Asi som to pokazila

24. jan 2023

Určite ma tu odsúdite, ale ja sa nemám komu vyrozprávať. Začnem asi tým, že priatelovi som sa snažila odpustiť neveru,(párkrát ma podviedol)vraj slo len o sex. Nejak som sa naucila s tým fungovať. Keď sme sa hádali, sám mi navrhol, aby som to spravila aj ja, a nebude mi nič vyčítať. Minuly rok na Silvestra k nám prišiel jeho známy, mali sme väčšiu party na dome. Priateľ šiel spat a ja už od začiatku som cítila, ze preskočila iskra. Keď zaspal sme sa bozkávali. Konečne som sa cítila žensky a bolo mi to veľmi príjemne. Potom sme sa ešte párkrát videli u nás, on sa bavil so mnou normálne, tak som to neriešila. Až prišiel december, prišiel s kamarátmi z iného mesta (100km) že idu na party aj s priatelom. On nakoniec ich iba zaviezol a mal spat u nás. Vrhol sa na mna a ja som sa nebránila. S ním si fakt rozumiem. Pár dni u nás ešte bol, lebo mal na dome pokazené kúrenie. Keď sme boli sami stále ma bozkával a túlil sa. Presne opak toho, čo zažívam s priatelom. Bolo to ako začiatok vztahu, boli sme spolu aj na futbale, keďže priateľ nemohol. Minuly týždeň priateľ navrhol trojku, že si mám vybrať s kým chcem. Tak som si vybrala jeho, že dáme vírivku a uvidíme. Nakoniec priateľ mal zápas, tak nás nechal. Myslel si, že ak mi to dovolí, tak mu nebudem nič vyčítať. Nakoniec sme sa pohádali, a on mi to vytkol, že dúfal, že nebudem nič riešiť.

autor
25. jan 2023

@januska12323 urobila som to raz a bolo to vo vírivke v garáži.

autor
25. jan 2023

@nyusika nechodí kvôli mne, podnikajú spolu. A ružové okuliare nemám,

autor
25. jan 2023

@apolka77 mna práve prekvapil priateľ, že žiarli, že už nechce aby sa to opakovalo. A neviem, či som niekedy od neho počula, že ma milujte, ale včera mi to párkrát povedal. A neotehotniem, beriem už roky lieky

miadi
25. jan 2023

Takze pred tym ti nikdy nepovedal ze ta miluje vcera ti to povedal niekolko x a ty mas pocit ze si to pokazila? A co vlastne?

autor
25. jan 2023

@miadi lebo mám pocit, že sa kamarát zaľúbil a priateľ je nešťastný. Cítim niečo ku kamarátovi, ale aj priatelovi. Ja už ako neviem či je to láska

januska12323
25. jan 2023

Ani jedno z toho nie je láska, asi si jej v živote veľa nezažila.

simona20201309
25. jan 2023

Ty sa prosím ta spamataj. Správaš sa ako 15r pubertacka. Si matka! Máš dieta. Pubertacka je ešte slušne slovo. Naozaj škoda nieco písať. Akú chceš odpoveď? Rozid sa s frajerom a skus to s tým kamošom? Keby ste nemali dieta, táto rada by bola na mieste. Teraz ti radím, stiahni nohy a začni sa správať rozumne. Tvoj priateľ tiež.
Absolútne neriesis svojho syna, len sexualne chúťky. Otras!
Asi akokoľvek sa rozhodnes to dieta ma smolu, komu sa narodilo.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
25. jan 2023

Kamarat sa nezalubil . Ty si donho premietas svoje tuzby svoje city. Ty si jedina namotana. Si uvedom ze len ubohy charakter by pretiahol kamosovu zenu a idiot este k tomu zenu cloveka s ktorym ma podnikanie. On bude rovnaky chruno ako ten tvoj co mas doma . Pozna ho dobre vie ze ta podvadza kde sa da . Vie ze si ta nevazi. Mozno chodia na trtky niekde aj spolu “ sluzobky.” A s tym tvojim ta uz drzi len dieta a vyrivka . Nevies co je laska. Ani jeden z tychto chlapov ta nemiluje. Ten kamos je dobry klamar a ty mu uplne veris. Nakeca ti ze od minuleho roku co ste sa bozkavali nikoho nemal . A ty hnet myslis ze je zalubeny. On ti povie po trtkacke ze neopustaj rodinu je to len o sexe a ty si stale namyslas ze je to viac , mala Ty si zacat novy zivot prec od tychto trtkou . A najst si normalny funkcny vztah kde bude laska vernost .. inak budes len kus masa na pekne chvilky ..

jaskolka
25. jan 2023

Za mňa mate úplne chorý vzťah, on neverný stále, tebe radi to isté, ty to spravíš, idete si dat trojku, potom on žiarli...
Celé zle, celé choré...

lesana25
25. jan 2023

Posielam recept na makový koláč, v nedeľu som piekla https://receptik.interez.sk/recept/makovy-kolac...

Rozhoďnôžka môže skúsiť tiež, možno by konečne začala robiť niečo užitočné.

simona20201309
25. jan 2023

@lesana25 myslíš ze môže byt aj obyčajné mlieko? 😀
Piatok čakáme návštevu, určite ho vyskusam

lienka.7
25. jan 2023

@autorka a uz ste teda mali tu trojku??? Si pre oboch menej ako vzduch, prasia ta obaja, možno si o tom ešte aj spolu pokecaju a pobavia sa, aku hlupanu nasli👌

lesana25
25. jan 2023

@simona20201309 ja som dala to ozajstne, tieto rastlinne nahrady nekupujem

miadi
25. jan 2023

@lienka.7 nemali trojku 😂dohodli sa ze bude 3ka vo virivke ale ten jej mal necakane zapas tak ich nechal. Oni si urobili 2ku a on je teraz zduty.

hodiny22
25. jan 2023

@miadi 😂😂😂 on je teraz zdutý 😂 no na dnes som sa zasmiala dosť , je čas ísť s úsmevom spať 😃

simona20201309
25. jan 2023

@miadi a syn spal hore v izbe? Snáď ho aspoň zamkli v izbe, aby nenacapal mamičku vo viruvke s ockovym kamosom

lienka.7
25. jan 2023

@miadi omg 🙈

autor
25. jan 2023

Riešite vírivku, ja riešim niečo iné.Chápem, že ma odcudzujete, lebo máte určite ideálny vzťah. No ja som roky ostala vo vztahu kvôli synovi a priatelovi, ktorého som milovala(možno milujem), dúfala, že sa vyblazni a bude so mnou šťastný. Nakoniec s kamarátom mi bolo príjemne, to čo som roky nedostavala doma, som dostala od neho. Nechcem sa doňho zaľúbiť, ale keď sme boli raz von na futbale, cely čas ma objímal, dával pusy. Staral sa o mna, konečne som sa pre niekoho cítila dôležitá. Boli to drobnosti, ale strašne príjemne pre mna.

madeline1
25. jan 2023

podla mna je to chore. podviedol ta, mala si odist. ty si vsak urobila to iste a este si pristupila aj na trojku. aka laska prosim ta? toto podla mna ani nepochopis, lebo ak tak zijes, zda sa ti to normalne a par sprav tu to nezmeni, ale uvedom si, ze si nevazis samu seba a ani jeden z tych muzov ta nelubi...a potom spominas, ze mas rodinu, to vazne?!

madeline1
25. jan 2023

nie, nemilovala si priatela, nepodviedla by si ho. a priatel nemiloval teba, nemusel by sa blaznit. pre syna ste prikladny rodicia? aj ty by si mohla mat idealny vztah, ale musis zacat od seba, zmenit seba a budes pritahovat tych spravnych muzov...ver, ze i tu ma mnostvo zien idealny vztah a vernost im je na prvom mieste.

autor
25. jan 2023

V mojom okoli nepoznám asi nikoho, kto by nepodvadzal, čiže ak sa aj niekto vyspi s druhým, neberiem to tak hrozne. Nechcem kvôli nemu opúšťať rodinu, ale chcela by som ešte pár pekných chvíľ zažiť. Pd priateľa som sa až neskôr dozvedela, že on uz rok nemal priateľku, a že vraj nebola ani zďaleka tak pekná ako ja ( nepripadám si pekne).

