Sáčková polievka pre 5 ročné dieťa

monika191019
3. okt 2021

Ženy normálne na mňa pred hodinou švagriná doslova navrieskala že ako môžem dať jesť 5 rocnemu dieťaťu sackova polievku na obed...mali sme teraz robotníkov tak nestíhame s mužom nič..celý deň sa upratuje umýva a som si spomenula že mám ešte sackovu polievku lebo nestíhame..prišla švagrina mi doniest hrušky na koláč zbadala to a bol cirkus,..ešte podotýkam že u nás sa sackova varila dnes asi druhýkrát živote 🙈🙈citim sa teraz ako krkavcia mater.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria123a
3. okt 2021

@monika191019 to vôbec nerieš, tiež sa mi občas stane že nestihame a dieťaťu rýchlo urobím sackovu polievku aj keď to nieje často, niektoré švagrine si len radi hladkú dôvody pre ktoré kritizovať , je to úplne v pohode nestresuj sa

0silvia0
3. okt 2021

@monika191019 inak ja som mojim detom v tomto veku robievala rychlu vajcovu zasmazenu polievku, to mas rychlejsie ako sackovu. Dnes by to uz nikto do ust nedal, ale nabuduce mozes urobit tuto. To mi len tak napadlo k tejto teme.

nerya
3. okt 2021

Ja som bola minule s krpcom a ja brutál chorá, jedol vifonku 🤷 prežil 😀 nič by som si z toho nerobila

tafita
3. okt 2021

@monika191019 svagrina mala prist bud s hrncom polievky, alebo mala prist pomoct tu polievku navarit. Zrejme si mala rusny den a este na teba nahuci. To musi byt tapa, nehnevaj sa.

elizabet173
3. okt 2021

@monika191019 aká milá švagriná, keď vedela, že nestíhaš, mohla priniesť pre dieťa trochu polievky a koláč upečený, nie hrušky naň, aj kávu by si jej urobila k nemu. Viem, čo za svinstvo je v tej polievke, ale hádam jej nezjedla za vedro a keď ju zje raz za rok, nezabije ju to. Švagrinej by som veľmi dôrazne vysvetlila, kde začínajú a končia jej kompetencie.

janiela6
3. okt 2021

@monika191019 No a? Moje dvojročné dieťa so mnou jedlo vifonku a čuduj sa svete - prežila to.

whatever1
3. okt 2021

@monika191019 To si ako mohla dovoliť na teba vrieskat? Toto treba zarazit ešte v zarodkoch, ukáž jej toto si k tebe nemôže dovoliť. A hlavne sa neobhajuj, nie si povinná nikomu vysvetľovať prečo si dala 5rocnej sackovu polievku.

jana_eyre_2
3. okt 2021

Akože ja sackove polievky neznášam, ale čo koho do toho sakra čo svojim deťom vari? To by ma úprimne vystrelo toto počut, pretože toto staranie sa do druhých vyslovene nezanasam.. dobre si zareagovala..

panelacikova
3. okt 2021

@sissy27 ty si reálne presvedčená, že robotníci by z donášky v rámci polievky mali serióznu domácu? 😀 akože, väčšinou s tebou súhlasím. ale vzhľadom k tomu, že som roky robila obchod práve v oblasti dehydrovaných potravín (v preklade polievky "zo sáčku") ti môžem narovinu napísať, že v reštauráciách a hoteloch mávajú úplne bežne tie ich "domáce" vývary z polotovarov. minimálne si nimi sakra pomáhajú 🙂

siska53
3. okt 2021

@monika191019 aaale, prosim ta! Kasli na nu! Ja som musela spravit 2,5r.,zo sacku, lebo mal hysak, kedze bol zvyknuty, ze vzdy je aj polievka. A mne sa k omacke nechcela robit aj polievka. No chcela-nechcela, rychlo sackova. Bol spokojny, nic mu nebolo a nie je. Sackove doteraz mame tak 4-5x do roka, ak nie je cas varit alebo si vypytaju francuzsku.. a to podotykam, ze inak som varila vzdy z kvalitnych surovin ( nie zas ze hio-bio, ale aby to bolo co najkavlitnejsie a pestre) a v tom.veku ani takmer este nesolila..

sissy27
3. okt 2021

@panelacikova donáškou som nemyslela zrovna polievku, ale normálne jedlo (mäso, príloha). Neviem komu by napadlo platiť 3-4€ dovoz 90centovej polievky 😅
Proste keď nemáš doma nič a je potrebné niekoho nakŕmiť, tak donáška jedla.

panelacikova
3. okt 2021

@sissy27 tak som ťa zle pochopila, sorry 😀

ankare
3. okt 2021

Joooj,aj my dakedy varíme sackovu polievku na večer,keď už neviem, čo deťom ponúknuť rýchlo. Nič si z toho nerob. Švagriná nech sa stará o seba.

dada0902
3. okt 2021

Tak to máš riadnu svagrinu nechápem prečo sa stará však je to tvoje dieťa pozastavujem sa nad tým co ju to vôbec trápi co kto je možno bude tiež v situácii že použije nejaky polotovar keď bude chcieť nech sa vsetcia najedia ja si tiež pametam že aj my ako deti sme mávali sackove polievky a tiež sme tu nič na tom neni kedisy sa neriešilo co aká potravina obsahuje teraz vsetcia riešia co a aké ecka to a to obsahuje

tatisna
3. okt 2021

@monika191019 ja som dala aj mojej 1,5 ročnej,lebo starší brat mal tak automaticky aj ona chcela. ..nehovorím že máme každý týždeň sackovu ale keď nestíhame,niečo vybavujeme,riešime tak urobím sackovu no a čo ... deti jedia hlinu,mravce,trávu,piesok a horšie veci ako sackova polievka 😁

mackamizjedlaskrec
5. okt 2021

@monika191019 A v Cine urcite na to jazdia normalne deti a este aj mensie ...A mozno aj kazdy den 3x za den ...

123andy123
5. okt 2021

sak ti mala doniest zo svojho obeda ked je taka sikovna