Ako zistím, či ma muž podvádza?

jana699
22. apr 2013

manžel sa mi dost vyhyba stale jakeby nad niečim rozmyšlal .žijeme spolu jak kamarati lebo ja sa staram o domacnost on pracuje na živnost.dost sa zmneilo jeho spravanie ked mi chce povedat čo bolo v praci ja si ho vždy vypočujem a poradim mu .ale ked ja mam niečo či už koly detom tak sa otoči a jednym uchom dnu druhym von.ked sme byvali ešte u svokry tak to bolo v pohode boli sme jak manželia aj sme tak žili.ale teraz manžel o mna nestoji čaka že sa mu budem vnucovta asi nepozná slovo prepáč nai dakujem.v mobile ma vela čisel takže keby akj mal nejaku tak keby som mala všetkych obvolat nejaky čas by to trvalo.jeho rodina sa tiež čudne tvari ked k nim ppridem .fut mu niekto vola koly praci ale keby som mala riešit každy telefonát tak to by bolo doma dost rušno.ked sa to mam dozvediet tak sa to dozviem ale nie tak že ho budem obvinovta bez dokazov.je pravda že niekdy si človek pri tolkych povinnostiach ani nevšimne drobnosti ale vyskušala som už všetko aj tak mi tu niečo nesedí.poradte mi až mate s niečom takym skusenost dakujem

limetka713
22. apr 2013

@jana699 akože po tom incidente pri tom aute by som takého chlapa nechcela ani zadarmo, správa sa ku tebe ako k služke..načo žiť v takom manželstve ked tebou uplne opovrhuje?? uvedom si, že deti to všetko vnímajú..pokiaľ sa nemýlim, pripela si do témy " môj muž ma núti ísť na interupciu" - alebo niečo v tom znení..akože mne stačilo už len to, čo si tam napísala ako sa k tebe chová..či ťa podvádza alebo nie, od takéhoto chlapa utekať čo najrýchlejšie..

trish31
22. apr 2013

@atinag ale ako vy mozete cudzej zene tu povedat,aby sa radsej rozviedla?

atinag
22. apr 2013

@trish31 ako nic 😀 prosim ta,nedramatizuj...vo veku 24r. je este vsetko pekne,verim ti... 😉

terezka1947
22. apr 2013

hm,ked tu tak teraz citam vsetky tie komentare a aj autorku-jej dodatky,zrejme ten rozhovor nepomoze 😒
a kedze ho opustit zjavne nechces,jedine,co ma napada je-nerob mu sluzku...neviem ake velke deti mas,ale venuj sa plne im,sebe,zajdi ku kadernicke,nieco pekne si kup.....nech maju deti navarene,upratane,vyprate....a on...hmm...moooozno mu dojde...sice neviem ci mu uz niekedy nieco dojde,ale nemoze na teba nadavat,lebo deti a domacnost tip top....a jednoducho,ked -ak som dobre citala-okolie mu vycita,preco si ta bral-ci zije s tebou....jednoducho,venuj sa aj okoliu,pokecaj so susedkami-hoci o nicom....zapracuj na sebe a zacni si seba samu viac vazit....ak sa budes vecne ponizovat a vecne len sluzit,jasne,ze ta nebude mat za nic...jednoducho,najdi si konicek...prip.nejaky akoze privyrobok,chod s detmi von na nejake akcie...ZIJ !!!!!!!!!!! a ked sa nic nezmeni ani tak,daj na rady babeniek,kt. ti napisali-zvaz,ci pri nom chces vychovavat deti-ver,ze ani oni nebudu stastne,ked vy dvaja nebudete OK...

trish31
22. apr 2013

@atinag a kde som ja povedala,ze je vsetko pekne?Ako vies,ze ja beriem vsetko za pekne?Poznas ma?Poznas moj zivot?

maria117
22. apr 2013

@jana699 skus si najst nejakeho "spojenca" v okoli,niekoho z rodiny al kamosku,kto ti pripomenie vlastnu hodnotu,doda sebauctu,ale nebude apriori proti manzelovi a za rozvod. Skus sa viac venovat sebe,svojim zaujmom,nebyt vzdy poruke,ked manzel pride domov,nie si jeho "nabytok". Je mozne,ze zacne robit vycitky,ale ber to ako sposob zacatia komunikacie. Musi si vsimnut,ze sa nieco deje,ze takto to nie je ok. Mozno ma toho len vela v praci a pomohla by nejaka rodinna dovolenka alebo aspon nejaka spolocna aktivita,vyhradeny cas len pre vas. Mozno by ti pomohli i nejake knihy o asertivite,ci komunikacii. Mne sa napr pacila kniha Pat jazykov lasky. Hlavne sa neuzatvaraj pred okolim,nechaj si poradit,pomoct,ale tym nemyslim,ze sa mas kazdemu len stazovat na manzela a hovorit o nom v zlom.

