• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Práca popri rodičovskej dovolenke. Môže sa to? Poraďte

10. februára 2012 
má tam videoškolenia, ale aj reálne sa konajúce školenia, a je tam osobne (v r.2008 som na jednom bola, ale to bolo extra pre maminy) napr. 18.11. alebo 24.11.09 v Ba. Sa rozhodujem, či pôjdem už teraz alebo až v decembri, ked už bude zákon snád schválený. Od cca 13hod. je to bezplatné, predtým je vždy platené školenie. Ak si z Ba tak môžeš aj podla toho, kde ti to je bližšie, lebo sú predpokladám aj rôzne miesta, kde sa to koná.
8. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dak moc.
9. nov 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dcera sa mi narodila 19.12.2009 a chcem sa spytat ci ma narok na pracu na dohodu, lebo co som citala tu tak by som mohla robit 10 hod tyzdene a dost by mi to pomohlo na privyrobenie
19. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetky zakony sa daju obist, ak budete mat s.r.o. - tam sa to riesi inak, mozete poberat matersku aj rodicovsky prispevok, lebo je to ako podiel zo zisku (dufam, ze to som topoplietla)... ide len o to, pri ktorej praci sa to oplati - urcite pri uctovnictve a pod, normalne sa mozu vystavovat faktury a vsetko je koser
19. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca,
dalo by sa:
1. ak by si mala vždy dohodu len na časť kalend.mesiaca, t.j. nikdy nie na celý alebo by dohoda začala v jednom kalend. mesiaci (nie prvého) a končila v druhom (nie posledného), lebo zamestnávatel ťa vždy musí pri každej dohode prihlásiť na SP a pri ukončení odhlásiť, aby si nebola evidovaná "celý kalendárny mesiac", potom by si totiž bola zárobkovo činná celý kalend.mesiac a ty potrebuješ aspon časť kalend.mesiaca nebyť zárobkovo činná

2. ak by si sa aj popri práci na dohodu OSOBNE o dieťa starala,

tak je to OK,
- máš nárok aj na RP na UPSVaR (podstatné splniť bod 1)
- máš nárok aj na dôchodkové poistenie štátom v sociálnej poistovni, samozrejme, ak si si podala prihlášku (podstatné splniť bod 2)
20. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

gapa,super rada,prave toto som potrebovala vediet,od aprila idem presne toto riesit-praca na dohodu a nevedela som ako to poriesit.

Mohla by si mi poradit este v niecom?Momentalne som este na materskej,nie na RP a zaujimalo by ma ci tu mozem robit na dohodu,bude to len jednorazova zalezitost,nic dlhodobe....

Dik
21. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucili mi tuto stranku poradite mi ja som tu nova a chcem sa opytat ako je to s poberanim RP ak by so nastupila na 1/4uvazok do prace.RP poberam od januara2010 pracujem ako zdravotna sestra a mam moznost sa vratit...maly bude mat v maji rok,bolo by o neho postarane pocas mojej nepritomnosti.
22. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by si nárok na príspevok na starostlivost o dieťa ale nie na rodič.prísevok. Pre nárok na RP nemôžeeš byť zárobkovo činná.
22. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti moc pekne.
22. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gapa, prosím ťa, ja mám dodhodu do 30.6.2010 na 10 hodín týždenne, ak by som túto dohodu zrušila a zamestnávateľ by mi ju dal každý druhý mesiac /teda nie od prvého ani do posledného, ako si spomínala vyššie/, tak by som mala nárok na RP 256 € - lebo ja nemám naň nárok, len pre túto dohodu :confused: , alebo len na tých 164 ako mám teraz pracujem len 2 dni v týždni a keď sú prázdniny alebo iné voľno, tak v podstate ani to :wink:
23. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada,
podla mna, ak by to bola vždy nová dohoda a vždy medzitým by si mala medzeru v prihlásení v SP, t.j. nebol by to príjem za celý kalendárny mesiac mesiac, ale len za časť mesiaca, tak máš nárok na RP 256eur do dvoch rokov dieťaťa.

A teraz poberáš 164eur preto, že si nepožiadala o zvýšenie, predpokladám.
23. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gapa, ďakujem veľmi pekne :wink: nepožiadala som o zvýšenie, pretože mám tu dohodu, predpokladala si správne :wink: takže zajtra sa pôjdem ešte spýtať na ÚPSVaR :wink: ale aj keď to pôjde, čo by ma veľmi potešilo, tak neviem, či to bude ochotná urobiť pani mzdová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som sa išla sama odhlásiť aj nahlásiť do SP, aby nemala starosti :wink:
23. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to (aj prihlášky a odhlášky) robí väčšínou už len cez PC (EZU=elektronický zber údajov), ak nemajú menej tuším ako 4och zamestnancov.
23. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa poradit. Na materskej som od 4/2009 a zakladny RP poberam od 10/2009. Podmienky na zvyseny RP by som splnala, ale este som on nepoziadala. Od augusta/septembra planujem nastupit do prace na ciastocny uvazok, o dieta sa mi zatial budu starat moji rodicia. Precitala som si ten zakon a podla toho je uplne jedno, ci poberam zakladny alebo zvyseny RP - tym ze zacnem pracovat, tak mi narok nan odpada. Pochopila som to spravne? Budem mat este na nejaky prispevok narok?
6. apr 2010 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evikg, pochopila si správne...tým, ktorí sú na RD od roku 2009 nie je daná možnosť pracovať na pracovný pomer. Ak nepožiadaš o zvýšený, môžeš však pracovať na dohody..na dohodu o vykonaní práce môžeš odpracovať 350 hodín ročne, na dohodu o pracovnej činnosti môžeš odpracovať 10 hodín týždenne - ak Ti to stačí, tak to dorieš takto. Ak chceš pracovať viac, tak Ti zostáva len pracovný pomer a tým pádom prichádzaš o RP. Ak požiadaš o zvýšený RP, nemôžeš už pracovať vôbec :confounded: , resp. za véééľmi obmedzených podmienok.

