Od výplaty do výplaty. Ako navariť lacnejšie?

zabka4
5. sep 2013

Tak maminy, zakladám novú tému pre tie, ktoré vychádzajú ťažko s peniažkami, hlavne pred výplatou. Podeľme sa o recepty s minimálnymi nákladmi, o to čo varíte, aby ste vydržali do výplaty. Teším sa na vaše príspevky. 😉

bubatinko
6. sep 2013

@danielitka86 ja to robim tak ze zemiaky uvarim zvlast, a cibulku oprazim na oleji pridavam bud pokrajanu slaninku alebo klobasku osmahnem spolu nakoniec pridam mletu sladku papriku... zemiaky uvarene zlejem z vody osolim trochu zmiesam spolu s cibulkou a spol. a hotovo.... davam kyslu uhorku, calamadu . ... ja k tomu mam rada acidko obycajne... :D

bayuska
6. sep 2013

@danielitka86 ... uff... toto sme kedysi jedli temer kazdy den kym som zila este s mamou a neboli peniaze (co tam nikdy...) a vtedy som to milovala... akurat somsa toho uz tak objedla, ze somna to nepomyslela uz niekolko rokov, ale teraz, ked som zbadala tu foto, mozno bby mi aj prisli na chut 🙂

janinah
6. sep 2013

pri tejto téme som si spomenula....mala som 20 rokov a robila som sestričku na internom,rozdávali sme pacientom večeru a dietač. 3 /t.j. normálna strava/ mala varené zemiaky v šupke a kocočku masla,mali sme pacienta s x titulmi docent doktor profesor a neviem aké ešte,normalne som sa hanbola ísť k nemu s takým chudobným jedlom,dala som mu tanier na stolík a zmizla..po chvíli došiel,či náhodou sa nám nezvýšil aspoň 1 zemiačik,ako si on skvele pochutnal,že jedlo jeho detstva,nejedol to 40 rokov 🙂

mirage
6. sep 2013

@briketa nie, nie je to nic extremne, u nas sa "inak" vari takmer denne.Ale vacsina Sk vari klasiku. A hlavne v case financnych suchot. Dakujeme za osvetu ale.../nemyslene ironicky/

alienka000
6. sep 2013

Aka zaujimava a urcite uzitocna tema. Pridam aj ja zopar receptov co ma napadaju.
Ryza v mlieku -pozname aj pod mliecnou ryzou, ryza sa uvari domaka a potom sa rozvara v mlieku. S kakaom mnamka. Pamatam z detstva.
Zemiacky na kyslo - tie napriklad ja zahustujem rozvarenymi zemiakmi a mukou, kedze mlieko nemozem. Jeme to bez prilohy s vajickom natvrdo alebo volskym.
Cestoviny/spagety bolognese - masko melieme doma, lebo kocky su lacnejsie ako mlete maso. V lete davame rozvarit do omacky paradajky ked su lacnejsie, v zime postaci pretlak/kecup.
A da sa vymysliet asi barsco, setrit treba v zaklade. Napr namiesto smotany sa snazit zahustit inak - zemiak, skrob. A zaroven je to aj zdravsie 🙂

stellamaris
6. sep 2013

@bubatinko taketo zemiacky s cibulkou a slaninkou robim casto,milujem ich 😉 manzel si pochutna tiez na jednoduchych jedlach,ako zemiakove placky,polievky,privarky....halusky s vajickom alebo kyslou kapustou...............dobra slovenska kuchyna 🙂 az na to,ze manzel je Nemec 😀

briketa
6. sep 2013

@mirage jaaa to beriem co hovoris. samozrejme.

suzzi_
6. sep 2013

@jankastubka mozem poprosit o mnozstvo cerstveho zazvoru do tej mrkvovo-zazvorovej polievky? a k nemu orientacne aj mrkvu 🙂. dakujem krasne. ja obcas robievam mrkvovu polievku, cibula, postruhana mrkva (ak mam tak pridam aj trochu postruhaneho kalerabu), bujon. rychlovka pre uponahlane mamicky, nemixujem, do toho trene cesto.

