• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

7. mája 2013 
ja som už písala, že chcela by som to počuť aj z druhej strany....či ozaj je všetko pravda čo píše....či len niečo nenafukuje, aby bol akože ospravedlnený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k tomu poteniu.... ja sa snažím sprchovať ako sa len dá(zbožňujem sa sprchovať), no niekedy už po hodine som taká upotená, že až....pri deťoch sa dá kľudne sadieť?
16. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
frisbee,
ďakujem. Nepostrehla som.

Teraz mám o ňom inú mienku.
16. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kolos iba jednu vetu:dobre sa zabavas na tom vsetkom?

podla mna nic nie je pravda proste ta bavi sa prizerat ako sa zeny navzajom pustaju do seba a hlavne ake maju nervy na teba :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beuška- tak tvá poslední odpověd se mi líbila, blbcše bych ale ze sebetaky dělat nenechala a jen, podotýkám jen kvuli dětem to taky nemá smysl, musí to být jinak pevný a hluboký vztah, aby se dalo vubec něco řešit
17. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kolos tak podla mna to dopadlo dobre a paci sa mi reakcia tvojej zeny, ide na to vecne a aj ona si uvedomuje chybu, no je dolezite, aby aj ty si ukazal lutost a snahu. Schvalujem tvoje rozhodnutie nechat to volne plynut. Drzim paluchy :wink:
17. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj keby to bola pravda ja by som naspat chlapa co ma opusti koly inej zene nechcela,vylize si rany a najde si dalsiu a stale dokola...
17. aug 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...prosim vas...tak ako dopadol navrat strateneho "neverneho" mangela??? :sweat_smile:
...telenovely nesledujem..ale tato webnovela ma dostala :grinning:
17. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
expertka,
strana 15. /21:13
17. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dalsie 4 starny sa kolos neozval :frowning2: expertka, dnes pojdes spat bez happyendu :sunglasses:
17. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kokos asi nasiel nejake konkretne rameno na vyplakanie, my sme nanic. a po dovolenke pozve zenu na kavu, hadam si na nu este spomenie. aj na nas, v telke nic neni....
17. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...diky...informatorky :wink:
...hned sa mi bude lepsie zaspavat.... :sweat_smile:
17. aug 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...P.S. ...mamutka....myslela som..ze zakladatel temy je "kolos"??? :sweat_smile:
..ale mas pravdu..."kokos" ho vystihuje na plnej ciare :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka8 :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mam taky pocit, ze keby sa tu zena jeden den neozvala, tak pohoda, a ked tu pise chlap, tak ho hned kazdy upodozrieva :confounded: ved nie kazdy je kazdy den na nete. Sem-tam treba aj pracovat.
18. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nečetla jsem vše.... ale....musím se přiznat, že mi podobnost psaného projevu Kolose hodně připomněl Claudiuse a jeho manželku mimo domov... no že by si na nás nějaký budoucí sociolog nebo psycholog dělal výzkum na diplomku? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. aug 2009 o 11:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobule - diíky ti.... celou dobu jsem si říkala co mi to jenom připomíná.... a jsem doma... claudius a jeho žena, která šúruje kancly aby on mohl do číny.....
18. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ha ha ...bobulle - tohle jsem si všimla taky hned ze začátku a chtěla jsem napsat, že si nějaký odborník přes vztahy sbírá materiály k výzkumu. :grinning: :grinning: :grinning: Kolos, Klaudius oba se chtějí udobřit s manželkou.

Podezřelá je ta věcná, jakoby nezaujatá, neosobní dikce - příběhy jak z manželské poradny, patřičně zobecnělé, neosobní, čítankové případy, čítankově popsané - i ten slovník. I když si nejsem úplně jistá, zda toto není spíš typicky mužský, racionální styl myšlení a psaní. Žádné ženské okecávání plné emocí - to jediné mate. Ovšem popis toho příběhu je fakt jak z učebnice psychologie - modelová situace. A teď: co vy na to ženské?
Oba dva se přihlásili nově, jsou anonymní, žádné profily.
i když tento je o něco uvěřitelnější než s oddanou manželkou, co myje kancly, aby dala manžílkovi cestu do Číny. :sweat_smile:
18. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja túto tému čítam od začiatku a dnes sa mi dokonca o nej snívalo... a niečo podobné ako píše kubaka, len s tým rozdielom že kolos bol novinár a robil nejaký článok a tu zbieral názory... :slight_smile:
18. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka - jak to víš????? :fearful: Sem s tím. Na novináře by to taky sedělo.
18. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To akože z nás urobil testovaciu vzorku?
Tak to je fakt kolosálny b...c
18. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky...strana 12

Že píšem ako žena, no možno. Ale je to tým že sa tým aj živím čiastočne, takže či chcem alebo nie pravopis musím mať dobrý a aj slovný prejav. Muži nie sú neandrtálci čo píšu s gramatickými chybami a a vyjadrujú sa holými vetami - Chcem jesť, chcem sex .
18. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja píšem čo sa mi dnes v noci snívalo :slight_smile:)) neviem či je naozaj novinár, ale môže byť....
18. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco, mozno len pracuje na takej pozicii, kde musi mat perfektny pisomny prejav, to kazdy chlap musi byt gadzo s neohrabanym vyjadrovanim? :sweat_smile: sem-tam ma niekto aj vyssie vzdelanie, prip. vyssiu poziciu, a tym sa vyjadruje aj inteligentne. Podla mna je to normalny prejav chlapa, vecny a odmerany, vela chlapov takto jedna a rozprava, aj ked su vnutri citlivi, nie kazdy da najavo emocie.
18. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,
nešibe nám náhodou? :grinning:
18. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emilyz - no to si neodporuje - právě že má tak kultivovaný projev, věcný, odměřený, ale neosobní na to, co ho potkalo. Právě že jako žena nepíše - přiznal, že se psaním živí - víc o sobě neprozradil.
To by ukazovalo na vzdělaného člověka, co dělá nějaký průzkum.
18. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak by robil prieskum, čo by mu bránilo napísať na úvod, že si robí prieskum a chce od nás názory?
18. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nebolo by to potom pre nás tak zaujímavé a napínavé... a nezapojilo by sa do diskusie toľko báb a rôznych názorov, takto sa tu viac preberala nadváha ako samotný problém... inak ja nechápem ako sa chlap dostane k MK, to už musí byť riadna nuda...
18. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jako by mě zajímalo, který normální chlap půjde "s kůží na trh" na čistě ženské forum... vždyť by mu muselo být jasné, že ho tu "rozcupujeme" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
A pokud už by takový blázen byl, tak po pár prvních odpovědích by myslím už nepřišel, protože jak všichni víme... chlapi jsou ješitové a to co si tu vyslech zrovna lichotivé nebylo... :sweat_smile:
Takže já si fakt myslím, že to byl buď někdo, kdo si dělal výzkum, případně novinář... no ale "milující" manžel se mi jaksi nepozdává :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a příběh Claudiuse se vyvýjel jak v laciném německém romantickém filmu :sweat_smile: ... pro mne dost neuvěřitelné...
Jsem zvědavá, jak se bude zápletka vyvýjet tady... :wink:
Možná dotyčný zkouší, co všechno jsou vykojené matky schopné přijmout :grinning:
18. aug 2009 o 16:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky...a vedľa je podobný novo zaregistrovaný juraj :wink:
18. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, pamatujete si jak v metru byly ty milostné dopisy pro jistou Lauru... byl to jen reklamní tah reklamky (vymýšlel je Viewegh) a pak je použil do románu pro ženy... :wink:
Média jsou mocna.... :wink:
18. aug 2009 o 16:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok