cokolvek nove zjest a pol roka som zila asi na piatich jedlach.

natal12
27. okt 2012

Tak toto su moje šišky len škoda že trošku vytekali 🙂 z 1 kg múky som robila a pomaly sú už neni z plechu mi ich brali 😅 a ja že ostanu aj na zajtra 😒 ale asi nie

danielaj
27. okt 2012

ahojte babulky, nejak nestíham, 😒 konečne som si sadla, od rána som sa nezastavila 😒 dnes sme mali šošovicovú polievku s mrkvičkou, zemiakmi a párkou, vyprážaný karfiol a patizón, varené zemiaky s opraženou cibuľkou, domácu tatarku, poobede som robila náš obľúbený obrátený jablčník s makom a pre dcéru na pondelok do školy čarodejkine prsty a oči - budú mať Hallowenskú párty 😀 foto som našla na nete, a prsty som robil z môjho odskúšaného lineckého cesta a tie oči z orechového lineckého cesta, tak dúfam, že deckám budú chutiť, aj ke´d je to vlastne taká sucharina 😒 ale ide o ten efekt - povedala moja dcéra 😀