Bola moja reakcia už cez čiaru?

5. aug 2022

Myslite že moja reakcia bola už cez čiaru? Včera som si chcela poslať od priatela fotky z dovolenky (sedel vedla mna a pýtam sa ho či mi pozícia svoj telefon nech si pošlem tie fotky) a on hneď že ano len si ich pozriem .. to mi bolo dost divne, nikdy si ich nepozeral a teraz zrazu keď ich chcem ja tak si ich ide najskor pozerat? A vzala som si ten mobil a išla poslať tu fotku. keď som dala na tu fotku že zdieľať tak tam vzdy vybehnú posledné voľby a mal tam kolegyňu ktorú mi už 3x zatajil (podľa neho len zabudol) … zabudol že mu písala smsku, či príde na chatu, zabudol že si ho pridala na fb a posiela mu memecka, zabudol že aj teraz mu písala smsky…
Ta kolegyna rozbila už jednu rodinu, kde bolo 8mesacne dieta!
Nasral ma strasne a ešte to otočil proti mne. Vynadala som mu a už mám toho dost. Nie je to nas jediný problem.

haley7897
5. aug 2022

Z môjho pohľadu, pokiaľ je partner len priateľ / priateľka, je to niečo ako skúšobná doba v práci. Ak prídem na to, že niečo nieje v poriadku, treba sa pohnúť a hľadať ďalej niekto kto bude vhodný na trvalý zväzok.

mondolina
5. aug 2022

1. tiež som písala teraz kolegovi či ide na chatu, a?
2. mám pridaných kolegov na FB, a? a posielame si meme, ?

3. píšem si s kolegami sms, a?
a som zadaná a aj oni.
hľadaj príčinu nervov v tvojom sebavedomí.

kulumulu123
5. aug 2022

Ano bola tvoja teakcia cez ciaru alebo mas pocit ze tvoj chlap e povinny ta informovat o kazde ednej smske aebo o kazdom maily ktory mu na tel pipne?? Predstavujes si to ako nieco typu "prepacmilacik ze ti volam do orace ale iba ti chcem povedat pisala mi ta a ta to a to iba aby si o tom vedela"... Ak mu neveris tak sa s nim rozid a zazijes neskutocny pocit slobody.... Vztah zacni hladat ked budes pripravena toho druheho nechat dychat...

0kristina0
5. aug 2022

@mondolina tiez si uz rozbila jeden vztah?

ckocka
5. aug 2022

Predovšetkým bola zbytočná.

0kristina0
5. aug 2022

Pises, ze toto nie je jediny problem. Tam uz je nastrbena dovera. Tiez mi pride divne, ze si chcel predtym ako da tebe telefon skontrolovat fotky. A mozno ani nie fotky ale smsky. Nieco pred tebou taji.

mondolina
5. aug 2022

@0kristina0
nie prečo? to že rozbila dotyčná iný vzťah je pravda? autorka im pritom svietila?

0kristina0
5. aug 2022

@mondolina autorka snad vie o tom viac ako ty, vypisovanie si s kolegynami nikdy nerobi dobrotu. Ked jej partner vie, ze jej to vadi, naco to robi?

lindous
5. aug 2022

Čo znamená, že ti ju "zatajil"? Vyslovene si sa ho pýtala, či ho kontaktovala tá a tá a on klamal? Alebo ti to proste nepovedal?

Ak vedome klamal, minimálne by som sa zamylslela nad tým aký mal na to dôvod, ale ak ti to len nespomenul, tak to je úplne normálne, neinformujeme sa s priateľom o každej jednej správe a novom priateľovi na FB...

