Ako donútiť partnera, aby sa priznal k nevere?

hviezdicka30
14. feb 2014

Ako ho donutit, aby sa priznal k nevere? Co robit, ake kroky podniknut? Nechem ho iba upodozrievat, neda sa takto zit. Priznat sa nechce a ja sa uz dalej trapit nevladzem.

maria1989
15. feb 2014

@igiana no to si tu fasa dala... jáááj už vidím aké z toho budú mať kočeny problémy 😀 😀 😀

hviezdicka30
autor
15. feb 2014

@martavrazbova DAKUJEEEM 😉

borkavan
16. feb 2014

@maria1989 nechápem, čo si písala? aké problémy?

borkavan
16. feb 2014

@hviezdicka30 a máš už rozmyslené čo spravíš, keď mu dokážeš tu neveru?? inak súhlasím s @martavrazbova

mysicka36
17. feb 2014

@ssiisskkaa ano, tu je téma a preto by mne bolo úplne jedno či ma podvádza alebo nie. Už len za toto chovanie by som ho nakopala do gúl 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/som-zufala-3/

sunshineka
17. feb 2014

a co keby si to pustila z hlavy?priznat sa nikdy neprizna,to je chlapska zasada.zatlkat,zatlkat,zatlkat.aj ked ho pristihnes bude zatlkat.ak ta podviedol a mas sa dozvediet,dozvies sa.nepatraj,ale maj oci otvorene a pokus sa netrapit sa tym.

sunshineka
17. feb 2014

@hviezdicka30 a podla coho si myslis,ze ta podvadza?

jahodnicka
17. feb 2014

@hviezdicka30 Jak se to vyvíjí? Myslím na tebe, drž se ☹

maria1989
17. feb 2014

@borkavan že keď si to nainštalujú, kadečo pozisťujú 😉

celasapremenim
18. feb 2014

vernost nie je dokazatelna, nemas sancu
ak by sa ti aj priznal, bolo by to pre teba to najhorsie, co sa ti stalo, zistila by si, ze napriek tomu z toho nevies vyvodit ziaden skutok
je to ako ked mas auto, do rana ti ho mozu ukradnut, ale nemusia
vernost si na priatelovi nevydupes
takze odporucam ti, zacat so sebou, ak chces mat klud, zacni makat na svojej ziarlivosti - zbavit sa jej

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@sunshineka ale ako sa netrapit, ked ma to zoziera??? neviem, ci ma podvadza, len mi je neprijemne, ze je shentou v kontakte, stale nam komplikuje zivot a nebavi ma cakat so zalozenymi rukami, uz nemam 20, cas a vek bezia, tak na co cakat a trapit sa zbytocne??

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@jahodnicka jeeeej, dakujem, si mila 😉 vyvija sa to slubne, ale moc mu neverim. snazi sa, chce, zobral si dovcu, ze ideme ralaxovat a tak, taaak uvidim, no vies ako je to s doverou - je ako sklo, aj tomu staci, ked spadne raz! 😖

kveta
18. feb 2014

@hviezdicka30 Tak naco sa trapis zbytocne? Nestracaj cas a chod.

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@celasapremenim to vobec nie je o ziarlivosti, je to o inych veciach, precitaj si vsetko a potom pochopis...

lubikan
18. feb 2014

najistejsie bude prichytit ich inflagranti 🙂 😠

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@borkavan nadobro by som ho nechala, radikalne by som konala, uz by ma ani svatenou vodou nezastavil 😝

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@kveta lebo som ako inac chcela dat sancu, preto by mi padlo vhod, keby som vedela, co za tym vlastne je

kveta
18. feb 2014

@hviezdicka30 Vypytaj si od neho hesla na fb a mobil. Ak Ti ich neda, je po sanci.

hviezdicka30
autor
18. feb 2014

@kveta mobil uz heslovany nema a na FB mi heslo urcite neda a ak aj da, tak sa uz bude kontrolovat, no a snou je v praci, takze je to na dve veci... 😔

kveta
18. feb 2014

@hviezdicka30 Ked Ti neda heslo na fb, ber to ako priznanie nevery. Ked mu je heslo prednejsie nez Ty, tak nie je o com.

veva45
19. feb 2014

@igiana zaujimalo by ma kolko eur im dnes nabehlo za tento program na ucet.... 😀 😀 😀

sunshineka
19. feb 2014

@hviezdicka30 no az neskor som si vsimla tvoj predchadzajuci prispevok.v tomto pripade by som ich prichytila pri cine alebo ho poslala do haja.

bibika55
24. feb 2014

@hviezdicka30 Možno sa budete čudovať,ale funguje toto:V noci keď bude spať tak mu položte otázku či Vám je neverný.Ale ho nebudte.Len sa opýtajte.On si toho ani dobre nebude vedomý a odpovie Vám.Funguje to!!!!

katka2365
27. feb 2014

@hviezdicka30 skus mu nainstalovat na pc program vola sa All in one keylogger bude ti to zachytavat vsetko co napise kazdy uder klavesou a internetove stranky ktore navstevuje je tam asi na tyzden zadarmo inak to potom stoji okolo 60 ale funguje to zarucene mozes si to nechat posielat na email a este aj zvuk ti to nahrava fotky no je to super takto ho odhalis. 🙂

hviezdicka30
autor
28. feb 2014

@kveta eee, nemusi byt. ani on nema moje heslo 😉

hviezdicka30
autor
28. feb 2014

@bibika55 to fakt??? skusala si? moj ma krehky spanok, len sa pohnem a uz je hore 😉

bibika55
28. feb 2014

@hviezdicka30 V noci keď sa zobudíte tak mu položte túto otázku.Z ničoho nič.Bol si mi už niekedy neverný? Netvrdím že Vám to vinde.
.Je to podľa psychologov,že sa dá vtedy veľa dozvedieť.

hviezdicka30
autor
28. feb 2014

@bibika55 😉 a skusali ste to uz aj vy?

bibika55
1. mar 2014

@hviezdicka30 Bolo to vyskúšané na mne.

hviezdicka30
autor
1. mar 2014

@bibika55 aaa obstali ste? 😅