atrami
7. sep 2013

@zabka4 ako je zoznam skupin, klikneš a objavia sa ti všetky skupiny a hore je vytvor skupinu klikneš a vypisuje sa tabuľka, väčšinou v skupine bývajú 2-3 moderátori, ktorí kontrolujú príspevky v skupine - keď sú nejaké problémy.

moname
7. sep 2013

halušky s dusenou či opraženou cibuľkou-komu ako chutí

atrami
7. sep 2013

@zabka4 založíme skupinku? teda ak chceš?

cukrik580
7. sep 2013

Baby radost vas citat az mi gebrinky tecu.ked ma napadne daco nenarocne specialne a lacne zaroven.urcite prispejem 😉

jerryjanka
7. sep 2013

nečitam to tu cele, tak isto tu z toho niečo aj bolo ale mna napadajú ešte
1. zemiakove placky,
2. langoše,
3.palacinky,
4. a my často robime cestovinu, +na to dame na oleji kratučko popraženy cesnak a čili, a ked mame tak davame syr, pripadne vňaťka,
5. ešte s detstva si pamatam aj vypražanu obyčajnu jemnu salamu so zemiakmi, alebo aj len trocha okoreniť a opiecť bez strúhanky,
6. falošné šunkofleky - bez šunky, s trochou slaninky na vylepšenie,
7.granadir,
8.guláš zo špekačiek
9. teraz ked je lacnejšia zelenina tak napriklad placky z karfiolu, alebo aj smaženy karfiol alebo zapekaný
10. slivkové gulky - hlavne z domáceho ovocia alebo aj z kompotu ak máte
11. Parené buchty domáce - s ovocím alebo džemom
12. Ked zostane knedla tak vo vajíčku a s kyslým mliečkom
13. zemiaky na kyslo
14. Francuzske zemiaky sa tiež daju urobiť lacnejšie dať menej vajičok, a ak chcete aj salamku tak jemnu ta je lacná par kuskov
15. jablková žemľovka - robili sme včera plnu zapekaciu misu
16. Slaná žemlovka - volam to aj stratené kura - teda vlastne len plnka - vylepšiť sa v pripade že je viac peniažkov da ak sa dopeču napriklad stehná, alebo sa proste urobi plnené kurča a papa sa to dva dni, pripadne bez kuraťa ale pridáte napríklad pečienku
17. Rizoto - robievame často z kuracích drobkov - pozor na to v tescu drobky stoja o 50% viac ako cele kurča 🙄 tak len skôr v mäsiarstvach kde to je lacnejšie

jerryjanka
7. sep 2013

18. halušky s vajičkom
19. Halušky s kapustou
20. halušky so syrom alebo tvarohom
21. šúlance - s makom, tvarohom, opraženou struhankou, grankom
22. šišky, pečené buchty
23. Husté polievky s cestovinami, alebo vajičkova s topinkou
24. pečenézemiačky s cesnakom k tomu zakysanku

libka1
7. sep 2013

toto je rychle a lacne: uvarene cestoviny zmiesame s 2 ks cottage cheese, pridame nakrajane paradajky, sol, cierne korenie, olivovy olej
na veceru maju decka rady pecene zemiaky v supke a kazdy si k tomu da co chce: maslo, acidko, klobasu, pecenu slsninu, cibulu...
vsetky kremove polievky s opecenym chlebom, zaklad su zemiaky uvarene s nejakou zeleninou (brokoloca, por, karfiol...), rozmixovat, dochutit solou, korenim, moze sa pridat kysla smotana, posype sa chlebovymi kockami

matta308
7. sep 2013

ja som robila teraz francuzske zemiaky...podla mna tiez celkom lacny recept...🙂 a tiez u nas idu privarky a zaprazene polievky(zemiakova,fazulova,atd..🙂 ) takisto aj cestoviny casto robime, s nejakou omackou..vacsinou kupime,nejaku paradajkovu,nie je to o moc drahsie ako keby sme ju robili doma podla mna..🙂

jankastubka
7. sep 2013

@suzzi_ asi kilo a pol mrkvy a za lyzicu polievkovu struhaneho zazvoru. Potom uz podla vlastnej chuti. S tym cerstvym zazvorom je to take pikantne.

