Zdravé stravovanie celej rodiny. Kde a ako začať?

bambulka248
25. okt 2012

Ahojte baby. Kedze uz mame maleho drobceka, ktory zacne coskoro papkat, tak som sa rozhodla zmenit nase stravovanie a zivotny styl. No ani neviem kde zacat. Ja a mm sme zvyknuty na uplne nezdravu kuchynu uz z domu - vysmazane atd.... Neviem ci mam zacat pomaly a postupne, alebo zmenit jedalnicek radikalne. Ked budem drobca dokrmovat urcite sa inspirujem par albumami kt. som tu videla, ale co s nami? 🙂

bebe2013
27. jan 2013

Preto na soju pozor, lebo casto byva geneticky modifikovana, pestuje sa v monokulturach, takze sa pri jej vyrobe pouziva kopec herbicidov a pesticidov a vo vacsej miere a pri dlhodobejsom pouzivani moze vyvolat alergie. Ak uz na nej trvate, tak je lepsie ju striedat s jej sestrou fazulou, ktora je pre nase zemepisne pasmo a prislusne stravovacie geneticke dedicstvo prirodzenejsia.

mimi21mimi
28. jan 2013

@bebe2013 GMO soja sa vo vyrobkoch na Slovensku velmi nevyskytuje. Kupujem Alfa Bio najcastejsie a potom este od tej firmy z Drietomej. A samozrejme, nie je to jedina strukovina, ktoru konzumujeme. 🙂 A istotne vzdy lepsie ako maso z obchodov, kde je napchatych kopec hormonova, antibiotik a inych sajrajtov. Takze sa nebojim toho, ze by nam ta soja poskodila zdravie veru.

bebe2013
28. jan 2013

@mimi21mimi a tak to ma byt. Hovorim, ze si na nu treba dat pozor, lebo su ludia, ktori chcu nieco spravit pre svoje zdravie, uplne obmedzia maso a mliecne vyrobky a od rana do vecera jedia len vyrobky zo soje. Ja maso z obchodu tiez nejem. Nasla som masiara, ktory tie zvierata aj chova, presne ti vie povedat, co zrali, maso neni napumpovane vodou a zvieratam nedava rastove hormony a antibiotika. Ja som sa o tieto veci zacala zaujimat potom, ako mi vsetky tie chemikalie v potravinach vazne poskodili zdravie.

mimi21mimi
29. jan 2013

@levandullka Moja, ako skusky? Ja som vcera dostala poslednu znamku.. nevadi, ze Ecko 😀 a tym mam oficialne za sebou skuskove obdobie! 🙂
A dnes ma caka premiera rozpravky nasej, vystupujeme dva dni v kuse v okliestenej zostavy - hnusna chripkova epidemia. Tak sa bojim, ako to cele dopadne.
Inak, aby som pisala k veci, tak zdrava strava dnes total pada... bude bageta k obedu a asi si spravim smoothie doma a vezmem so sebou, len neviem, kam si ho dam.

levandullka
30. jan 2013

@mimi21mimi Jaaaaj, ani mi nehovor moja ☹. Rozhodli sa ma trosku tyrat... Ale nevadi... Este dve skusky a mam to, dnes mam uplne najtazsiu.. Drz palceky. Vecer sa ozvem a napisem viac (k veci) 🙂

levandullka
31. jan 2013

@mimi21mimi Noo, takze vcerajsia skuska dopadla tak pol na pol 😀. Este musim prist raz, ale uz ma vyskusa iba z jednej temy, takze v pohode 🙂. Dufam, ze premiera dopadla dobre 🙂. Urcite ste to zvladli na jednotku 😉
Co sa jedenia tyka, ja som posledne dni cez kuchynu iba prechadzala 😀. Varila moja polovicka, lebo ja som mala hlavu strcenu cele dni v knihach... Takze sme mali palacinky, pizzu, cestoviny a prazenicu 😀.

mimi21mimi
31. jan 2013

@levandullka Noooo tak snad uz to das a budes mat pokoj so skolou 🙂)) premiera dopadla v pohode. Ja som dnes "varila" karfiol a zemiaky... total rychle, lebo sa mi nechce. Zle som sa vyspala. Total K.O. som....

ivka_666
12. feb 2013

@levandullka ahoj prosím ťa ako si postupovala pri príprave tých penne s parmezánom,.... Skúšala som už viac tvojich receptíkov a všetky boli super ;)

levandullka
12. feb 2013

@ivka_666 Ahoj 🙂. Veľmi ma teší, že sa ti moje recepty páčia 🙂. Pre mňa je to obrovská česť, keď niekto uvarí jedlo, podľa môjho receptu 🙂. No musím sa ospravedlniť, práve teraz si nie som istá, ktoré cestoviny myslíš 😅. Tie s kuracím mäsom, vínom a parmezánom?