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana699
autor
22. apr 2013

ahojte.dakujem vám všetkym za prispevky.velmi ste mi pomohli.prečo som mu umyla auto ked mi tak nadal?ja neviem lebo som sprostá ☹ on nepije,nefajči len má taketo nálady.a ked sa ho večer opytam prečo si takyto ved o všetko je púostarane a on každy den vstane a ine nepočuje len:pane bože prečo ma ták trestáš s tou pi..musím žit.alebo ked mu poviem sa chcem rozviest tak on povie aj tak neodídeš lebo ty si obyčajna chudera sa nevieš ani sama o seba postart nie to ešte aj o deti.bezo mna si obyčajná nula.alebo sa vyhovori že sa neviem chovat v spoločnosti neviem sice čo má to spoločne s tym že sa na mna kašle.ja som s nim už skoro 9r a 6r byvame sami a od tedy to začalo ked som podla žiadost tak mi najprv neveril a ked mu to prišlo tak začal cez deti že pojdete preč budete byvat pod mostom ,mater vám nič nekupi a robil sa že mu je zle že to pijde oznmit mamičke svojej,no katasrofa.bol to na mna strašný psychicky tlak že som musela ist až psychologičke u kt.som sa psych.zrutila že ma dusi tento vztah a už nevladzem a citim sa jak vtak v klietke kt.nemože bit slobodny.na rozvod a ist ho podta mi trvalo velmi vela odvahy asi to bola hamba alebo neviem čo .a ked som to išla odvolat vedela som že robym hybu lebo som sa citila horšie než ked som to podavala bola to ako samovražda .ale nemala som na vyber lebo deti si nanho zvykli aj ked je taky debil ale teraz už pochopili že ako sa ku mne chová a že mi ubližuje a nechcu s nim bit.a on si misli že ked im niečo kupi že ho budu zo dna na den lubit ako mne ale dieta si nekupi za hračku dietatu treba tu lasku davat a nie si ju kupovat.toto čo som tu napísala bola iba polovica vecí kt.mi spravil.a jeho mater mu nič nepovie ta je taka ista krava .ešte si ho aj zastáva že ked sa mi nepáči mam odist že on nezmeni.a on klame ešte aj ju že ja klamem že nič doma nechcem robyt a poradne nepojde.a možno som od neho neodišla preto že dom asom bola tak vychovana že som mala pred otcom rešpekt alebo sa boji čo bude dalej a že bude sa vyhražat detom aleebo ich nahucka a nebudu chciet so mnou byvat.fakt neviem.

atinag
22. apr 2013
ateh
22. apr 2013

@1steinerpeter no ja Ti poviem ze je to blbost ze sa zmenime na tucne a neatraktivne lebo sme nezodpovedne. po porode som mala navyse mozno 4kila a vyzerala som lepsie ako predtym. a aj tak ma manzel klamal a dohadoval si rande s dievcatami... priberat som zacala az vtedy ked zacal chodit domov coraz neskor a vecerala som stale okolo 20tej ked som konecne ulozila dieta spat, a ked som zistila jeho klamstva tak som sa olepila cokoladou a vdacim mu za 15kg naviac. tak je to naopak. moja nadvaha je dvosledkom podvadzania :D

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matozazzo
22. apr 2013

Zacni si zit svoj zivot, svoje zaujmi, zajdi si cvicit, mna nebavi posilovna, step aerobik atd..ale zacala som chodit na brusne tance, parada, rada tancujem, vyskacem sa, citim sa lepsie. Nerob nikomu sluzku, ze nebude mat oprane? ved aj tak nadava, navarene? zruti sa svet? nie, len si konecne uvedomi, ze mas svoju hrdost a povedala si si DOST. Chce to vela sil, odvahy, trpezlivosti.. a nebyt s nim, ked nechces. Bude drzi? Odid von, na nakup, len tak sa prejst, nech sa stara sam. Bude to chvilu trvat, ale neskor pochopi, ze narazil.. V prvom rade to musis chciet ty a aby si ty pekne vyzerala. kvoli sebe, nie kvoli inym.. Ak to nejde, skus to robit pre niekoho ineho, co ak ho raz stretnes? 🙂 Som po 2 porodoch, pribrala som skoro 20kg, po prvom som dlho mala skoro 7kg navyse, ale teraz po druhom mam tak kilo-dve, ale citim sa fajn, robim to pre seba, aby som sa ja dobre citila.. pride depka, tak sup ku kadernicke, kupit si nieco nove na seba... Najhorsie je upadnut :( mozno by bolo dobre pozriet si relaciu o zmene imidzu, chodi to vecer okolo 19,30 - ako vyzor a zmyslanie dokazu urobit zazraky!

