icon

Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?

Dnes o 10:27

Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.

Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.

Strana
anonym_9c4f3a
Dnes o 10:28

Troll alebo smer psychiater

avatar
muchotrafka298
Dnes o 10:31

Silne lieky Ti treba od psychiatra a nevychadzaj von bez pokryvky hlavy a bez vody.

autor
Dnes o 10:31

To naozaj nenájdem pochopenie ani tu?

avatar
januska12323
Dnes o 10:31

@anonym_autor nie si za hlupáka ale hlúpa a chorá osoba.

autor
Dnes o 10:32
@januska12323

@anonym_autor nie si za hlupáka ale hlúpa a chorá osoba.

@januska12323 Viete aké to je, keď si žijete spolu a potom niekto príde a zrazu ste sama? Keby som aspoň mohla chodiť častejšie.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:32

Matka roka 🤣🤦‍♀️ vlastne teba ani matkou sa neda nazvať. A čo na to otec syna?

autor
Dnes o 10:33
@stellarstar

Matka roka 🤣🤦‍♀️ vlastne teba ani matkou sa neda nazvať. A čo na to otec syna?

@stellarstar Tak mi teda povedze čo robím zle. Ja sa snažím byť ticho, keď som u nich. Ale nejde to, mám voči nej zášť.

avatar
bomba36
Dnes o 10:33
@anonym_autor

@januska12323 Viete aké to je, keď si žijete spolu a potom niekto príde a zrazu ste sama? Keby som aspoň mohla chodiť častejšie.

@anonym_autor ty nemáš chlapa tak si si chcela urobiť životného partnera z vlastného decka?

avatar
stellarstar
Dnes o 10:34
@anonym_autor

@stellarstar Tak mi teda povedze čo robím zle. Ja sa snažím byť ticho, keď som u nich. Ale nejde to, mám voči nej zášť.

@anonym_autor daj na liečbu u psychiatra, úprimne a bez urážky

autor
Dnes o 10:34
@stellarstar

@anonym_autor daj na liečbu u psychiatra, úprimne a bez urážky

@stellarstar Chlap ma pred rokmi opustil, tiež si našiel podobnú a zo dňa na deň som zostala bez neho.

avatar
svetlonos
Dnes o 10:35
@anonym_autor

@januska12323 Viete aké to je, keď si žijete spolu a potom niekto príde a zrazu ste sama? Keby som aspoň mohla chodiť častejšie.

@anonym_autor
Rob si prdel niekde inde, veď toto je také priehľadné, že to vidí kazdy. Nie je to ani dobrý vtip. Viem že je horúco a nudíš sa aké choď radšej strikovat alebo do sprchy schladiť sa.

avatar
martinka13
Dnes o 10:35

Ak to nie je vymyslená téma tak treba navštíviť psychológa. Veci čo píšeš, nie sú v poriadku.

autor
Dnes o 10:35
@svetlonos

@anonym_autor
Rob si prdel niekde inde, veď toto je také priehľadné, že to vidí kazdy. Nie je to ani dobrý vtip. Viem že je horúco a nudíš sa aké choď radšej strikovat alebo do sprchy schladiť sa.

@svetlonos Pani, ja sem píšem naozaj. Naozaj mám problém ktorý sa snažím vyriešiť.

autor
Dnes o 10:36
@martinka13

Ak to nie je vymyslená téma tak treba navštíviť psychológa. Veci čo píšeš, nie sú v poriadku.

@martinka13 Ale čo mám inak robiť. Ja nechcem byť sama. Všetci ma len opúšťajú.

anonym_5f3c6f
Dnes o 10:38
@anonym_autor

@stellarstar Chlap ma pred rokmi opustil, tiež si našiel podobnú a zo dňa na deň som zostala bez neho.

@anonym_autor Syn ti ešte nepovedal, že by bolo dobré prestrihnúť pupočnú šnúru ? Vôbec to neber ako urážku, ale potrebuješ pomoc psychiatra. Verím, že je to len vymeslená téma na rozprúdenie debaty .

avatar
stellarstar
Dnes o 10:38
@anonym_autor

@martinka13 Ale čo mám inak robiť. Ja nechcem byť sama. Všetci ma len opúšťajú.

@anonym_autor zamysli sa nad sebou a začni na sebe pracovať ak toto fakt nie je fake

anonym_763313
Dnes o 10:39

@anonym_autor on je tvoj syn,nie tvoj manzel.Si si zabudla prestrihnut pupocnu snuru po porode.Ty si ho vychovala a tym to pre teba zhasne.Je uz dospely a sam je otec,ktory sa uz musi starat o svoju rodinu a nie o matku,ktora ziarli na nevestu a robi take prieky,ze ty mozes byt rada,ze mas este stale syna a vnucata.Raz sa tak nastvu,ze ta uplne odstrihnu a neuvidis ani syna,ani vnucata.

autor
Dnes o 10:39
@anonym_5f3c6f

@anonym_autor Syn ti ešte nepovedal, že by bolo dobré prestrihnúť pupočnú šnúru ? Vôbec to neber ako urážku, ale potrebuješ pomoc psychiatra. Verím, že je to len vymeslená téma na rozprúdenie debaty .

@anonym_5f3c6f Syn mi vždy vynadá. Vždy sa kvôli nej pohádame. Dokonca už aj návštevy obmedzil, ale to ho určite nahuckala ona.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:39

Žena koľko máš rokov?

autor
Dnes o 10:39
@stellarstar

Žena koľko máš rokov?

@stellarstar Cez 60.

autor
Dnes o 10:40
@stellarstar

Žena koľko máš rokov?

@stellarstar Som už stará a stále vládzem menej a menej a ani to s ním nehne tráviť so mnou viac času.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:40
@anonym_autor

@stellarstar Cez 60.

@anonym_autor a takto sa správa 60 r ženská? Áno?

anonym_763313
Dnes o 10:40
@stellarstar

@anonym_autor zamysli sa nad sebou a začni na sebe pracovať ak toto fakt nie je fake

@stellarstar su take kravy matky,co si myslia,ze syn sa ozeni s matkami.Fuj,je to hnus a chore.

autor
Dnes o 10:40
@anonym_763313

@anonym_autor on je tvoj syn,nie tvoj manzel.Si si zabudla prestrihnut pupocnu snuru po porode.Ty si ho vychovala a tym to pre teba zhasne.Je uz dospely a sam je otec,ktory sa uz musi starat o svoju rodinu a nie o matku,ktora ziarli na nevestu a robi take prieky,ze ty mozes byt rada,ze mas este stale syna a vnucata.Raz sa tak nastvu,ze ta uplne odstrihnu a neuvidis ani syna,ani vnucata.

@anonym_763313 A on zabudol kto ho vychoval a dal mu všetko čo potrebuje?

anonym_0574c7
Autor odpoveď zmazal
avatar
dskjhfdlkdjhl
Dnes o 10:41
@anonym_autor

To naozaj nenájdem pochopenie ani tu?

@anonym_autor Ake pochopenie chces najst? deti nie su nas majetok, syn je dospely, nema sediet materi pod suknou a cakat, aku mu ona vyberie nevestu. Ak si sama, tak sa zacni niecomu venovat, inak sa zblaznis.

autor
Dnes o 10:41
@anonym_763313

@stellarstar su take kravy matky,co si myslia,ze syn sa ozeni s matkami.Fuj,je to hnus a chore.

@anonym_763313 Preboha fuj. Ja predsa nič také nechcem, ako si môžete niečo také napísať? Ja len chcem aby syn nezabúdal, že ma matku, ktorá ho potrebuje.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:41
@anonym_autor

@anonym_763313 A on zabudol kto ho vychoval a dal mu všetko čo potrebuje?

@anonym_autor a čo od neho očakávaš? Že ti bude 24/7 pri tvojom prdeli s prepáčením?

anonym_763313
Dnes o 10:41
@anonym_autor

@anonym_763313 A on zabudol kto ho vychoval a dal mu všetko čo potrebuje?

@anonym_autor a co teraz ako,ze???Ma sa vysrat na rodinu,zenu a deti a byt uz len s mamickou do konca jej zivota,ci ako si to predstavujes???

autor
Dnes o 10:42
@dskjhfdlkdjhl

@anonym_autor Ake pochopenie chces najst? deti nie su nas majetok, syn je dospely, nema sediet materi pod suknou a cakat, aku mu ona vyberie nevestu. Ak si sama, tak sa zacni niecomu venovat, inak sa zblaznis.

@dskjhfdlkdjhl Ale ona je pre neho maximalne nevhodná. Je to zlatokopka.

Strana