Ako sa k vám správajú vaši muži v rôznych situáciách?

lady511
23. feb 2016

Zaujímalo by ma ako sa.k vám správajú vaše.mužské.polovičky, ,napr.keď.ste choré doma,,zavolá.vam? Keď.príde domov spýta sa.ako.sa cítite,,teda je tam záujem veľký alebo minimálny? Ako.komunikuje po príchode z.práce? Rozprávate si zážitky z.práce,dennú rutinu?často vám telefonujú, ,chcú váš.počuť? Ide o to že ma zaujíma ako to.je v iných rodinách, ,my sme akosi stále ticho,,momentálne som chorá,,dosť silný zápal priedušiek, plus dcérku.mám doma.aj.ona je chorá,,žiadny záujem,,ani telefonát jediný čo.mi.dnes.zavolal či mu prišla dobierka som z toho frustrovana

adrianetta
24. feb 2016

@natalym mamicky vzdy budu synacikom drzat stranu ;)

timea7
24. feb 2016

@moonlight1210 joj prechodenie chrípok nie je sranda!!! Máme v rodine muža, dvojmetrového športovca, ktorý tiež mal pocit, že je v práci nenahraditeľný (riaditeľ banky), ktorému po pár prechodených chrípkach odišla ľadvina a to mal okolo štyridsiatky. ´Dnes je po druhej transplantácii, pred ňou dialýza, dialýza, dialýza, zničené žily a celkovo obmedzenia. 😖 😖 😖 S tým by som si na jeho mieste nezahrávala.

timea7
24. feb 2016

@adrianetta našťastie nie všetky.

sasa1310
24. feb 2016

@lady511 keď som chorá, tak môj muž sa ešte aj skôr z roboty vypýta, aby som mohla ležať. cestou nakúpi.
A v bežné dni? voláme si aj 5-6x denne. Prídeme z roboty a stále sa rozprávame. O jeho práci, o mojej, o deťoch, o rodine o našich plánoch....Všetko zdielame spolu. Sme spolu 20 rokov a za tú dobu nemôžem na neho povedať nič zlé. Má tiež svoje muchy, ako aj ja (kto ich nemá). Ale je na ňom vidno, že uteká za nami domov z práce a ja takisto. Nemáme potrebu chodiť sa napr. niekde zabávať. A za ten čas sme sa seba ešte nenasýtili. Našťastie je vždy veľa toho o čom sa dokážeme rozprávať.

lady511
autor
24. feb 2016

@sasa1310 to je.krásne,,nech vám.to takto vydrží minimálne ďalších 20 🙂

lady511
autor
24. feb 2016

Dnes zas absolútne sme.si jeden.druhého nevsimali, ,spim v druhej izbe,,veľmi kašlem, ,ani.sa.ma.len.nespytal či.mi.niečo netreba rozkaslala som sa až som z.toho bordova, ,záujem? Ami.slovo,,nás hádam ma rozculil, ,tak.som.mu.dala.trošku po zadku a.už.zas útočí
,,že prečo ho bijem, ,ja.už.ani toto spolubyvanie nevydržím, ,toľko nezáujmu som teda dlho nezažila, ,poprosila. Som ho či.mi.ráno.neskončí cestou kúpiť pečivo a čaj (nepracuje vo firme takze.ma pohyblivý pracovný čas) vraj si.mám.ísť sama prejsť sa :(
Wau s kým to žijem

lady511
autor
24. feb 2016

@lady511 vyššie málo.byť že psikovi som dala.po.zadku

timea7
24. feb 2016

@lady511 ja ťa obdivujem, že tam ešte si...

qidko
24. feb 2016

@lady511 obdivujem Ta ze takto mozes zit.....ja by som to nezvladla...u nas teras dcera uz spi rano ma skolu syn s manzelom pozeraju prirodopisny film alebo sa tak tvaria a rozoberaju dnesny den popri tomu domna vyryvaju ze maniacim namiesto toho aby som s nimi kecala ale ja ich rada pocuvam🙂 klobuk dole ze to vydrzis

lady511
autor
24. feb 2016

@timea7 nieje to.ľahké len.tak.odísť, ,je tu.dieťa on by.mi.ju dobrovoľne nedal,,musím.si to.premyslieť

timea7
24. feb 2016

@lady511 pre mňa nie je ľahké takto žiť....jasné, že si to musíš premyslieť, urobiť rýchlo nejakú sprostosť nemá zmysel. Ale ak by mi vyšlo aspoň na nájom v garsónke, tak by som neváhala. A že ti ju nedá? No nie je len tvoja, on by sa dokázal o ňu postarať aj sám?

lady511
autor
24. feb 2016

@timea7 nemyslím chodí.do.práce, ,aj cez víkendy

luna379
24. feb 2016

@lady511 Nechcem byť zlá a mimo témy ale prečo píšeš namiesto medzery bodku? Tvoj písaný prejav vyzerá tak veľmi rozhádzane a žiaľ aj negramotne. Fakt nič v zlom, ale zapracuj na tom, však máš medzerník.

timea7
24. feb 2016

@lady511 tak bohužiaľ, dáš si zveriť dieťa do tvojej starostlivosti a dohodnete sa na jeho styku s dieťaťom. Ak nie, rozhodne súd.

brisilda
22. feb 2023

@lady511 ahoj, viem, že id tvojho príspevku už pár rokov ubehlo no chcem sa opýtať......zmenilo sa niečo vo vašom vzťahu? Ste spolu alebo si ho opustila ?

gertrudaosem
22. feb 2023

@lady511 ja som dostala covid od rodičov v piatok a ten môj zahlásil (už som mala teplotu) a on že dobre tak on pôjde na víkend k svojim rodičom 🤣 tak som mu vysvetlila že ok keď on bude chorý tak ja tiež odídem z domu. V momente prestal. Ak ťa to poteší, nie je typ čo by sa staral nejako extra, skôr zo slušnosti sem tam otázka, ale nie preto že aj čaká odpoveď či prosbu o pomoc 🤷🏼‍♀️. Nezmením to.