Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mysiatkoo
20. nov 2012

@fattamorgana rozteky od @lencyca zo str. 1699 ;) su vyborne, odporucam ;)

nelinka0401
20. nov 2012

@lululka555 ako chutila tá terina?chcela by som ju aj ja vyskúšať.a s čím ste ju jedli?len tak s chlebíkom alebo bagetou?dakujem
inak dnes kyslá zemiaková polievka a cestoviny so syrovou omáčkou

zklimekova
20. nov 2012

tak tieto vyskúšam aj ja..robila som iba špenátové tak bude zmena 🙂

womankc
20. nov 2012

@drobik1 všetko naj a niečo aj navyše 😉

tosomja
20. nov 2012

Ahojte, manželovi som ugrilovala lososa a zemiaky k tomu
My sme boli na nákupy a jedli sme v reštike - ja s malou cestoviny a ostatní moravského vrabca s kapustou a knedľou. To boli ale porcie. ...mám dosť na tri dni.

kikatko
20. nov 2012

polovička si robil opekanu pečienku a zemiaky, my s malou sme mali francuzske zemiaky

lululka555
20. nov 2012

@nelinka0401 ahoj chuti to ako pecenova pasteta,len vies co v tom mas,nie ako kupovane. My sme jedli aj s bagetou aj chlebikom,rajcinkami....Inak je toho dost,ja som robila z polovicnej davky 🙂

olo2003
20. nov 2012

tak a už upečené

olo2003
20. nov 2012

no a fotky až teraz pre veľký úspech 😉 , je fantastická.

z.k
20. nov 2012

my dnes plnené langoše 🙂

nelinka0401
20. nov 2012

@lululka555 z polovičnej dávky mi to víde do jednej tej formy?nechcem toho veľa robiť len na skúšku 🙂

lululka555
20. nov 2012

@nelinka0401 ja som davala do formy na bisk.chlebik a bolo toho tak do polovice. Predtym si daj do formy bud foliu ,alebo mikroten.sacek.Pekne to potom vyklopis. 😉
z celej sa oplati,ked mas navstevu a pekne to nakrajas na misu,inak je to dobre aj s tym dzemikom brusnicovym 😉

natal12
20. nov 2012

@olo2003 tá vianočka vyzerá úžasne 🙂

nelinka0401
20. nov 2012

@lululka555 no ved by som to chcela pre návštevu do misi ,tak asi z celej dávky,že?inak mám aj tú formu na srnčí chrbát ja tú na bisk.chlebík tuším 🙂

olo2003
20. nov 2012

@natal12 ďakujem, fakt super recept, už som musela vyskúša keď som videla fotky u ostatných

abriela
20. nov 2012

@megika1 pecenie v panvici je lepsie. Nemas aspon neporiadok. 😉 Tiez lokse jedavame na sladko -dala by som si.
@drobik1 gratulujem a nech ste stastní
@zuziq a ako sa ti hybe v kuchyni? Pozeram, ze coskoro sa den D blizi 😉
@womankc tvoje deti sa pri tebe maju, zas mamka pecie dobroty 😉

abriela
20. nov 2012

@olo2003 vyzera uzasne

lululka555
20. nov 2012

@nelinka0401 tak daj do srncieho a urob z celej davky,uvidis bude mat uspech 😉

nakup
20. nov 2012

@tretulka pači http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4463 u nás je medzi najoblúbenejšími 😉

lululka555
20. nov 2012

dnesne nase menu : polievku som nefotila,ale vyborna zeleninova,len mrkva,zeler,cesnak,hrasok a kalerabik a bude aj na zajtra 😉
vyprazane sampiony so zemiakmi s maslom 😝
a moja panvicka farmarskych zemiacikov 😝 ,ale urobila som podla seba.Udusila som si kapustu na cibulke,trosku pocukrila.Potom som si oprazila slaninku,pridala k nej varene zemiaky trosku opiekla,osolila,okorenila a pridala kapustu.,mnamka 😝

natal12
20. nov 2012

@olo2003 ja tiež chcem vyskušat ale bojím sa toho pletenia že to pokazím 😀

nelly3
20. nov 2012

@zuzuz1
no pisem az dneska, akoze ta babovka ze uzasna, stavnata, mnamky, namiesto orechov (ja moc nemusim) som tam dala polamanu cokoladu milku a hrozienka, ktore som uz kupila obalene v cokolade. idem si dat este dasli kusok, taka je fakt ze suprova, odporucam 🙂

sisanka
20. nov 2012

moj zdravy obed, manzelov nezdravy obed a jablkova babovka z nedele este... @danielaj bola dobra ale manzelovi viac chuti ta moja "klasicka" 😀

megika1
20. nov 2012

@abriela aj som piekla v nerezovej a zároveň na platni,nech sú skôr napečené,zbožňujem s trstinovým cukrom,že mi chrúme pod zubami a mám z masla mastnú bradu 😀 😀 😀

zuziq
20. nov 2012

@abriela este sa to celkom da, zatial v poho vladzem a nastastie mam velku kuchynu tak sa do nej aj zmestim stale bez problemov 😀

nakup
20. nov 2012

@mysiatkoo ja rožky vaľkám tak že guličku cesta vyvaľkám do oválneho tvaru do výšky od teba a stáčam a trošku vyťahujem

luciaq
20. nov 2012

bryndzove halusky

zuziq
20. nov 2012

baby mam 3 jogurty biele a potrebujem ich spotrebovat. nejake napady co sa z toho da upiect ( nie nejaky krem) pripadne nejake hlavne jedlo uvarit ( napadli ma iba jogurtove rezne) 😕