• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

7. mája 2013 
Jezis a neni to snad jedno? :rolling_eyes: Vyzkum, studie nebo jen obycejny zajem...zalozil diskuzi, spousta lidi na to reagovala - od toho to forum je, ne? Aby lidi sdileli svoje nazory na urcite problemy. Kdyz nekomu tak strasne trha zily, ze to chtel treba kvuli vlastni mini-studii, tak nechapu, proc sem prispivaji? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz neni co riesit a vy zeny stale nieco vymyslate :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy,pome na Jurajaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozřejmě, že je jedno, zda dělal studii nebo psal článek - nic proti, šel na to chytře. Jenže je problém, že pokud to téma není životné, neexistuje, nemůže on poskytnout všechny objektivní informace a tudíž i naše reakce jsou velice zkreslené a zavádějící. V podstatě mohl to téma manipulovat směrem, který se mu hodil - tím, jak a které informace nám předkládal. Takže směrodatné a průkazné informace tak nemohl získat. V tom je ten rozdíl. Abych si utvořila názor a vyhodnotila situaci, musím znát co nejpřesnější a objektivní fakta.
Bez nich se můžeme bavit a psát názory, ale je to pak celé úplně o ničem.
18. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vám fakt nerozumiem.
Riešite fakt kraviny, či je to pravda alebo nie. Nie je to fakt jedno ? Koľko mužov odišlo od žien pre zďaleka iné kraviny ako je nadváha ? Jednoducho si našli milenku. Prestali sa starať o deti a zaoberali sa len svojím novým objavom.
Tu je jasne definovaná príčina rozpadu vzťahu, kolos si priznal vinu a snažil sa pohnúť dopredu. Veď nie je všetko biele a všetko čierne. Môže byť aj šedivé.
Zbytočne moralizujete.
Chlapi myslia inak a konajú inak ako my , podĺa nich , citovo labilné osoby.
Keby to aj bolo vymyslené , no a čo ? A súhlasím so zanett dobodky.
Mna ani tak nezaujala téma ako neskôr tieto "posledné dokrútky nás žien"
18. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanett, přesně jak píšeš "od toho to forum je, ne? Aby lidi sdileli svoje nazory na urcite problemy"
Takže i já jsem sdílela můj názor... :wink: ... a to že se někomu nehodí "do krámu" mě opravdu žíly nerve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi09
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
18. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je Juraj?
18. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juraj je něco jako kokos - píše stejně pěkně :grinning: a taky má dva příspěvky. :grinning:
18. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha, veď sa spamätajte kočky - kubaka nie kokos ale kolos - a čo ke´d má dva príspevky, raz sa začať musí.
Som žena ale nestíham nad vami krútiť hlavou :unamused: :unamused:
18. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atrami,to bol nepochopený žart,sorry,čo to všetko tak strašne vážne beriete???
čítala som ho v téme,ale nemám čo napísať,tak som ticho :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
toto je virtuálny svet a veľa znesie,prečo to tak prežívate,keď ani neviete,či polovica tém tu nie je vymyslená?? :confused: :confused: fakt nechápem,ale idem radšej kade ľahšie,lebo zas to tu začína zaváňať urážkami,to ja nemusím :unamused: :unamused:
18. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminusko - to byl taky žert - na kokos ho holky překřtily o stránku dozadu :grinning: Je to virtuální svět, nevím,e kdo sedí na druhé straně, nijak to neprožívám. maximálně mě tak něco namíchne - téme Urieknutí mimin :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripúšťam že je tu možno množstvo vymyslených tem, ale možno práve táto nie a znížiť s ak takémuto jednaniu a ešte aj napadnúť úplne iný nick - to sa mne už žartovné nezdá.
Samozrejme že tým nechcem nijako urazit ani teba.
18. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad některými z vás opravdu jen kroutím hlavou,fakt slepice :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bambi09,
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , brala som to ako žart.
19. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminuska, vzhľadom k tomu, že nick Kolos je preto, že za kolos považoval ten muž svoju manželku, tak ani kokos nie je zrovna nepriliehavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, pokracujte dalej bez urazok, v opacnom pripade nebudete pokracovat...
19. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminuska suhlas s tebou
19. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no, kolos pochval sa co mas noveho?
26. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny, chlapi maju uplne ine zmyslanie ako my zeny...., je to tak :slight_smile:
3. máj 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. máj 2013 o 13:51 • pipi909
@sue Plne s Tebou súhlasím, máš svätú pravdu!!!
5. máj 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolos :grinning: :grinning: áno, máš pravdu
7. máj 2013 o 12:18  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok