Kedy chodia materské dávky na dieťa?
18. okt 2007
Caute baby kedy vam chodi materska?Najlepsie tie co maju tatrabanku,lebo ja som menila banku,v Dexii som mala vzdy 18. okolo pol tretej a teraz mam tatrabanku a nic preto sa pytam asi kedy vam zvykne chodit.Bojim sa lebo malemu treba kupit veci,muž v Anglicku a momentalne nemože poslat peniažky preto sa pytam Dakujeeem 😀
Predošlá
Strana
z2
to nie ja som rodila v máji a prvý rodičovský príspevok som dostala aj s pôrodným v júni.
Predošlá
Strana
z2

vladkaz1
moja vždy len nasledujúci mesiac čiže ak porodíš v novembri, tak ho dostaneš v decembri