Ako vychádzať so švagrinou pri spoločnom bývaní?
Ahojte, zaciname byvat vedla brata s rodinou. Svagrina je chladna, nejavi o nas zaujem, len svoju stranu rodiny ma rada. Maju male deticky, tesim sa, ze s nimi budeme castejsie. Ja mam tiez rodinu, muza, deti. Ako si nastavit pravidla? Jasne, ze im nebudem liezt do domu, aj tak sa tam necitim vitana, ale drobcov vidiet chcem. Ako to mate vy? Ked sa stretnete na dvore? Abo sa dopredu dohadujete? S bratom mame dobry vztah, horsie to je so svagrinou, ktora oblubuje len svoju rodinu..
nebyvam a nebyvala by som blizko nikoho z rodiny... mam rada vlastne sukromie
@anonym_autor
Asi bude mať švagriná dôvod, že obľubuje len svoju rodinu. Detičky, drobci, vidieť chcem, no pomoc. Asi nemá rada zrdobneliny a tento problém niekde tkvie. Nestala sa chladnou zo dňa na deň, či? Tvoj brat to ako vníma. Čo ti povedal?
@anonym_autor
A teda, preco pre Boha bývate niekde, kde ťa švagriná evidentne nemusí??
Bol to nas spolocny pozemok
@anonym_autor
Asi bude mať švagriná dôvod, že obľubuje len svoju rodinu. Detičky, drobci, vidieť chcem, no pomoc. Asi nemá rada zrdobneliny a tento problém niekde tkvie. Nestala sa chladnou zo dňa na deň, či? Tvoj brat to ako vníma. Čo ti povedal?
@svetlonos aha.cize chyba je vo mne.nebudem reagovat.. ryp v inych temach.. 🙈
Dúfam, že máte medzi sebou dosť vysoký plot.
@januska12323 nevidim tam odpoved na moju otazku, tak neodpoviem ani ja tebe..
Nikdy by som nebývala v takejto blízkosti rodiny. Ani keby tam bol 4 m vysoký plot.
@anonym_autor tak v prvom rade, svagrina si nemusi rozumiet s kazdym, nie je jej povinnost ti ukazovat deticky. Mozno jej nesedis ako clovek a nechce byt s tebou kamoska, na to ma svoje kamosky a svoju rodinu. Stiahni sa aj ty a nechaj to na prirodzeny vyvoj vztahov, ziadne ze ja chcem vidiet drobce, ty chces, ona nechce, respektuj
@anonym_autor to je hrozne byť takto vedľa seba ....
@anonym_autor opýtam sa takto , čo by vyhovovalo vám akú máte predstavu vy ? Mali ste s ňou niekedy konflikt?
to máte spoločný dvor alebo oddelený? Ja by som nejako neriešila. Žila si svoj život na svojej polovici, pekne zdravila a v rámci slušnosti všetko
Tak sa nedohaduj so svagrinou, ale s bratom...
@anonym_autor
Asi bude mať švagriná dôvod, že obľubuje len svoju rodinu. Detičky, drobci, vidieť chcem, no pomoc. Asi nemá rada zrdobneliny a tento problém niekde tkvie. Nestala sa chladnou zo dňa na deň, či? Tvoj brat to ako vníma. Čo ti povedal?
@svetlonos Napisala si to za mna. Som team svagrina😄
@januska12323 nevidim tam odpoved na moju otazku, tak neodpoviem ani ja tebe..
@anonym_autor aká bola otázka? Ako vychádzať s človekom, ktorí teba a tvoju rodinu nemá rád? Nijak. Dohadovať sa len s bratom a dúfať, že ťa má radšej ako švagriná. Plot teda zrejme nemáte a čím skôr by ste ho mali spraviť zároveň s vyriešením vlastníctva pozemku.
@januska12323 nevidim tam odpoved na moju otazku, tak neodpoviem ani ja tebe..
@anonym_autor A už všetky chápeme prečo ťa švagriná nemusí. Aj mne si nesympatická a to ťa ani nepoznám.
@anonym_autor nemusíte si spolu vychádzať nasilu, stačí v rámci slušnosti. Ja vidím moju švagrinú 2x za rok a úplne stačí. Švagra tiež. Nie je povinnosťou byť s každým super kamoš a mať sa rád. Napríklad my sme si proste nesadli. Veď ani v kolektíve ti nesadne každý.
@anonym_autor Nechaj veciam voľný priebeh.Silit stretávanie a spoločné akcie nemá zmysel.Bud príjemná a milá, ale nikdy nenanucuj svoju spoločnosť
vsetko ries cez brata, aj navstevy, ved on moze prist s detmi k vam
dolezite je nastavit sinhranice uzivania spolocneho dvora aby nevznikali konflikty
vsetko ries cez brata, aj navstevy, ved on moze prist s detmi k vam
dolezite je nastavit sinhranice uzivania spolocneho dvora aby nevznikali konflikty
@anonym_c2d7c6 dakujem za tvoj komentar. S bratom sme ok, tak to vyriesim tak.. 🙂
vsetko ries cez brata, aj navstevy, ved on moze prist s detmi k vam
dolezite je nastavit sinhranice uzivania spolocneho dvora aby nevznikali konflikty
@anonym_c2d7c6 To ano. Odporucam hranice nastavit hlavne svagrinej😄
@anonym_autor och, myslim ze s takym.pristupom chcem chcem chcem ti svagrina velmi rychlo ukaze kde je tvoje miesto. Este chvilu bud taka natesena na jej deticky ako nevybehany cirkusovy pes a mozno sa ani zdravit nebudete.
Akoze preco nebudes reagovat na komentar ze svagrinna moze mat na to dôvod ? Chyba v Tebe byt nemusi ? Ozaj len v nej ? Mozno keby sa zamyslis a prides na to tak sa to môze zlepsit .
Kazdopadne na to kasli a o tych detoch ked tak moc chces sa dohaduj s bratom
@januska12323 nevidim tam odpoved na moju otazku, tak neodpoviem ani ja tebe..
@anonym_autor Nie si nejaká zbytočne dôležitá?
autorka, stačí si prečítať už tvoje prvé odpovede a hneď asi každý pochopí že to nie je len o švagrinej.
práve preto že ste takto vedľa seba tak treba o to viac rešpektovať súkromie toho druhého
Asi je načase rozhovor so švagrinou. Pochopila som správne, že ich dom NA SPOLOČNOM POZEMKU stál skôr ako váš? Všetci ste videli, že príde doba spoločného dvora. Takže švagrinú aj s manželom pozvať na drink, posedenie a otvorene sa porozprávať ako dospelí. S tým, že ich dom je ich hrad, pravidlá.. chceš byť s deťmi, len potrebujete vedieť aké sú hranice ich výchovy...

Zbytocne ti tu x ludi napise, ako si dohodli pravidla, tvoja svagrina sa zariadi podla seba a tipujem, ze vrucne navstevy na zahrade sa konat nebudu 😀 mate plot medzi sebou? Inak dost hrozny napad byvat vedla rodiny, ked vas 1 clen nemusi