Ako sa správať k susedke?

16. mar 2023

Ahojte,

som zvedava na vas nazor... Mam 1 susesku, byva o 2 domy vedla, ma male dietatko, podobne ako ja. Je aktivna na instagrame, vsetko zdiela, postuje, tak som si ju pridala a napisala, ze ja som jej suseda. 😆 Vsak prvy krok... Tak sme si pisali, ze pojdeme von a pokecame, ale nevyslo to, kedze inak spali nase deti... Tyzden nato, som ju videla na ulici, par metrov odomna, a hlasno som ju pozdravila, ze ahooooj Matkaaa 😊 ona nic. (vie kto som). O cca pol roka nato som isla von s kamoskou, a ona chcela tiez, kedze sa pozna s mojou. Isli sme, vsetko super, az na to, ze nas furt usmernovala, podte nabok, ide auto, co ma jest dieta, co nesmie, ako s nim manipulovat. Ale ved dobre vypocujem ju, preco nie. Isli sme domov, oznacila som ju na FB, ona ma po ani 2 mesiacoch neschvalila ziadost, tak so ziadost odstranila, medzitym ked som ju videla na dvore, a pozdravila sa jej, iba sa pozrela, a nepozdravila sa. A uz sa to stalo 5x. Podla mna pocuje velmi dobre, ale jednoducho nechce. No a dnes som isla s malym von s kocikom, akurat bola vonku na dvore s nejakou babou sa rozpravala... Bola som blizko, ved ma videli, pozdravim sa, ze AHOJTEEE. A ony nic. Ani bu, ani ba. A ja hlasno, ze ved naco sa pozdravit... Dufam poculi.

Podla vas mam sa po tychto pozdravit, alebo ignorovat ju, a ked sa pozdravi, tak sa pozdravim aj ja....
Priatela ma mileho, on sa zdravi uz z konca ulice.

otvorena
16. mar 2023

Ignorovať takéto trubky

kornelies
16. mar 2023

Nesledovat ju na IG, nezdravit. Suseda je evidentne zena bez spolocenskeho spravania, mohla by pozdravit aspon zo slusnosti.

pribinak
16. mar 2023

Kašli na ňu.
Ona nechce kamosku, ale asi obdivovateľku a to ty nie si.

januska12323
16. mar 2023

Nevtieram sa kde ma nechcú.

lienka.7
16. mar 2023

@autorka ako ona ignoruje teba, ignoruj aj ty ju.

katka700
16. mar 2023

Sú ľudia čo majú záujem o skutočne priateľstva a potom takí ktorí sa kamarátia len s ľuďmi z ktorých môžu niečo mať. Ta ženstina patrí do prospecharskej skupiny a usúdila, že z teba nič mať nebude. Kašli na ňu, takých ako ona v živote nepotrebuješ. Nech si ďalej žije svoj úžasný vymyslený instagramovy život a ty si ži svoj skutočný

zorkahorka
16. mar 2023

Potrebujes ju? Uplne by som ju ignorovala. Zaobides sa aj bez nej

katarinka89
16. mar 2023

Máš takú istú hodnotu ako aj ona, dokonca vieš čo sa patrí a keď sa nechytá, nevšímaj si ju. Nestojis jej zato aby ta aspoň odzdravila tak nemala by ani ona tebe stať za pozdravy nie.

226lenka
16. mar 2023

Ignorovala by som takú osobu. A vôbec by som ju nenazývala kamarátkou.

slavomira236
16. mar 2023

Ser na nu je to krava...ja pozdravim ludom raz maximalne dvakrat ked neodzdravia viac nezdravim

simca06022011
16. mar 2023

neries ju, je to skoda, ale proste s niektorymi ludmi sa neda. hlavne ze su super aktivni na sietach :DDD

apolka77
16. mar 2023

Nie je hluchá? 😄
No ale teraz vážne...ako keď jej nie je blbé že s niekým bola vonku a aj tak neodzdravi tak kašli na ňu. Možno to bude tá, čo tu nedávno viedla diskusiu že nezdravi susedov 😄

Moja 17 ročná začala autoškolu a jej bývalá spolužiačka zo ZŠ ju nikdy neodzdravila(robila sa , že ju nevidí) ...proste total ignor ...ako by sa nikdy nepoznali...keď sa to opakovalo asi po 7 x dcéra keď šla domov ju odzdravila a slečna sa stále robila hluchá,,,dcéra spravila 5 krokov ale potom sa vrátila a hovorí jej " Nina a tebe nie je blbé, že sa poznáme od ZS a ty nemáš v sebe ani toľko slušnosti sa odzdravit? Sa robíš že ma nepoznáš? Ako nehnevaj sa ale správaš sa ako hlúpa hus" a odkráčala...
Nina sa začervenala až po kolená a odvtedy keď príde sa zdraví všetkým pekne nahlas...takže vieš to aj takto spraviť....

syslik81
16. mar 2023

suseda zrejme nema zaujem o kamaratstvo .. tak sa jej nevtierj a ignoruj ... odvolaj odoberanie na instagrame a nesnaz sa ju kontaktovat ... ano mohla ta odzdravit ale asi ti takto chce dat najavo ze ten zaujem je len z tvojej strany a si moc hrr ...

