Ako viete, že vás chlap ľúbi?

mata0410
5. máj 2017

Ako mam vediet ci ma este lubi? Berie ma ako samozrejmost, ze ho niekto doma caka, niekto mu uvari a uprace. Ako vam vasi chlapi davaju najavo, ze ste pre nich dolezita? Nie len ako matka vasich deti, ale aj zena? Nie som sebecka, ze mi take nieco chyba, ked on pracuje od rana do vecera?

erinne
5. máj 2017

Ty vies najlepsie ako zijete. Kazdy vztah je iny - pre tvojho muza ta praca od rana do vecera moze byt najvacsim dokazom lasky co ti vie dat.
Lebo ta chce zabezpecit, chce aby ti nic nechybalo.
Samozrejme ze vacsina zien potrebuje skor pozornost. Spolocne straveny cas, rozhovor, zaujem o svoju osobu..
Treba sa porozpravat.

margarita
5. máj 2017

nie si urcite sebecka, ale mozno zavazi aj to, ze si tehotna 😉
ja aspon teda som byvala pocas tehotenstiev viac precitlivela a hormonalne rozhadzana ako mimo toho.

zalezi aky je kto typ, ako prejavuje lasku, Tebe napr. mozu chybat darceky, kvety, bozk atd, niekomu chyba spolocny cas, inemu staci, ze partner mu preukazuje nejaku sluzbu pomoc prakticky cin.

mozno by nebolo odveci to riesit priamo s nim, povedat mu, co Ti chyba a preco a mozno sa prekvapis, ze jemu take ani nenapadlo...chlapi su fakt iny druh ...

napr.moj mi pri jednej takejto podobnej situacii povedal, ze preco by mi mal kazdy den vraviet, ze ma lubi, slubil mi to predsa vtedy v juni roku Pana v Dome sv.Martina ze ma lubi a bude ma milovat a ctit po vsetky dni svojho zivota, a len keby sa na tom daco zmenilo, ze mi da vediet, inak to stale plati...

buba987
6. máj 2017

Pre každého je prejav lásky niečo iné, u niekoho je to drahá kabelka, u druhého obyčajné ľúbim ťa. Pre mňa je to že ma ľúbi to, keď vstane ráno o pol 6 len preto, aby umyl riad a ja som mohla o pol hodinu dlhšie spať, to že mi vždy keď smutne nanho pozriem a poviem že ma bolia nohy tak mi ich pomasíruje, že kvôli mňe navarí bezmäsité keď ja na mäso nemám chuť a on áno. Nie je to ani dovolenka, ani darčeky a ani slová ľúbim ťa, ktoré až tak často nehovorí.

erickatt
6. máj 2017

@mata0410 kúp si knihu ,,5 jazykov lásky". Tam je to pekne vysvetlené

lilyianka
6. máj 2017

@mata0410 nemusi mi kazdy den hovorit,ze ma lubi,ale viem,ze to tak je....pre mna je dokazom toho,ze chcel?aby sme spolu zacali byvat,neskor riesili stavbu domu a svadbu a vsetky rozhodnutia,kt.v zivote ide robit riesi so mnou...teraz je to u neho napr zmena prace a povedala som mu,zr je pekne aby zarobil viac,ale ja bidem radsej ked zarobi aj menej a budeme spolu...

Zaujima sa o mna,pyta sa ako bolo v praci,preco som smutna,ked som nahnevqna vie,ze je lepsie ked mlci a prip.odide...jednoducho ma pozna a uz vie ako v urcitych situaciach reagovat....

janinah
6. máj 2017

myslím,že viem,čo ti chýba...raz za čas zorganizuj výlet,víkend mimo domu,tak nebude mať inú robotu,len teba obletovať😉

sense
6. máj 2017

Neviem ci je to dokazom al prejavom lasky ....ale mojmuz nepovie x krat denne ze ma lubi ...ale vstane v noci k dcerw aby som sa mohla vyspat, predtym ako ide do prace navari aby som si ja po praci mohla oddychnut kym pojdem pre dceru do skolky ked vstavam vwlmi skoro, len tak donesiekvety len aby mi urobil radost a nie je za tymskruty umysel pozerania futbalu alniecoho ineho...malickosti kt ukazuju ze mu na mne zalezi...

xili99
6. máj 2017

Tak keď vravíš, že pracuje od rána do večera tak asi potom nemá veľmi chuť vymýšľať ešte nejaké romantické prekvapenia alebo podobne, musíš to tak brať. A chlapi to všeobecne nejako nevyjadrujú takže to musíš hľadať iba v takých maličkostiach 🙂

domisteve
6. máj 2017

Aj mne zo zaciatku chybali romanticke gesta, prekvapenia,kvety atd. Ale casom som prisla na to, ze on mi lasku prejavuje uplne inak...ze uprace, umyje riad, urobi mi ranajky a naozaj mozem povedat, ze robi vsetko preto aby mi nic nechybalo a aby som bola spokojna a stastna...a pre mna najviac je , ked predtym ako rano vstane sa ku mne zozadu prituli obijme ma a pohladka tehotenske brusko 😍

puskaruka
6. máj 2017

určite kvety ak kupi sam od seba, sladkosť, pekné oblečenie, vezme vonku na prechádzku, na obed, urobí ranajky do postele... takto to je v mojom dvojročnom vzťahu a pritom pracuje mm na smeny a tiež robí aj nočné

janickacrazy
6. máj 2017

@mata0410 Mne moj hovorí, že ma ľúbi dosť často, tiež mi vraví, že som krásna také tie hlúposti, ja som taký typ, že to potrebujem počuť. No niektorí chlapi to nedávajú tak najavo.

