Kde získať dodatočné peniažky k materskej?

terinka015
7. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Ahojte, rada by som sa s vami poradila, či viete o niečom, kde získať dodatočné peniažky k materskej, pretože peniažky sú dosť malé a hodilo by sa čosi navyše. Už ponúkam vianočné pečenie pre kamarátky, ktoré sú zaneprázdnené, ale chcela by som aj niečo viac 🙂 Ďakujem za vaše rady a skúsenosti.

zlatkavav
14. okt 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

pokial si v niecom dobra, ako napriklad rucne prace aj to sa da robit, napriklad ako robis to pecenie, alebo rozne drobnosti, co ta bavia. Moja kolegyna si popri materskej urobila kurz kozmeticky a doteraz maluje vsetky kamaratky na nejake akcie, ono sa to nezda, ale prace je celkom dost...

aleala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
havana_frost
14. okt 2015

@aleala však povedz viac 🙂 Prečo všetky tieto inzeráty sú také záhadno tajomné?

aleala
15. okt 2015

jedná sa o predaj kozmetiky, ja nemám čo tajiť, akurát tých info je veľa a nedokážem to napísať jednou vetou, sorry

lenkanovakkova
17. okt 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

ahoj, ja som si robila tento kurz http://amosk.sk/kurz/3.REKVALIFIKACNY_KURZ_PEDIKERKA_PEDIKER__:_sucha_pristrojova_pedikura_a__mokra_pedikura. super pristup, pokial nechces minat peniazky na rekvapifikaciu tak skus nieco v com si dobra, moja kamaratka zacala sit pesove saty a fakt je sikovna

terinka015
autor
18. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

@lenkanovakkova aj mas vlastny salon? kolko to cca vychadza na tom amosku, nemozem si teraz dovolit dat nejakych 1000 eur za kurzy

margaretka818
23. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

tieto kurzy sú ale poriadne drahá investícia, to už musíš byť fakt rozhodnutá, že sa chceš tomu venovať aj v budúcnosti, lebo inak je to fakt veľa peňazí

terinka015
autor
24. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

no priznam sa ze tieto kurzy ma vobec nenapadli, ako urcite sa pozriem na ich kurzy, len aby sa mi investicia vratila spat, z coho mam dost velke obavy, neviem ako by boli kamaratky ochotne ku mne chodit a ci by potom neocakavali zlavy...

lenkanovakkova
25. okt 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

no je to drahá investícia a preto by si si to mala dobrerozmyslieť, ale zase, ke´d ideš k nejakej kozmetičke alebo kaderníčke je to dosť veľa peňazí, len taký strih vlasov prípadne farba to už je cca 25 eur a len hodina práce, keď odrátaš náklady, tak to môže výjsť 10-15 eur, samozrejme teraz nemyslím v salóne, kde musíš ešte aj nájom platiť, a to už sa celkom oplatí, stačí keď si šikovná a máš pár kamarátiek, tie prídu určite rady na kávičku a pokec a zaplatia radšej kamarátke 🙂 určite to nestálo 1000 eur, teraz neviem presne ale skús sa ich opýtať, zavolaj alebo pozri na stránke

vi_py
9. nov 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

@lenkanovakkova no keby to išlo tak ako si napísala, tak by to mohol každý robiť, pretože by sa to oplatilo. Myslím si, ale že tieto rekvalifikačné kurzy nie sú odveci, len sa treba vedieť uplatniť ;)

terinka015
autor
11. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

to je tiez pravda, ale sikovnym ludom sa dari a vzdy budu mat klientov, niektori sa tiez nevedia predaj, moje kamaratky su spokojne s vianocnym pecenim a casto mi platia aj viac nez chcem, skor si myslim ze kamaratky nemaju problem zaplatit viac...

zlatkavav
16. nov 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Podľa mňa, keď máš skutočný záujem iba o ten kurz, zavolaj na ten amosk, alebo inú agentúru to je jedno, spýtaj sa čo to stojí, koľko to trvá a podobne a musíš sa rozhodnúť sama, my tu môeme polemizovať o tom, ale tvoj problém nevyriešime 🙂

cashmon
16. nov 2015

ahoj, ak si z Košíc viem poradiť 🙂

margaretka818
22. nov 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

odkedy vlastne zacinaju tie kurzy, to asi nie je kazdy mesiac, ci? dcera mojej znamej si chce urobit dodatocne vzdelanie v kozmetickej oblasti a som si spomenula ze ste sa tu o tom bavili

lenkanovakkova
26. nov 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

je to rozne, vacsinou maju vypisane terminy, napr na tom amosku su cca raz za stvrtrok a fakt trvaju 3-4 mesiace

zlatkavav
27. nov 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

http://amosk.sk/kurz/5.REKVALIFIKACNY_KURZ_VIZAZISTKA___VIZAZISTA_:_licenie_denne_str_vecerne_str_svadobne_str_spolocenske_dot__dot__dot_ moja kamoška si dorábala tento kurz, je vyučená kozmetička a už líčila aj na módnej prehliadke, je to super a hovorí, že určite odporúča ;)