icon

Ako reagovať na svokrine otázky o mojej postave?

Dnes o 19:39

Ahojte. Dnes som bola na navsteve u svokry a pytala sa ma kolko vazim. Ja ze asi 75. A ona ze ne 80 nahodou? A ze ona v mojom veku vazila 51. Co by ste jej na to povedali? Minule zase ze mam nejake pribrate lica. A minule zase ked som dala muzovi darcek na narodeniny penazenku muz hovoril jej ze to je prava koza. Ovonala ju a hovori ze smrdi jak stuchlina..o co tej jezibabe ide ? Ako ju dat dole ?

Strana
z2
avatar
eeffka
Dnes o 19:41

Ej teta/svokra... dnes mate blby den? To uz menopauza ci zacinajuca demencia? Ej ale je dnes krasne 🤣

anonym_3ee62b
Dnes o 19:43

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

avatar
eeffka
Dnes o 19:45
@anonym_3ee62b

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

@anonym_3ee62b v prvom rade ludia nemaju co podrypovat aj keby si mala 110kg a 3jitu bradu. A v druhom aky pozic, taky vrat.

autor
Dnes o 19:48
@anonym_3ee62b

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

@anonym_3ee62b skor som myslela ze ako ju uzemnit.

avatar
sisaka
Dnes o 19:49
@anonym_3ee62b

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

@anonym_3ee62b tiež by som sa nedokázala znížiť na takú úroveň a ešte niekoho ísť “dávať dole”. Tak ale ja som možno vo veku tej svokry, iná generácia, nikdy by som si niečo také voči svokre nedovolila (ani voči vlastnej matke)

avatar
papulka999
Dnes o 19:51

Ja by som s ňou minimalizovala kontakt. Keby sa pýtali prečo, povedala by som úprimne, kvôli blbým otázkam. Tvoj muž čo na to?

avatar
svetlonos
Dnes o 19:52
@anonym_3ee62b

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

@anonym_3ee62b
Normálni inteligentní ľudia nemajú potrebu komentovať a urazať postavu iných! S takýmito debilko treba hovoriť rečou ich kmeňa aby pochopili.

avatar
svetlonos
Dnes o 19:54

@anonym_autor
Odpovedala by som:
Matky mohol kamosiek a svokry majú mnohé 2 tituly a viac rozumu! Sú vo vašom veku 😉 dráha svokra. Máte čo doháňať.

avatar
eeffka
Dnes o 19:55
@sisaka

@anonym_3ee62b tiež by som sa nedokázala znížiť na takú úroveň a ešte niekoho ísť “dávať dole”. Tak ale ja som možno vo veku tej svokry, iná generácia, nikdy by som si niečo také voči svokre nedovolila (ani voči vlastnej matke)

@sisaka ja by som teoreticky svokra mohla byt, ty si cely zivot ak si natrafila na hnupa, zo slusnosti suchala nohami a prepocuvala? Alebo si mala take stastie ze si mala v okoli len slusnych ludi? Lebo ja som sa napocuvala teda na adresu dcery od tucnej svokry, dajaka jr pribrata (ano bola ale co ty to mas riesit?) , ako darcek jej dala bezecke sluchatka aby sla behat a schudla. No to bolo posledne co povedala na tuto temu. Slusnost bokom nalozila som jrj co do nej voslo nech si komentuje seba v zrkadle a ze to bolo posledny krat ze som pocula taku debilnu poznamku od obeznej osoby, co na oslave fo seba tlaci piate cez deviate a potom achka ako jej je zle

anonym_60c955
Dnes o 19:59
@anonym_autor

@anonym_3ee62b skor som myslela ze ako ju uzemnit.

@anonym_autor precitaj si pekne ako to robi nevesta,najhorsej svokri na svete.Teraz ako nepaci sa mi nevesta.

anonym_31f336
Dnes o 19:59
anonym_60c955
Dnes o 20:00

Precitaj si to prosim ta

anonym_3ee62b
Dnes o 20:06
@anonym_autor

@anonym_3ee62b skor som myslela ze ako ju uzemnit.

@anonym_autor uz som pisala. Sadnut si a porozpravat sa. Ja nechapem, co v tejto dobe maju ludia taky problem s komunikaciou.

anonym_3ee62b
Dnes o 20:08
@eeffka

@anonym_3ee62b v prvom rade ludia nemaju co podrypovat aj keby si mala 110kg a 3jitu bradu. A v druhom aky pozic, taky vrat.

@eeffka no ved a potom sa necuduj, ak budes mat dodrbane vztahy v okoli s takymto pristupom. Nikto netvrdi, ze je v poriadku komentovat niekoho vahu. Ale nie je v poriadku byt pomstychtivy a vracat niekomu nieco..Normalni a vyspeli ludia si veci vyrozpravaju

anonym_cd93d8
Dnes o 20:17
@anonym_3ee62b

@anonym_autor no v prvom rade je od teba hlupe, aby si mala potrebu byt pomstychniva a davat ju dole. Ved ako preco sa davat na jej uroven.. normálni, inteligentni ludia si to vyrozpravaju. Ale ty chces prehlbovat konflikt

@anonym_3ee62b waw úplne súhlasím
Autorka musí byt ešte väčšia jezibaba,ked chce kut pikle na pomstu😅

avatar
motylik2559
Dnes o 20:23

@anonym_autor Tak jej povedz, ze sa mas pri jej synovi dobre, a preto mas 75. Ze ako si to v zivote clovek zariadi tak ma🤷‍♀️😃 Alebo nieco v zmysle,ze mas svojich 75kg rada, lebo je to spokojnych 75, ze kebyze mas 51 bola by si ako vytrasena detva a mozno aj nervozna, ze nech je rada, ze nervozna nie si🤣

anonym_a49d19
Dnes o 20:33
@anonym_autor

@anonym_3ee62b skor som myslela ze ako ju uzemnit.

@anonym_autor Veľmi jednoducho jedinou vetou: Vďaka Bohu ja už aj v tomto veku viem dobre variť

anonym_41889e
Dnes o 20:36

Mne úprimne pomohlo, zakaždou debilnou poznámkou povedať svokre pochvalu. 😅 Úplne som bola tak milá na ňu, až jej to bolo nepríjemné, že má debilné poznámky. Keď mi povedala, že som vychudnutá, tak ja som ju na oplátku pochválila, že dobre vyzerá. Keď na mužovú dieru povedala, že sa mám oňho lepšie starať, som ju pochvalila, že ho dobre vychovala k skromnosti, a tak ďalej. Až sme sa dostali do bodu, že pokiaľ ma nechce pochváliť aj ona, tak je ticho 🤣.

anonym_930bd9
Dnes o 20:40

@anonym_autor mamicka, ktoru sobotu bude ta vasa oslava 80-tky? jaaaj, vy nemate este 80? tak pardon, sa mi zdalo podla vasho vyzoru ze ste tak skor narodena... 😉

anonym_2b841c
Dnes o 20:41

@anonym_autor ked sa nabuduce opyta kolko vazis tak povedz 120. Jaka otazka taka odpoved.
A ked povie ze nieco tvoje, od teba smrdi tak povedz ze.to nic, ze to chapes ze na starobu to uz tak byva ze ma clovek narusene zmysly.

anonym_5bdb18
Dnes o 20:50

Nehrala by som s ňou pinpong, neatretavala by som sa s ňou

avatar
biba_18
Dnes o 20:53

koľko máš kíl? 75. nie náhodou 80? nie, 75, ráno som sa vážila..
nejak je zatuchnutá tá peňaženka. nie, tak vonia pravá koža…
proste trvať na svojom…
keď bude vidieť že ťa to netankuje, to ju bude hnevať najviac…

avatar
fairyy
Dnes o 20:58

@anonym_autor kolko meria a kolko ty? 😅 lebo ja som vysoka a scokra nizka ja by som odpovedala - ja keby vazim 51 mozte ma rovno s ppp odniest na kapacky a vybavovat dalsie vysetrenia ... ale teraz vazne mna ked zacne svokra stvat svojimi poznamkami tak sa vacsinou opytam preco sa ma nieco tak necitlivo pyta alebo ci si mysli ze tato otazka/poznamka je naozaj vhodna ...vacsinou jej az zabehne a ospravedlni sa proste nerobi to naschval taka je 🤷

avatar
kristina2412
Dnes o 21:02

Povedala by som jej , že koľko vážim je jedno, že jej syn aj tak miluje ženy krv a mlieko 😀 Zatuchnutá koža? Ale čo by, tá peňaženka je z ťavy🫣

avatar
ivicatolic
Dnes o 21:05

@anonym_autor treba zaútočiť....ako osa do nej...a skrotne....ale žartom 😀👉👉👉

anonym_30aaba
Dnes o 21:10

Chceš ju dať dole, že ti hovorí pravdu? Veď chce mať peknú štíhlu nevestu, aby sa ňou mohla pýšiť a nemôže. Najviac ju daš dole, keď schudneš.

anonym_31f336
Dnes o 21:12
@anonym_3ee62b

@eeffka no ved a potom sa necuduj, ak budes mat dodrbane vztahy v okoli s takymto pristupom. Nikto netvrdi, ze je v poriadku komentovat niekoho vahu. Ale nie je v poriadku byt pomstychtivy a vracat niekomu nieco..Normalni a vyspeli ludia si veci vyrozpravaju

@anonym_3ee62b hlavne ma byt vyspela svokra a nepytat sa take veci a takymto stylom, ze je jasne, ze ide podrypovat a skodit.

avatar
nevenka
Dnes o 21:14
@anonym_41889e

Mne úprimne pomohlo, zakaždou debilnou poznámkou povedať svokre pochvalu. 😅 Úplne som bola tak milá na ňu, až jej to bolo nepríjemné, že má debilné poznámky. Keď mi povedala, že som vychudnutá, tak ja som ju na oplátku pochválila, že dobre vyzerá. Keď na mužovú dieru povedala, že sa mám oňho lepšie starať, som ju pochvalila, že ho dobre vychovala k skromnosti, a tak ďalej. Až sme sa dostali do bodu, že pokiaľ ma nechce pochváliť aj ona, tak je ticho 🤣.

@anonym_41889e tak toto je vyborne! 👌

anonym_530e69
Dnes o 21:27

Takyto rypaci proste chcu rypat, ak by si povedala cokolvek, stale by sli do teba. Mam to v rodine.. ja som sa naucila na taketo poznamky nereagovat, len sa usmejem a hotovo.. alebo poviem "mas pravdu" a zas usmev a bavim sa s niekym inym, alebo na inu temu.

avatar
marianarem
Dnes o 21:43

@anonym_autor Uzemniť by ju mal tvoj muž. Moja stará mama tiež nebola spokojná s nevestou - mojou mamou - ale môj otec sa vedel postaviť na jej stranu a povedať jej, nech prestane.

Strana
z2