Ako sa mám zachovať voči chlapovi?

19. jan 2021

Baby,poraďte mi alebo podporte ma,ja už neviem ani čo chcem vlastne počuť,ale ako sa zachovať voči chlapovi, s ktorým nemám vzťah, s ktorým sa iba občas stretávam vo voľnom čase? Ide o to,že ono asi tie pravidlá správania sa voči partnerovi a voči takémuto kamosovi sú trochu iné a také tie hry na nedostupnu a podobne ja nemám chuť,no zároveň sa nechcem vnucovať.

syslik81
19. jan 2021

ked mas chut napises rovnako on ... ak nieste supr kamosi neotravovat ho spravami ako ti chyba a osobnymi problemamy ... proste je to len o sexe .. pride vyspite sa dovidenia ...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
komplikovana
19. jan 2021

Podla mna si treba dohodnut pravidla podla toho ako by ste chceli aby to fungovalo. Tak budes vediet na com si a nemusis si domyslat potom.

syslik81
19. jan 2021

tak asi je zaneprazdneny alebo hold ho to uz nebavi a nasiel si inu kamosku .. pockaj par dni a ak sa neozve tak si zi nadalej svoj zivot bez neho

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liptroman
19. jan 2021

Je to jasné, neozývaj sa :(

desore
19. jan 2021

Muz, ak ma zaujem, tak ta skontaktuje. Moze za tym byt zena, ale aj pracovne/financne/rodinne problemy, ktore dokazu ovplyvnit libido. Skus napisat vas vek, rodinny stav, dlzku stretavania atd. To by mi viac napovedalo.

kitycat
19. jan 2021

Ked sa stretnut nechce nema zaujem.... Hladaj inde

komplikovana
19. jan 2021

V tomto pripade, nemusis cakat iba na chlapove rozhodnutia, urob svoje vlastne. Tato situacia ti nevyhovuje, pravidiel sa nedrzi, neda vediet, tak to ukonci.

zuzikak
19. jan 2021

tak sa mu to nehodi. Ak je dohoda, ze sa ozvete len ak sa vam to hodi, nuz musis to respektovat. Ak sa ti uz neozval, tak to znamena, ze nema zaujem. Mozno sa ozve o tyzden - dva, mozno si uz nasiel vztah a tebe sa ozve, ked bude potrebovat nahradu, prip. sa rozidu. Ak si ochotna nacupitat vzdy, ked ta zavola tak sed doma a cakaj, kym sa ozve. Pripadne sa mu este ozvi ale cakaj, ze ta bud odignoruje alebo ti napise aby si ho nekontaktovala (co si skor myslim, ze si ta mozno bude chciet ponechat ako nahradu, takze ignoracia je skor pravdepodobna - potom pridu vyhovorky, preco nemohol atd. ) Alebo maj rozum, kasli na neho a hladaj inde. Mas vlastne rozhodnutia a jemu si sa nicim nezaviazala....

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
19. jan 2021

Ty čo už riešiš v druhej diskusii? Nie je to tvoj partner...môže odpísať, nemusí. Bože dievča. Načo ti je " voľný" vzťah keď riešiš.

autor
19. jan 2021

@mondolina úprimne? Lebo som po dvoch týždňoch konečne doma iba na pár dní a mám chuť na sex a čo je horšie iba s ním,inak mám v pazi iných dobrovoľníkov😂

mondolina
19. jan 2021

Tak nevydalo😂

majkeel
19. jan 2021

Mozes sa domnievat, spekulovat a zostat bez sexu, alebo sa spytat a vediet na com si. Spavat sa s nim nehanbis a spytat sa, ci je momentalne nejaky problem a aky, uz ano. Sama si vedela robit ofuky, teraz sa ti nepaci, ze ich robi asi on.
Ak si niekoho nasiel, budes aspon vediet, na com si a najdes si aj ty.
Mozno ma zlu naladu, pockas, kym ho prejde a zavola. Ak nezavola, zase vies, na com si ...
Kto sa hanbi, ten si ... nezasexuje ... 🙂

deti95060810
19. jan 2021

ťažko povedať čo je s ním... možno ochorel, je v nemocnici , už si ho zunovala, našiel si niekoho iného.... počkaj čo sa bude diať , či sa ozve...😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majkeel
19. jan 2021

daj to mu cas, posli neskor 1-2 sms, ci uz ho zla nalada preslo. Ak ani potom nic, kasli na neho. Mozno sa pozve potom sam.

thoughtfulweirdo
19. jan 2021

Veď keď ti s ním ide iba o sex a aktuálne máš na ten sex chuť, tak mu napíš, že chceš sex a ak sa neozve alebo odmietne, nuž tak si budeš musieť poradiť ináč 😄 keď je vzťah len o sexe a nezáleží ti na ňom viac, nevidím dôvod riešiť, či napísať alebo nie a domýšľať si, prečo odmietol a prečo neodpísal a neviem čo.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. jan 2021

@thoughtfulweirdo ja to vnímam.presne tak isto ako ty.

luccija
19. jan 2021

Och to si zase ty s tym milencom?🙂nikdy Ti neprizna, ze uz ma inu ukonci to a nevnucuj sa.Stratene roky.... a hry na nedostupnu a pod...je to pod uroven ozvat sa len, ked nemam menzes bolo to len o sexe....ten ma asi inde, alebo si mu tou nedostupnostou a hrami sko macka a mys isla na nervy...najdi si ineho perspektivnejsieho

autor
19. jan 2021

Poďme si radšej spraviť peknú deň bez tejto témy 🙂 alebo ešte lepšie,idem si nájsť na sex ženu

mariejenka
19. jan 2021

https://zena.pluska.sk/bajecna-rodina/ghosting-...
Sice nie ste vo vzťahu,ale ak by sa uz neozýval,ide s trendmi

annamarin
19. jan 2021

Ak si želal aby si sa do neho zaľúbila, tak ti možno neodpisuje a nechce sa stretnúť, lebo ťa chce mať za sebou. Vieš možno on sa zaľúbil a nie je mu to prijemne sa s tebou stretávať, keď vie, že ho neľúbiš tiež. Nechaj ho radšej tak, keď s ním nechceš vzťah.

janka_23
19. jan 2021

Odkiaľ si?

hapkova
19. jan 2021

@annamarin velmi pekne a pravdivo si to napisala. Ja by som sa asi ozvala s priamou otazkou ako to teda medzi nami je a co ku mne citi

nelina1
19. jan 2021

Napísala by som mu nejakou vtipnou formou, trošku by som do neho mierne podrypla. Podľa mňa by to malo lepší efekt ako suché vyzvedanie s prosíkom medzi riadkami.

autor
19. jan 2021

@annamarin ja som sa ho priamo pýtala,čo ku mne citi. Neodpovedal. Vykrucal sa,zhodnotil akurát reálny stav a pár faktov medzi nami s tým,že to funguje a to bolo všetko. Na takú odpoveď sa ja môžem z vysoka vys*ať.

luccija
19. jan 2021

To je riziko vztahu zalozeneho len na sexe.Ty si sa citovo angazovala aj, ked si to stale nechces priznat a teraz to boli....
Naposledy si pisala, ze si nahodou zistila, ze nadviazal kontakt s nejakou inou nechaj ho tak, ked nevie ani ako chlap ukoncit vztah ved ste zreli ludia...