Sáčková polievka pre 5 ročné dieťa

monika191019
3. okt 2021

Ženy normálne na mňa pred hodinou švagriná doslova navrieskala že ako môžem dať jesť 5 rocnemu dieťaťu sackova polievku na obed...mali sme teraz robotníkov tak nestíhame s mužom nič..celý deň sa upratuje umýva a som si spomenula že mám ešte sackovu polievku lebo nestíhame..prišla švagrina mi doniest hrušky na koláč zbadala to a bol cirkus,..ešte podotýkam že u nás sa sackova varila dnes asi druhýkrát živote 🙈🙈citim sa teraz ako krkavcia mater.

ivusik29
3. okt 2021

@monika191019 haha 🙂 neboj si uplne normalna, kazdy raz za cas uvari nejaky polotovar, ked sa inak neda. Svagrina mala asi zly den a ty si jej prisla do rany.

monika191019
autor
3. okt 2021

@ivusik29 že či mi je za ťažko hodiť do hrnca nejakú zeleninu nakrájať a urobiť normálnu polievku...tak som jej len povedala že si nepamätám že by som ja niekedy riesila či ona vari detom

vanda323
3. okt 2021

@monika191019 Nestresuj sa😄 Švagrinna nech sa stará o svoj hrniec....ak mu to nedáva na obedik každý deň tak je to úplne v pohode. Jasné že tieto sackove veci obsahuju ..veď vieme čo....ale myslím si že naše deti skôr či neskôr polotovar ochutnaju ☺️ Môj syn zbožňuje polievku Wifon...ja to neznášam ! Ale raz za pol roka mu to kúpim keď to má tak rad....

taga
3. okt 2021

Tak, kedze je to vynimocne a vzhladom na okolnosti pochopitelne, tak chapem. A nesla by som ta kritizovať, ked pises, ze to nie je u vas standard. Skor by sa mala zamysliet svagrina, ked vie, ze prerabate, mohla vam priniest aspon tu polievku.. alebo inak, aby ste mali klud na upratovanie, mohla maleho zobrat k sebe na den a dat mu najest 😉 ale tak, asi sa potrebovala vykricat. Nechaj tak, nie si nicim vinna..

miriam11
3. okt 2021

@monika191019 co jej je do toho, čo jete na obed?! Ze ta to trápi. Ved to nerobíš pravidelne.

sandrika1986
3. okt 2021

Nech sa stara o seba....

ivusik29
3. okt 2021

@monika191019 dobre si povedala, kazdy riesi kazdeho len nie seba. Co jej do toto, a ked uz chcela byt vyzivova poradkyna, tak sa to da povedat aj slusnejsie. Tvoje deti, dvoja domacnost, ty vies co im varis, takze netrap sa tym zbytocne. 🙂

asia83
3. okt 2021

@monika191019 Sáčkovú jedine Francúzsku polievku robím bežne, je ju aj môj dvojročný syn. By som jej povedala, nech sa stará o seba. Bože, kedy už ľudia prestanú riešiť druhých, a zametú si pred svojimi prahmi?

tom_i
3. okt 2021

@monika191019 ach jaj reči sa hovoria chlieb sa je - odkáž švagrinej, nech si dá ochranný oblek lebo to čo dýchame a padá z neba nie je vždy orechové, je len to čo dopestuje, vajcia, mäso, mlieko z vlastného chovu, bylinky do čaju a jedla z vlastnej záhrady. Ak toto všetko dodrží nech moralizuje 😁

0silvia0
3. okt 2021

@monika191019 mohla ti pre decko priniest trocha polievky ked vie, ze nestihate...

haley7897
3. okt 2021

@monika191019 mala si sa na ňu vyhucat, že čo je ona za svagrinu keď vám ani nedonesie jedlo keď vie ze mate robotníkov a veľa roboty?! Či je jej zaťažko hodiť do hrnca nejakú zeleninu nakrájať a urobiť aspoň polievku..? 🤪😂😂😂

ukulela
3. okt 2021

Mala si jej zabit, ze na veceru budu parky. Ja varim sackovu tie 1x za 3 roky, ked som ko a nevladzem nic. Vtedy mi chemia chuti.

sapetka
3. okt 2021

A islo o jej dieta ci o tvoje? Ze sa tal rozcertila🙈

marsmykkok
3. okt 2021

Ja nekupujem vôbec, aj som zabudla že také bývajú, ale v mojom detstve to prišlo do obchodov a bol to celkom hit, sa to predávalo pomaly lepšie ako chlieb, jedli sme to ako deti a tu sme... Ja ked nestíham skôr uprednostním mrazenú pizzu alebo tie hotové jedla z chladiaku čo sa dávajú len ohriať.