ivka_666
12. feb 2013

@levandullka áno tie mám na mysli ;) Dúfam, že budeš pridávať ešte veľa zaujímavých receptíkov!!!

levandullka
13. feb 2013

@ivka_666 Samozrejme, tak priebežne budem nejaké pridávať 🙂. Fuuu, to si ma teraz zaskočila 😅. Davno som ich nerobila... Ale aspon priblizne sa ti posnazim napisat recept. Kuracie prsia si nakrajas na kocky a obalis v hladkej muke. Opecies ich na masle a vyberies. Potom nakrajas cibulu na kolieska, oprazis trosku a zalejes asi 1dcl bieleho sucheho vina. Nechas vyredukovat a prilejes slahackovu smotanu. Pridas sol, pripadne korenie, parmezan a prihodis naspat masko. Primiesas uvarene cestoviny a posypes petrzlenovou vnatkou 🙂

levandullka
13. feb 2013

Zopár jedál, ktoré som za poslednú dobu varila 🙂
Canelloni bolognesse
Zemiaková polievka s dubákmi a stonkatým zelerom
Hríbové risotto s parmezánom, varená brokolica a špargľa

ivka_666
13. feb 2013

@levandullka ďakujem určite skúsim ;)

novakova2000
14. feb 2013

@levandullka hned by som to zjedla všetko 🙂

levandullka
14. feb 2013

@novakova2000 A pritom je to tak jednoduche 🙂. Mozno az na tie canelloni, ale aj tie sa daju urychlit 🙂

novakova2000
14. feb 2013

@levandullka ide do nich nejaké masko?

levandullka
14. feb 2013

@novakova2000 Do canellon? V podstate ich mozes plnit cimkolvek... Napriklad ricottou a spenatom, to je super kombinacia... Tieto konkretne su bolonske, robila som domacu bolonsku omacku a do tej ide hovädzie maso

novakova2000
15. feb 2013

@levandullka ok, ricotta a spenát sa mi viac páčia ako hov masko 🙂 a dnes č obudeš variť?

levandullka
15. feb 2013

@novakova2000 Ricotta a špenát je super kombinácia 🙂. U nás dnes budú asi pečené kuracie stehná s varenými zemiakmi a nejakým šalátikom 🙂. Taká rýchlovka, lebo mám dnes kopu roboty 😉

novakova2000
15. feb 2013

@levandullka musím vyskúšať ricottu a špenát 🙂

levandullka
15. feb 2013

@novakova2000 Potom urcite pridaj fotku 🙂. Dufam, ze budu chutit 🙂. Inak, myslim si, ze by sa dali naplnit aj takou vege bolognskou zmesou.. Vsetko urobit klasicky (mrkva, cervene vino, stonkaty zeler, mozno trosku hovadzieho vyvaru aspon), len nepridat masko. Urcite by bolo vyborne aj to 🙂

novakova2000
15. feb 2013

@levandullka ja som pozerala ze robia aj pizzu ricota - špenát pozri toto ma zaujalo 🙂 http://zranice.blog.cz/0905/spenatova-pizza-s-r...

levandullka
15. feb 2013

@novakova2000 No, to tiez nevyzera zle veru 🙂. Mnam, uplne som dostala chut na domacu pizzu 😀

novakova2000
15. feb 2013

@levandullka no akoze bola som dnes v 2 obchodoch ricottu nemali ani v jednom a spenátové listy len v 1 a tie vyzerali tak, ze som ich nekpuila ax jaj :( ale nevzdávam sa skúsim bud. tyzden 🙂

levandullka
15. feb 2013

@novakova2000 Skús v tescu moja, tam ricotu zvyknú mať 🙂. A špenátové listy možno v Metre, poprípade mrazené v bille alebo možno aj v tom Tescu

novakova2000
15. feb 2013

@levandullka no chodim tam kazdý den byvam hned vedla a dnes ako na potvoru som sla do kauflandu a tam teda nič 🙂 tak pozriem iné dni 🙂 chcela som vyskúšat tvarohovo avokadovu pomazanku skončilo to tak, ze som si kupila ochutený tvaroh máš dost? 🙂

levandullka
15. feb 2013

@novakova2000 No, zakon schvalnosti 🙂. Ale v tescu budu mat urcite, lebo ja tam kupujem ricottu do cheesecaku 🙂. No, by si sa cudovala ako niekedy koncia moje nakupy 😀

alami
15. feb 2013

@levandullka daš mi receptík na Canelloni bolognesse
dík 🙂

levandullka
15. feb 2013

@alami Samozrejme, nájdeš ho v mojom fotoblogu v albume FIT&BIO varenie 🙂 Alebo na mojom blogu http://www.levandullka.blogspot.sk/ 🙂

novakova2000
16. feb 2013

@levandullka no cica ty máš aký blok 🙂 inak dnes som mala ryzu a kačicu po sečuansky 🙂 ja som teda skôr jedla tu zeleninu 🙂