No a na rozbitie vzťahu treba dvoch, keby ten muž nechcel, tak ona by sa mohla aj na hlavu postaviť.. Tu je otázka dôvery ku tvojmu priateľovi, lebo v konečnom dôsledku je v jeho rukách, či jej na to skočí, aj keby ho balila (čo podľa toho čo si napísala vôbec robiť nemusí)

mondolina
5. aug 2022

@0kristina0
vypisovanie s kolegami? 🤣 a kde je dôvera?
mne keby partner zahlásil, že nemozem komunikovat s kolegami cez mobil, lebo tak by už nebol môj partner.
😉
Našťastie môj partner je inteligentný muž, so zdravým sebavedomím a takéto somariny neriešime.

ropucha6
5. aug 2022

Podstatna bude asi posledna veta, ze mate ine problemy. Lebo samotna komunikacia s kolegami, v tom nevidim problem.

mariejenka
5. aug 2022

I ja som si nedávno precitala u muza v mobile..."všetko je pripravené, čakám ta. Nikola" 😂 tebe by urvalo poklop, ja viem,ze Nika mu pripravila tovar na vydaj,a bude tam lebo treba zavrieť predajnu. Vy ale mate aj iné problémy,v komunikácii,v domyslavosti(vid tvoje počudovanie,ze si chce pozrieť fotky v jeho vlastnom mobile) ....

lintu
5. aug 2022

Niektori zatajuju prave preto, lebo vedia, co by prislo, aj ked teda naozaj o nic nejde.

viestta
5. aug 2022

@0kristina0 vzťah nikdy nerozbijevtretia osoba. Vzťah rozbije jeden z tých dvoch, ale najčastejšie obidvaja. Netreba si zamieňať príčinu a dôsledok. Pretože, ak jeden nechce, ten tretí sa môže postaviť aj na hlavu.

petulda333
5. aug 2022

@0kristina0 lenze su ludia kt budd vadit vsetko. Mala som takeho,takze podla tvojej logiky som mala vtedy prestat komunikovat s kolegami,kamosmi atd. No parada

drahomirrra
5. aug 2022

A ja si osobne myslim, ze neprehanas. Smrdi mi to pruserom a nie preto, zeby mi vadila komunikacia s kolegynou. Smrdi to, ze si najskor musel co to poprezerat, ked si poprosila o telefon. A aj ked tu su vsetko dokonale neziarlive zeny so stastnymi manzelstvami a “absolutnym nadhladom” tak…
…Daj na svoju intuiciu. Mna nikdy nesklamala.

breznica
5. aug 2022

@drahomirrra presne tak. Včera som to tu písala, že si frajer u mňa zabudol telefón a mne intuícia napovedala pozrieť doň.nesklamala,bola tam konverzácia s jednou barbinou, ktorá prebiehala v čase, keď sedel so mnou na výlete na obede a tvrdil mi, že si píše s kamarátom.to je asi podľa niektorých dokonalých tu komentujucich v poriadku.pritom som nikdy tú dotyčnú nepotrebovala riešiť, odvtedy mi už bliká kontrolka

makakova
5. aug 2022

@drahomirrra presne, súhlasím.

Tu su všetko dokonale ženy, ktoré v živote nežiarlili a dom maju úžasných mužov ktorým nevadí ze si vypisujú s kolegami a volajú ich na chaty 🧡

Boze tolko fungujúcich a dokonalých vzťahov tu je na mk .. nechápem prečo je tak vysoká rozvodovosť potom 🤔

dada0902
5. aug 2022

Nie nepreháňaš proste už u teba dôveru nastrbil a dobre to vie tak rýchlo vymazal sms písanie atď s kolegami v tom ja nevidím nič zlé ale záleží aké sú dané rozhovory ci to znamená niečo viac a ci len bezne ptakoviny teraz sa hrá na urazeneho a obracia to na teba pokiaľ máte viac nezhôd plus ona tak by som zvažila vstah medzi vami pokiaľ je ona také ze rozbíja vstahy tak sa neboj raz na to aj on doplatí

makakova
5. aug 2022

@breznica uz len to ze ti klamal ze píše s kolegom,vsak?

A takto to proste chodí... ale tu zeny s MK ti povedia ze ty si tá hlúpa hus..ze naco mu cumis do mobilu?!

mariejenka
5. aug 2022

Baby,co radíte aby dala na svoju intuíciu, ok... súhlasím s vami, nech dá,a trvá na úprimnosti z oboch strán, komunikáciii ako dvaja dospelí ľudia,co chcú byt vo vzťahu. Ked sama napisala že majú aj iné problémy, toto tu je kvapka v mori. Najhoršie je domýšľať si a zbytočne žiariť. Pokiaľ tam priestor na ziarlenie je, vytvára ho chlap ci úmyselne,ci radsej zatají aj nevinnú konverzácia,lebo vie ze aj tak by tomu baba neverila, je na povazenie.

domca1408
5. aug 2022

úprimne ked sa zrazu udejú zmeny ktoré dovtedy neboli je to divné...tiež som si zažila,že partner nemal problém pri mne nechať otvorený notebook a na ňom svoj otvorený FB a zrazu drb..notebook začal vypínať, odhlasovať sa, a s mobilom sa šiel ešte aj sprchovať...no prečo asi...do pol roka bol koniec a meno dotyčnej viem doteraz...ženská intuícia je silná vec!! najlepší je záver: po 3 rokoch sa rozišli aj oni dvaja nakoniec a dotyčná sa so mnou chcela stretnúť a porozprávať sa aký je to hajzel...😀 nie dakujem , on síce hajzel je ale jej by som stále najradšej jednu natiahla.

janinah
5. aug 2022

Ženská intuícia funguje veľmi dobre,myslím,že nepreháňaš....a ešte...100 maličkostí zabije aj vola.....ak máte aj iné problémy,tak s tým treba čosi robiť.

0kristina0
5. aug 2022

@viestta
@petulda333 nemusite so mnou suhlasit, mam na to svoj nazor

0kristina0
5. aug 2022

@janinah presne tak, zenska intuicia sa nezvykne mylit

viestta
5. aug 2022

@breznica ono nie je ani taký problém s kým a kedy komunikuje ale o com komunikuje. To je jedna vec. Druhá vec je, že prečo komunikuje nevhodným spôsobom. A tam je pes zakopaný. Tam zákazy, výčitky a podozrievanie nahnile jablko nezachránia. Je na každého zvážení, či ostane v nahnilom vzťahu alebo nie.

thoughtfulweirdo
5. aug 2022

@0kristina0 Len je veľmi dôležité vedieť odlíšiť intuíciu od domýšľavosti 🤭
Autorka, keďže ti vo vzťahu nevyhovuje viac vecí, skúsila by som s partnerom vážny rozhovor o tom, ako a prečo nie si šťastná a čo od neho potrebuješ. Ak nebude mať záujem spolupracovať, čiže ho nebude zaujímať tvoje šťastie, je lepšie sa vrátiť z kratšej cesty.

petulda333
5. aug 2022

@0kristina0 mas nazor,ale nemyslim,ze ten spravny. Suhlasim,ze netreba robit veci kt provokuju druhu stranu,ale pokial nejde o nic,tak zakazovat partnerovi kontakt s inymi ludmi je chore

petulda333
5. aug 2022

@drahomirrra intuicia je fajn,tiez mi 3x potvrdila podozrenie. No druha vec je,ze zakazovat kontakt s inymi ludmi je chore,pokial samozrejme neriesia nieco co by nemali. Lenze niektori ludia vidia zle vo vsetkom

kp7333
5. aug 2022

Tvoja reakcia vobec nie je prehnana, naopak, mala by si pritvrdit, tj. nastavit jasne hranice. Spytaj sa ho, ako by sa citil, keby si si ty pisala s kolegom, zatajovala to a nechcela mu ukazat mobil? Okrem toho na dovolenku si ideme oddychnut od prace, cize aj od kolegov. Nie je dovod ich kontaktovat vo svojom volnom case.