meiwe
7. sep 2013

My ked sme nemali peniazky tak parancovy granadir=), namiesto cestovin tam sli parance( muka, voda , sol spravilo sa cesto a to sa para do slanej vody), s bryndzou, s makom, s dzemom, grankom, s tvarohom, s cimkolvek Vas napadne, je to hrozne syte a dobre=)

cukrik580
7. sep 2013

Ako zaklad-cesnacka...na troske oleja oprazime na jemno nakrajany cesnak.poprasime mletou rascou a mletou paprikou zalejeme cca litrom vody v ktorej rozmiesame cca jednu kopcovitu lyzicu hladkej muky.pridame vegetu a hotovo.bud papame len tak s oprazenym chlebikom alebo pridam do taniera postruhany syr nahrubo alebo zemiacky alebo vajko.dnes som dala dva zemiacky na malilinke kococky a jedno rozmiesane vajko.je to mnamka...aspon nam velmi chuti a musim sa pochvalit dnes sa mi ozaj podarilo vychytat vsetky chute 😀

katussamus
7. sep 2013

@katussamus tak dnes sa paprikáš podaril ďakujem za recept, všetci sme boli nadšený 😀

katussamus
7. sep 2013

@danielitka86 zle som označila 😀 ten príspevok predtým je pre teba 🙂 ďakujem

danielitka86
7. sep 2013

@katussamus veľmi ma to teší 😝 dala by som si aj ja 😀

inkinka
9. sep 2013

párance
http://varecha.pravda.sk/recepty/parance-fotore...
falafel šošovicový
http://baranek.blog.sme.sk/c/136203/Varime-s-me...
hummus
http://nanicmama.sme.sk/node/47578
musaky na turecký, grécky spôsob, miesto baklažánu dať tekvicu, je sezóna
jambalaya
házedlo přes bidlo

metlonka
9. sep 2013

velmi uzitocna tema...dakujem za inspiraciu 😉
pridam sa aj ja s par receptikmi, pretoze so svojimi kamaratkami sutazime ktora objavi naj receptik za par eur 🙂
robievam taketo raznicie...
zemiaky, mrkvu, cibulu ocistime a nakrajame na platky. Spolu zmiesame v zapekacej mise. Pridame kmin, cervenu papriku, sol a vsetko dobre premiesame. Mozme pridat kusok masa...nakrajane na kocky (bravcove, kuracie) ale nemusi byt...v ramci setrenia je to dobre aj bez neho 😉 a dame vsetko spolu piect...velmi rychle a velmi dobre🙂 ta mrkva tam robi taku dobru sladku chut.. 😉
ale aj tak u nas idu najma cestoviny...deti ich maju radsej ako zemiaky..
omacky na cestoviny robim zvacsa zo smotany...cibulka, syr v crievku, cerstve sampiony, popripade sunka a somtana...ak nemam syr v crievku tak dostruham tvrdy syr pred dovarenim..a tym sa omacka zahusti...a pred dokoncenim este pridavam asi lyzicu kecupu..ma to potom taku sladkokyslu chut 😉
dcera miluje spagety s kakaom a s cukrom...a do toho jej primiesam lekvar a polejem horucim maslom 🙂

bayuska
10. sep 2013

zienky nechceli by ste zalozit skupinu ?

karolina04
11. sep 2013

holky vynikajuce su aj cestoviny napr.velke kolienka zmiešane s tatarskou omačkou ,syrom a cesnakom ,čierne korenie a sol božske a hlavne lacne 😝

zabka4
autor
11. sep 2013

pridávam recept na lacny pernik bez vajec a je uzasne makky. ja som pouzila trstinovy cukor a asi 2 a 1/4 dcl mlieka a samozrejme pernikove korenie. hlavne dat pozor aby ste ho nemali v trube dlho aby nevyschol. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32837

terezka1947
11. sep 2013

tak ja pridam dnesnu moju polievku....sosovicova+domaca klobaska+zemiaky+zatrepka=mnamka s chlebom...da sa kadeco "lacne" uvarit,no moj nazor....cim viac clovek vari doma,tym viac usetri.

fordikford
11. sep 2013

my sme mali boršč a cukinove placky zemiaky paradajkovy šalat 🙂

zabka4
autor
12. sep 2013

My máme brokolicovu polievku a paprikáš od včera. 🙂