miadi
25. jan 2023

@simona20201309 to je babo .. bol urcite v postielke a mà pestunku. ( camera 📷)Tu niektore planuju letnu dovcu pri mori stym ze 2r nechaju cez denny spanok sameho na izbe 😤tak doma sa to lahsie zbavi drobca . A Keby sa zobudil Tak necha vyplakat Ved treba trtkosit v bublinkach, hoci sex vo vode v realite neni tak super ako vo filmoch, Autorka ty si ako pubiska. Robim si srandu z tej jacuzzi a sex s kamosom ale ver tomu ze mi je ta uprimne luto, Ten chlapik ta objal pobozkal a ty v tom vidis ovela viac nez tam je. Ty Musis byt velmi zanedbana citovo vyprahnuta partnerom. V dobrom vztahu fakt nepotrebujes bokovku. Uplne zbytocne ty trpis v tom vztahu . My sme s muzom 11r a tancujeme hocikedy v kuchyni objimacky bozkavacky sex skoro kazdy den. Ja by som ti to dopriala. Ale stymto “ kamosom” to nema buducnost. A s tvojim co ta podvadza kde moze by som tiez nebola ani sekundu. No a co ze mas dieta. Stale mas narok na stastie: hladaj inde.

autor
25. jan 2023

@miadi my sa s priatelom tulime, sex mame skoro každý deň, pravidelne chodíme na bowling. Ale už to nie je ako na začiatku vztahu

bajka16
26. jan 2023

Už minule som ti niečo chcela napísať, ale zdržala som sa komentára. Ty si sa v tom tak stratila, jak také teľa. Vidíš v hlave nejakú víziu, nejakú budúcnosť tohto celého? S kamošom neostaneš, myslím že to vieš aj ty sama. Ale raz sa s ním musíš prestať riešiť. Potom čo? Budeš s otcom svojho dieťaťa ďalej "zanedbavana" nelubena, podvádzať ho , lebo si zistila že je to vlastne super a aj tí to dovolí? Nie je jednoduchšie odísť od neho, nekaziť život sebe, jemu a synovi a nájsť si partnera takého, ktorý ti bude stačiť? Nie, ty nemusíš držať rodinu po kope kvôli svojmu synovi. Ty musíš kvôli svojmu synovi, vedieť čo chceš a ukázať mu šťastnú a spokojnu mamu. Že pôjdete od seba, úplne v pohode prežije bez psychickej ujmy. Lepšie ako nezdravá domácnosť, ktorej už z toho všetkého preplo. Priateľa nemiluješ, nenahováraj si to, to nejde donekonečna. Nerobí ťa šťastnou bodka. Hľadaj rozumnejšie, radikálnejšie riešenie lebo tu si sa úplne stratila.

miadi
26. jan 2023

Od priatela si sa dozvedela ze rok nemal priatelku? To ako otec tvojho dietata ti povedal o tom kamosovi ? Ale to neznamena ze nemal nejake sexualne vztahu alebo randenie ci jednorazovky. A uplne som si ista ze to Nebolo koli tomu ze ste si pred rokom dali prve pusinky. Ty do toho davas Strasne vela nadeji . Pritom si to ten clovek ani vobec nezasluzi. Jeho ciny nesvedcia o nejakych citoch k tebe. Proste ste si uzili nic viac . Nie ze on nechce aby si koli nemu opustila rodinu. Nechce ta , znie to kruto ale pravda ta oslobodi: jemu to vyhovuje takto . Zacni viac mysliet na to co je dobre pre teba a dieta, vykasli sa na chlapov a hladaj lasku k sebe, kym si nedoprajes nieco lepsie nieco viac nebudes to nikdy mat.

miadi
26. jan 2023

Ludia ktori sa lubia sa nepodvadzaju. Ak si myslis ze toto Je laska Tak Ja som jednorozec 🦄

miadi
26. jan 2023

Vlastne vy sa lubite tak na co vobec Tato tema? Vsetko je super . Aj na chlamydie su lieky ..

sheila121
26. jan 2023

@lesana25 top koment ❤️❤️❤️❤️❤️

pipistrel13
26. jan 2023

@simona20201309 👏👏👏