jana_eyre_2
16. mar 2023

Úplne by som ignorovala.. tiež mám takto pár žien v okolí.. ja som zväčša usmiata a zdravím, ale niektorých ľudí to asi irituje, alebo ma poznajú z MK a nemajú ma rady asi kvôli mojím názorom (to je len dohad, ale keďže je veľa žien na MK myslím že je správny) a tak moje pozdravy vyslovene ignorovali, tak som si zapamätala ktoré to sú a ignorujem ich tiež.. 😅 ak mám pravdu, tak ich týmto pozdravujem, že mi to príde dosť detinské..

pimpa12
16. mar 2023

To bude zase jedna z tých super insta influencer matiek, čo žijú život cez mobil v paprci. Chuda jej dieťa. Asi niečo na štýl Plackovej čo má obe ruky ľavé a v hlave piliny. Ak nedostane denne 1000 lajkov tak sa jej nerata deň. Kašli na ňu je to hlupana

yvanielka
16. mar 2023

Tak asi jej nie si sympatická, nerozumiem celkom tomu že čo má spoločné s tebou to že je aktívna na Instagrame? Však ju teda nesleduj ... nerozumiem ani tým odsudzujúcim komentárom tu
@pimpa12 a na toto si ako prišla prosím ťa? 😀 čo ak je autorka proste vtierka a ona s ňou nechce udržovať kontakt? Tu vidíme ako ju ohovára na internete, takže ju to asi pekne štve

marca12
16. mar 2023

Viac by som sa jej nepchala do zadku. Zdravit by som ju zdravila,ved je to zaklad slusnosti pozdravit sa so susedmi,ale tam by to koncilo.

dankanka
16. mar 2023

@yvanielka ze vtierka..tak vidi ju cez plot. Pozdravi sa, henta insta chudinka ani neodzdravi ale ona je vtierka :D. veru, svet hlupne

yvanielka
16. mar 2023

Odzdraviť by sa samozrejme mohla, ale tak treba si ponadávať na cudziu osobu, prečo nie 🙂 to je teda znak múdrosti tiež

barborachors
16. mar 2023

to vies, su taki ludia... neries ju, nema to s tebou nic. najdes ine kamosky, vykasli sa na nu. To co je pre niekoho normalne, pre ineho nemusi a hotovo.

kamlicek
16. mar 2023

Vobec by som sa tym netrapila, ked nechce, tak nechce. Neries, uz by som nezdravila a ignorovala, nemam toto rada, ja sa trikrat pozdravim, ked nikto nic, tak rezignujem, ty nie si povinna sa niekomu pchat.

miadi
16. mar 2023

Nema zaujem ta poznat robi sa ze si neviditelna ze je hlucha. Odzdravit je minimum. Tak ju nezdrav. Ak ta niekedy pozdravy odzdrav - Ved nemusis na jej level klesnut.. no nezastavuj sa nesnaz sa snou o pokec kasli na nu. Vymaz ju z netu nesleduj ju na co? Je to Proste len zena co byva o dva domy vedla. Nastastie nie hnet vedla 😀boli ste raz vonku spolu a ocividne ste si nesadli. Len ty si to nevnimala az tak ..

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
16. mar 2023

5x sa ti neodzdravila na pozdrav?! No ja už ani tretíkrát by som ju nezdravila. A už pri druhom by som si neodpustila poznámku. To čo je za správanie?! Aj úplne cudziemu odzravím, keď ma pozdraví!

syslik81
16. mar 2023

@pimpa12 nieosm fanda plackovej ..ale az take piliny v hlave mat nebude narodiel od teba ... ona za tu jej hlupost ma majetky ,domy a zivot na vysokej nohe .. ma rodinu mnzela dieta ... svoju "hlupost" vedela predat .. co si dokazala ty okrem hejtovania na konovi? hold niekto travi cas na insta a niekto na konovi iny pred knihou etc ... kazda sme ina - ale nastastie sa nemusime priatelit s kazdou stalking susedou

limoncino
16. mar 2023

Na mňa pôsobis dosť vlezlo, ahoooj Maťkaaaa akože pomoc

karolinakr
16. mar 2023

@jana_eyre_2 a potom aj v diskusiach sa ignorujete?

karolinakr
16. mar 2023

Myslim, že ti jasne dala najavo, že ťa nechce za kamarátku

lija22
16. mar 2023

ja tymto ludom, co nevedia pozdravit nerozumiem. Tak ucime deti nech sa zdravia, moje deti zdravia neznamych ludi lebo ved slusnost a potom tiez stretavame taketo telata co nevedia odzdravit. nechapem to. nemusis jej byt sympaticka ale mala by bytslusna. No a tiez mam takehoto suseda. Mlady muz ale nieco bude mat s usami, alebo neviem uz 🙂 Ja sa mu zdravim vzdy, aj sabudem,a on sa mne raz, ked mi jeho pes vbehol pod auto 🙈 ale ubrzdila som

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz