Ako sa správať k susedke?

16. mar 2023

Ahojte,

som zvedava na vas nazor... Mam 1 susesku, byva o 2 domy vedla, ma male dietatko, podobne ako ja. Je aktivna na instagrame, vsetko zdiela, postuje, tak som si ju pridala a napisala, ze ja som jej suseda. 😆 Vsak prvy krok... Tak sme si pisali, ze pojdeme von a pokecame, ale nevyslo to, kedze inak spali nase deti... Tyzden nato, som ju videla na ulici, par metrov odomna, a hlasno som ju pozdravila, ze ahooooj Matkaaa 😊 ona nic. (vie kto som). O cca pol roka nato som isla von s kamoskou, a ona chcela tiez, kedze sa pozna s mojou. Isli sme, vsetko super, az na to, ze nas furt usmernovala, podte nabok, ide auto, co ma jest dieta, co nesmie, ako s nim manipulovat. Ale ved dobre vypocujem ju, preco nie. Isli sme domov, oznacila som ju na FB, ona ma po ani 2 mesiacoch neschvalila ziadost, tak so ziadost odstranila, medzitym ked som ju videla na dvore, a pozdravila sa jej, iba sa pozrela, a nepozdravila sa. A uz sa to stalo 5x. Podla mna pocuje velmi dobre, ale jednoducho nechce. No a dnes som isla s malym von s kocikom, akurat bola vonku na dvore s nejakou babou sa rozpravala... Bola som blizko, ved ma videli, pozdravim sa, ze AHOJTEEE. A ony nic. Ani bu, ani ba. A ja hlasno, ze ved naco sa pozdravit... Dufam poculi.

Podla vas mam sa po tychto pozdravit, alebo ignorovat ju, a ked sa pozdravi, tak sa pozdravim aj ja....
Priatela ma mileho, on sa zdravi uz z konca ulice.

beata_k
17. mar 2023

@limoncino 🤣