pragmaticka
22. apr 2013

@trish31 len by ma zaujimalo, ze co na nom este lubi!!!! 😀 😀

slavka1307
22. apr 2013

@jana699 Milá pani, ja mám doma čosi podobné. Len ja nie som krava a drž papulu, ale mne povie "óóóveľa krajšie!!!!" ☹
Rozmýšľam tiež o rozvode, ale mi povedal, že mi zoberie deti, lebo som psychicky labilná a kričím po nich. Pracuje v zahraničí, hoci teraz je už skoro tri mesiace (!) doma a čaká na telefón či ho niekto zavolá pracovať, lebo vraj pri mne ho nebaví nič ... Ako budeme žiť bez peňazí ďalej neviem. Chýba mu sex, tak si našiel milenku - už rok a keď mu tá nedá, tak vraj chodí za "k..." pri ceste a potom ma chytá a chce bozky a "j..." Možno ma tu vymažú za také slová, ale nadávky - pod tým si každý človek predstaví niečo iné. Snažím sa mu nablížiť, ale nechce alebo neviem nájsť vhodnú chvíľu ... A darčeky ? Na Vianoce som našla v jeho mobile smsku, v ktorej mu milenka ďakovala za županík, nočnú košielku a luxusné prádielko a manželka nedostala nič.
A čo Vaši rodičia - neprijali by Ťa späť aj s deťmi ? Myslím na Vás ... a rozumiem Vám ...

lienka434
22. apr 2013

@jana699 knizka 5 Jazykov lasky,rychlo precitat obidvaja,ak nezaberie,nenastane zmena tak je potom niekde uz hlbsie chyba.

selecta22
22. apr 2013

@lienka434 jooj tak to silne pochybujem, ze by pristupil na to co radia v tej knihe.

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 skus si precitat posledna vety ktore pise zakladatelka temy a pochopis preco tu viacere navrhuju rozvod. ty ak budes mat takyto vztah ako ma ona, udrzuj si manzelstvo co najdlhsie, urcite sa budes mat fajn ale ja dotycnej radim nech uteka id takeho primitiva co najdalej!!!!!!! zivot je len jeden a ona ho straca po boku takeho chuja!

lucia26r
22. apr 2013

@1steinerpeter nechcem ti protirecit ale ja sa stavim ze si jeden z tych, ktori po tehotenstve stucnel a oskaredol 🙂 tak ako vacsina zenatyxh muzov v mojim okoli a urcite nielen v mojom. a co je na tom vsetkom najlepsie je ze vidim same krasne mamicky s detmi, zijeme v 21 storoci, uz sa nechodi robit na pole ako volakedy 🙂

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atinag
22. apr 2013

@1steinerpeter vravis stihly a krasny?? 😕 ....na to sa neda nezareagovat.... 😀

sashabb
22. apr 2013

@slavka1307 deti ti nezobere, toho by som sa absolútne nebála, to su iba zastrašovacie reči debila. Nič viac. Tak sa neboj a o ten rozvod požiadaj, nakoľko toto nieje vhodné prostredie pre malé deti 😒

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sashabb
22. apr 2013

@1steinerpeter nikde nevidím, že by som reagovala na teba 😕

simca06022011
22. apr 2013

@jana699 Ak sa nechce rozpravat s tebou a cokolvek riesit, ked si mysli ze jeho spravanie je ok, tak odid, neries.. chod na dovolenku, alebo hocico, ak to s nim nepohne a nebude sa starat tak podaj o rozvod a neries, ked to jeho nezaujima teba tiez nemusi... takto si zivot nicit. Deti ti nevezme, ved sa o ne nestara asi inak ako financne, kedze si s nimi ty... to su len recicky chlapske...

atinag
22. apr 2013

@1steinerpeter no este toto nam tu chybalo..... 😀 😀

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
22. apr 2013

@1steinerpeter to bude asi tym ze si na zaciatku nenapisal co presne chces s tou mamickou 😝 a druha vec naco ti je mamicka s nadbytkom mlieka na fotenie??? akoze ina nemoze byt ktora ma akurat len s nadbytkom? n 😝

dm1
22. apr 2013

ale spat k teme vobec zakladatelke nezavidim v takom vztahu by som nevydrzala a aj ked niesom hned za rozbijanie vztahov ale podla spravania manzela uz nie je co riesit a zachranovat tak sa nema spravat clovek k cloveku a uz vobec nie partner k milovanej partnerke...

atinag
22. apr 2013

@1steinerpeter hm...keby len obmedzovane,ale este aj ponizovane,vid prispevky zakladatelky temy 😲 ja som vlastne ale doteraz nepochopila,co si ty tu,ako v tejto teme myslim,chcel vlastne autorke povedat,prepac,asi mi nedochadza 😅