limetka69
3. okt 2021

Ked sa pozries na zlozenie sackovej polievky, zistis, ze nic zle ani neobsahuje. Neries. Horsie su donuty, muffiny balene atd... Aj ja mam sackove polievky pre pripad nudze, nornalna vec. Teda aspon pre nedokonale matky. 😉

stanulienkat
3. okt 2021

Tak ked to bola nudzovka,neries. Inak je to potravinarsky odpead nevhodny pre dieta. Myslim,ze raz za rok sa mu nic nestane. Inak fakt stoji tato tema za to dat na plochu?

nikpa
3. okt 2021

@monika191019 nič si zo švagrinej nerob, píšeš že to bolo výnimočné, takže svet sa nezrúti, snáď malému aspoň chutila keď už nebola zdravá 😀 ale ako pravidelná strava pre deti určite nie!

emma_932
3. okt 2021

@monika191019 mňam sackova polievka. Normálne som na ňu dostala chuť 😋😅😅😅

rivini
3. okt 2021

@monika191019 kasli na nu..tiez som ohromny zastanca zdravej a cerstvej stravy, no napriek tomu mam v komore zopat „konzervovych“ polievok, ktore vo vynimocnych situaciach zohrejem..

monika191019
autor
3. okt 2021

No moja malá bude mať o chvíľu 5 rokov a ma dnes sackovu tuším prvý krát

solange7
3. okt 2021

@monika191019 Že navrieskala. Toto keby na mňa niekto skúsil, len by mi dal príležitosť k uvoľneniu nejakých tajných zadných dvierok v ktorých skrývam potláčané emócie. 😂 Ešte by som na tom zinkasovala ja. 😀

1katus1
3. okt 2021

@monika191019 ja by som na tvojom mieste švagrinú poslala do tých krajin. Raz mi švagriná chcela určovať a kritizovať ako sa starám o malú. Viac krát to neskúšala . Ako si ona dovoľuje po tebe ziapat. Keby dáš svojmu dieťaťu aj každý deň sackovu ona nech drží hubu nie je to jej starosť.

simca06022011
3. okt 2021

Vies čo, sáčkova sa u nas tiez robi raz za uhorský rok, ale tu by som teda svagrinu dala dole s tym, nech sa stara o seba. Tieto mudrosti nech si nechá pre seba.
Inak ak nestíham, urobim iba druhe a neriesim...

miadi
3. okt 2021

Hah mà pravdu ale nema pravo ti ju povedat Lebo je to tvoje dieta tvoja vec. Preto Ta to zerie. Bolo to len raz tak kasli na to aj Keby to jedla pravidelne tvoja vec mm na tom vyrastol a žije. U nas take je len on. . Nabuduce jej nezabudni vykrical co ona robi zle. Zabomyšie spory.

klip0
3. okt 2021

Keby moja švagriná býva blízko a idem k nej keď viem že prarabaju, okrem tých hrušiek doniesiem v dozicke polievku, alebo nejaké iné jedlo. Keď ju už tak trápi čo jete v takejto situácii

panelacikova
3. okt 2021

@monika191019 ja som najprv čítala, že 5-mesačnému a skoro mi zabehlo, ako ťa ženy zastávajú 😀 potom som prečítala ešte raz a pohoda.....!!!!! 😀 5-ročné dieťa ak zje sáčkovú polievku naozaj raz za čas (dajme tomu raz za 1/2 roka), nič sa nedeje. nerieš. nabudúce pošli švagrinú do teplých krajín a máš vyriešené 🙂

nelca0510
3. okt 2021

Ženy vy ale viete dať odpovede..nerieš,mala horši deň a pohoršilo ju to. Nevšímaj si to a zabudni na to.

sissy27
3. okt 2021

@monika191019 tak nie je to zdravé ani sýte pre dieťa a pre robotníkov už vôbec, ja osobne by som radšej zvolila nejakú donášku, ale na druhej strane na to raz za čas ani nikto neumrie. A švagriná nech miesto blbých rečí prinesie nabudúce hrniec gulášu.

monika191019
autor
3. okt 2021

@sissy27 robotníci boli včera a mali navarené rezné s kašou len všetko sa zjedlo a dnes som nestíhala ..a malá pýtala polievočku tak som jej spravila túto..ako druhé mala špagety

fleur1111
3. okt 2021

@monika191019 úplne to je v pohode, raz za cas to nikomu neublíži. A švagriná nech Vám nabudúce navarí, to Vám pomôže viac ako jej premúdrelé reči.