Ak plánuješ nástup do práce, na Tvojom mieste by som si požiadala o zvýšený a čerpala ho dokiaľ do tej práce nenastúpiš - potom budeš musieť aj tak ukončiť RD, ale aspoň tých 8 mesiacov si prilepšíš. Pri nástupe do práce si požiadaj o príspevok rodičovi...viac tu: http://blog.etrend.sk/mihalblog/2010/01/09/prispevok-rodicovi-a-prispevok-na-starostlivost-o-dieta/
6. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, lalus :slight_smile: Aspon to mam takto potvrdene. Tiez som to tak zamyslala urobit. Trochu ma zmiatla pani na urade prace a soc. veci. :grinning:
6. apr 2010 o 21:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo Ti povedala tá pani?
6. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ked budem poberat iba ten zakladny, tak mozem robit a nikto nebude skumat vysku prijmu. Ale ked poziadam o zvyseny, tak mi prispevok uz nebude vyplacany, ale budem si moct poziadat o prispevok na starostlivost o dieta. Zdalo sa mi to divne, lebo po precitani zakona som mala iny pocit.
Mozno sme si ale iba nerozumeli, i ked mam pocit, ze som to po nej este zopakovala a ona to potvrdila.
6. apr 2010 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robiť v podstate môžeš bez ohľadu na výšku príjmu :wink: akurát, že iba na dohodu a podľa toho aj počet hodín :sunglasses: Ale aj ja mám osobnú skúsenosť, že som vedela viac ako teta na úrade, kam patrím....takže je dosť možné, že v tom má chaos. Oni teraz chúďatá vlastne posudzujú ľudí podľa troch zákonov (2008, 2009,2010 - sa menili podmienky)...by som sa ani nečudovala
6. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze ja planujem robit tak 20 hodin tyzdenne, tak ta dohoda ani nepomoze. I ked si myslim, ze by na to ani zamestnavatel nepristupil. Oni by boli najradsej, keby som nastupila na plny uvazok. :unamused:
6. apr 2010 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, napišem moj pripad
som na RP od 2008 a nemala som narok na zvyššenie RP tak možem pracovat aj na dohodu aj na zmluvu bez ohladu na vyšku prijmu a RP mi nezoberu.
Ale kto je na RP od 2009-2010 alebo ma zvyšeny RP tak už ma ine podmienky :wink:
13. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek, ja by som mala ist robit na HPP .. pri malej bude babka, tatino a opatrovatelka, narodila sa 28.9.08 takze podla info by som mala este popri plate poberat aj RP .. ale mozem robit aj na HPP???som z toho vsetkeho totalny ... :sunglasses:
22. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maatulka a požiadala si o zvýšený RP? na RD si nastúpila ešte v roku 2008?
22. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalus ja nemam narok na RP, ja som skoncila skolu, a hned som otehotnela, a malinka sa narodila v septembri 2008,a kedze som nemla narok na matersku, hned som nastupila na RD,
22. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si teda na RD od 2008 a nemáš nárok/nepožiadala si o zvýšený, tak môžeš pracovať aj HPP a popri tom dostaneš základný rodičovský príspevok 164 eur. :wink: takže si vlastne vyhrala :sunglasses:
22. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super :slight_smile: a nevies kam ci to mam ist oznamit, ze pracujem? na UPSVAR?? a treba im nejake potvrdenie???
a diky moc :slight_smile:
22. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na upsvar...neviem, či im niečo treba, nezažila som :fearful:
22. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maatuulka, treba zájsť na upsvar a nahlásiť, že pracuješ a podpísať vyhlásenie, kto sa počas práce stará o dieťatko.
22. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja som musela doniest kopiu zmluvy z prace a podpisat čestne vyhlasenie že dieta nieje v školke(jaslach) a že sa o maleho riadne staram :slight_smile:
23. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidim teda, ze co mi zajtra povedia na pohovore, ze kolko by som mala robit a tak.. ak by som tam bola moc casto, tak tatino pojde na matersku :slight_smile: ak nie, tak sa pri malej budeme striedat :slight_smile:
24. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok