Bojím sa, že som lesbička

18. nov 2021

Ahojte zienky, píšem to
anonymne lebo trocha sa za to hanbím…
No začalo to tak, že som čítala na jednej stránke niečo o celkovo o lesbach a v ten moment som sa začala báť, že čo ak som aj ja začala som si to vnucovať do hlavy a zrazu proste sa bojim že naozaj som , keď mám priateľa 3 roky milujeme sa všetko v poriadku, ale ja neviem proste som takáto, a mám takú zvláštnu hlavu že dokážem si všetko vnucovať až sa niekedy už bojim že to je pravda… chcela by som počuť váš názor na to že či je to podľa vas tou hlavou že si len namýšlam☺️
S dievčaťom som už skusala veci ale tak podľa mna každej žene sa páči iná zena, ale len po tej sexuálnej stránke, myslím to tak ze vzťah by som si nedokazala predstaviť absolútne to vylučujem…
A tie čo chcete hneď nadávať a písať sprosté komentáre tak rovno sa otočte s NAZDAR, chcem len vedieť či je to nromalne takto premýšľať a či ste to niektorá zažili ☺️

emalka
19. nov 2021

Dala by si sem prosim link na ten clanok?
Ak to tam bolo tak mam podozrenie ze autor clanku ma tiez nevyriesene veci a mozno to ti v nom zarezonovalo a spustilo v tebe tieto pocity. Okrem toho, nie kazdy clanok na nete treba brat ako 100% autoritu a pravdu.

Stale platia tri veci: ten koho sexualne pritahuje rovnake pohlavie nieje hetero. Pri bisexualnej orientacii je uplne v poriadku mat preferenciu pohlavia, to je to co vravis ty, ze so zenou nechces mat vztah. A sexualita sa moze menit, je flexibilna.

0kristina0
19. nov 2021

Mas namysli nesuhlasne komentare? Tak v tom pripade sa porucam

madeline1
20. nov 2021

Tak ked mas vztah s muzom, lezba nie si. Ak si so zenou nieco skusala, si bisexualna. Preco nad tym ale rozmyslas, ak si vo vztahu spokojna? Odpovedz si sama.

hanelka1
19. dec 2023

No vidíš a sme presne pri tom prečo ľudia - majorita kritizuje médiá, že vyslovene propagujú inakosť, vnucujú článkami, reklamami....a potom decko ( neber osobne) nevie čo si má o sebe myslieť. Sama hovoríš...kým som si neprečítala článok...ak sa cítiš s chlapcom ok a s dievčaťom si vzťah nevieš predstaviť, načo sa tým trápiš? Buď som šťastná, že chalana milujem alebo nie. Chuďa moje. Neboj, aj mne sa ženy páčia, ale určite nie som lesba. To proste vieš. A ty si si vlastne aj odpovedala. Netreba byť iný za každú cenu.