Ako sa mám zachovať voči chlapovi?

19. jan 2021

Baby,poraďte mi alebo podporte ma,ja už neviem ani čo chcem vlastne počuť,ale ako sa zachovať voči chlapovi, s ktorým nemám vzťah, s ktorým sa iba občas stretávam vo voľnom čase? Ide o to,že ono asi tie pravidlá správania sa voči partnerovi a voči takémuto kamosovi sú trochu iné a také tie hry na nedostupnu a podobne ja nemám chuť,no zároveň sa nechcem vnucovať.

luccija
19. jan 2021

Naco sa pytas co ku tebe citi?vy ste mali vztah zalozeny na sexe taka bola dohoda....ak by Ta mal rad a chcel spolocne travit cas neriesila by si od Vianoc tuto story.ty tiez zhodnot realny vztah a situaciu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
19. jan 2021

Prečo sa ho pýtaš, že čo k tebe cíti? Ak som správne pochopila, chalan bol aktívny, ty pasívna, a len si prijímala pozornosť. A možno ho to trápilo, ale vedel, že city do " voľného " vzťahu nepatria.
Podľa mňa mal už plné zuby nevzťahu a kašle na to.
Ty si mu tiež vysypala čo k nemu cítiš? Či len on mal ísť s kožou na trh?

luccija
19. jan 2021

No tak sa vyfarbil ...naco mu je partnerka, ktora ma cas len kedy chce sex, on chcel travit mozno aj spolocny cas ci viac..pises, ze si sa hrala na nedostupnu nerozumiem Vasim psychologickym hratkam uz minule som tomu nerozumela a mozno si ty cely ten vztah idealizujes a rypes sa v tom stale.
Cele ste si to zle zariadili, ked si vedela, ze chce spolocny cas asi si nasiel taku, ktora mu to poskytne.Ved on nemoze pribehnut len, ked ty mas cas....a chut na sex.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
19. jan 2021

Prečo zrovna " sračka" lebo nehrá podľa Teba? Ty si zrelá žena?🤔

autor
19. jan 2021

@mondolina nie podľa mňa ale preto lebo nie je chlap.dakukem za reakcie, práve som to vyriešila

luccija
19. jan 2021

To si tiez pisala pred 3 t🙂hod ho za hlavu bol to zvlastny vztah, ale urcite poucny

mondolina
19. jan 2021

@luccija
Už to tu bolo?

annamarin
20. jan 2021

Vyššie v zmazanych prispevkoch si pisala, že ti povedal, že sa zaľúbil a chcel niečo viac. A zrazu je z tohto, že sa vykrucal a neodpovedal. Riešiš to dlhšie, ale vzťah s ním nechceš. Tak ja neviem dievča. Ty musíš vedieť ako to je. Nemusíš byť úprimná k nám, no aspoň k sebe buď.

barborachors
22. jan 2021

Jeden moj znamy, vecne single, chlap v najlepsich rokoch, o ktorom som vedela, ze nezavazny sex praktizuje rad, casto a pravidelne. No a hadaj, panko si to riesil nie s jednou ale s minimalne dvoma, cize moj nazor je ten, ze v tomto type vztahu monogamiu proste u chlapa nehladaj. Ked bude chciet muz mat jednu sexualnu partnerku, casom pojde aj do vztahu. Takto si to vsak bude veselo striedat, este aj s prichutou zakazaneho ovocia (vsak zeny o sebe nevedia) za to motat im rozumy bude aby bol akoze gerojom 😁 A tebe slubovat nic nesluboval, takze ma to pekne podchytene 🙂 Poznam viacerych takych 🙂