Kedy dostanem rodičák počas Veľkej noci?

emuska27
14. apr 2014

Kedy bude tento mesiac rodicak...normal ho mavam kazdy mes 18listok v schranke...ako to bude teraz ked su sviatky?postarka povedala ze az buduc tyzden..a ja mam cakat stcrtok kuriera...nech ma neporazi

brumka
14. apr 2014

bud pred velkou nocou alebo po, nieje istejsie si dat posielat na ucet?

lucinka2811
14. apr 2014

daj si posielat na ucet to mas aj 3 dni skor peniazky 🙂))

tahomi
14. apr 2014

No, myslím si, že po veľkej noci až

sandrika1986
14. apr 2014

Ja si myslím, že ho pošlú tento týždeň, streda alebo štvrtok 🙂

tinushka13
14. apr 2014

Ak máš termín 18teho tak oni ti musia peniažky dať do 18teho. Takmi bolo povedané na úrade keď aj ne chodil rodičák na adresu. do toho dňa by si mala mať lístok. Tak isto aj na účet. Keď je 15teho v sobotu tak posielajú k 14temu. 😉

barbara088
14. apr 2014

podla mna ti dojde v stredu rodicovsky by mali byt poslane postov do 19 a to je sobota

stanislavao
14. apr 2014

ked vam postarka povedala, ze po velkej noci, tak to zrejme tak bude. treba si to dat posielat na ucet a mate ich do 15. v mesiaci.

luckadominika
14. apr 2014

tak tak... rodičák mám na účet a neviem si vynachváliť 🙂 na poštu som si dala prídavky a keby sa mi chcelo tak by som zašla a na sociálku a zmenila aj to :D :D

jarus74
15. apr 2014

No ja mam info že zajtra sa to ma vyplácať aspoň prva skupina podľa abecedy ale vsetko závisí od danej posty

naduska72
16. apr 2014

ja mam na ucet a rodicak mi este nenabehol.(

adrianaella
16. apr 2014

ani mne stále nič neprišlo na účet ... od rána sa snažím dovolať na úrad ale bez šance ... nedvíhajú to nikde 😠

sakura77
16. apr 2014

baby neblaznite...ja mam uz od piatku...treba dat na ucet..ked vychadza na nedelu pondelok 14teho,tak mne uz chodi v piatok pred tym...ale tak v podstate je to jedno, len takto ho miniem skor ako vam vobec nabehne😀

alenah31
16. apr 2014

včera si si založila tému tu na MK kde jasne píšeš, že ti poštárka oznámila, že RP dostaneš až 22. apríla a nadávaš na štát, že ti zadržuje "zasratú almužnu" a svokor musel kupovať plienky a mlieko a teraz odrazu je to hlavne kvôli kuriérovi?? Trochu si urči priority 🙄

https://www.modrykonik.sk/forum/rodicovska-dovolenka/rodicovsky-dostanem-az-22-aprila/

tutky
17. apr 2014

rodicak na poste bude az po sviatkoch a na ucet vam urcite pride dnes tie ktore este nemate 🙂 🙂 🙂 🙂

monacanka
17. apr 2014

rodicak bude az po sviatkoch toho 22 utorok - podla mna lepsie je dostavat rodicak / matersku na ucet ako tak cez postu ...