Mastná tarhoňa

14. júl 2023

Ahojte baby . Som kuchár úplný začiatočník na moju obhajobu haha vopred . Ako kuchár začiatočník som tarhonu vždy len uvarila ako cestovinu . Ale dnes som chcela byt ako moja mama a oprazit ju predtým a potom variť - išla som podľa receptov na nete. Oprazila na suchej panvici 500 g tarhone pozom pridala 2 lyzice oleja . A ptoom varila . Tarhoňa je super chuťovo . Ale je mastná !!!!!! Zachránim ju ešte ??? Mastnú polepenú tarhonu ??? Ďakujem opakujem ste tu skúsene kuchárky Maminy ja ako človek čo vedel uvariť maximálne parky a oprazit rezne je to pre mna
Moc 🥺🥺🥺 ďakujem vopred

anjelicek26
14. júl 2023

Ved to preplachni horucou vodou, ked ti to vadi v sitku... ale podla mna tie dve lyzice na celu panvicu ziadnu katastrofu spravit nemohli, aspon sa ti nezlepi...

autor
14. júl 2023

@anjelicek26 ďakujem anjelicek máš úplnú pravdu teraz ako chladne už vôbec nie je taká mazľavá premiesla som ju a je to omnoho lepšie moc ďakujem 😘

hariet
14. júl 2023

Ja ju opekam aj s tou trochou oleja, podobne ako ryzu. Ma lepsiu chut a nezlepi sa.

autor
14. júl 2023

@hariet ja som v 2 receptoch našla že sucha panvica … ale tiež mi teraz kamarát poslal hlasovku že to je blbosť . Ďakujem ti za reakciu 😘😘 budem vedieť do budúcna

nikha2809
14. júl 2023

Nikdy som do tarhone nedávala ani kvapku oleja a vždy je perfektná nelepí sa.Len nasucho opražím a dorobim ako ryžu.Ked chladne 2-3x ju zamiešam a nepolepí sa

slavomira236
14. júl 2023

Ja prazim nasucho kef zhnedne pridam olej trosku este oprazim na oleji. Zaliev horucou vodou a osolim

zuzulka558
14. júl 2023

Môj manžel ju robí na masti aj všetko ostatné, chuťovo je super a mastná akurát,, olej nechce doma ani vidiet keď nemusi

mara66
15. júl 2023

@slavomira236 tiež tak