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
6. máj 2017

no je neviem, dievčatá, či sa veľmi nechválite. Ja chlapov mám za tie roky prečítaných, mám aj zaťov vo vašom veku, ale toto, čo píšete, na chlapov vôbec nesedí 🙂

moni244
6. máj 2017

@mata0410 tak, ako ma dokonale vytocit, tak ma vie sokovat, ked urobi nieco necakane, mile a dokaz lasky? Ja nepotrebujem slova, mne stacia ciny, ci uz je to staranie sa o malu, ked som unavena z prace, ci obycajna kava po navrate domov, necakany nakup, aby som nemusela ist ja.

moni244
6. máj 2017

@oli18 a co na nich sedi? Ze su chrapuni, co sa staraju len o seba? tiez poznam chlapov, co maju zenu za handru, len same "ja, ja, ja" a tak isto poznam chlapov, co ziju romantikou a potom su tu bezni chlapi, co moc kvetmi, romantikou neplytvaju, ale zato za nich hovoria ciny

buba987
6. máj 2017

@oli18 muž nemôže doma pomôcť, umyť riad, navariť, nakúpiť alebo dať oprať? Bezdôvodne mi kúpiť kvety alebo urobiť to čo treba aby mňa odbremenil?Mladí muži alebo chlapi už nie sú staršia generácia keď chlap chodil len do práce a tým mu padla.

oli18
6. máj 2017

@moni244 už to veľmi rozvíjaš 🙂 Tých romantikov poznáš koľkých? Lebo ja žiadneho. Že raňajky do postele, kupuje kvety, oblečenie.... To na chlapov nesedí. Jedine na jedného z milióna.

moni244
6. máj 2017

@oli18 oblecenie sice nie, ale ranajky do postele som napr.dostala aj ja 😉 kvety, to pravidelne, moj muz sice nie 😀 ten nevie, ani kedy ma svoje narodeniny, ale vela muzom v mojom okoli kvety, darcek, prekvapenia, napr.moj nevlastny otec, lupene ruzi po zemi, sviecky, sampanske, ci na Valentina, na den zien, vyrocie. Zato, ze ty sa pohybujes medzi chlapmi, co sovo romantika poznaju max. z filmov neznamena, ze su vsetci chlapi rovnaky

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salfusco
7. máj 2017

@oli18 dakujem...este sa snad na slovensku nejakí jeden-dvaja najdu,aby to bolo jeden z miliona 🙂

salfusco
7. máj 2017

@moni244

a sakra...som myslel,že budem vzacnejsi druh a ked toto citam,tak to asi az take vzacne,ako sa pise nebude 😀

tiper24
7. máj 2017

@oli18 v posteli sa ma sexovat a nie ranajkovat 😀😀😀

janickacrazy
7. máj 2017

@oli18 Ako vieš koľko mám rokov? Ja mám napr už 40 a nepotrebujem sa tu chváliť, moj muž je proste taký typ, že aj po rokoch mi stále tieto pekné romantické veci dopraje, aj kvety mi kupuje, aj čokoládu aj okná umyje sám od seba, aj na nákupy ide, aby som nemusela ísť ja, no ved má ľúbi, tak čo? Viem, že mnohí chlapi také veci nerobia, ale nájdu sa aj romantické duše. 😉

zafir01
7. máj 2017

@mata0410 pracujeme obaja . Manzel ma vsak niekolko nasobne vyssi prijem . No aj ked zarobi viac , nestavia sa do ulohy niekoho , kto len domov nosi peniaze. Nezahrna ma tuctamu ruzi , ani neranajkujeme v postely . Ani si nehovorime kazdy den ako sa milujeme . Sme spolu 10 rokov . Prezili sme si vela dobreho aj zleho .postavili dom , splodili dieti, pochovali jedno z nich . To ze ma lubi , citim z jeho skutkov . Vazi si ma , respektuje . Podiela sa na vychove syna . Na domacich pracach . Ked vidi , ze som vycerpana , navari obed . Ked zaspim, zakryje ma paplonom . 10 rokov sa spolu smejeme , ale aj spolu placeme . Nenechavame toho druheho v problemoch a vsetky veci , ktore nas v zivote stretnu zdielame spolocne . A nepotrebujem sladke vyznania , aby som pochopila , ze toto je laska

sense
7. máj 2017

@oli18 nuz to ze ty takych nepoznas neznamenaze taki nie su....nie kazdy muz ma zenu za sluzku,ma full servispri nej....vecer roztiahnutenohy aby si vytriasol a ako vdaku jej sem tam svihne s prepacenim po papuli aby nahodou nezabudla ze kto ma doma hlavne slovo...pripadtakych co minu vsetky prachy ze neostanese deckam na mlieko a plienky, prip.takych co si ho vytrasu inde...