Boli by ste s takým mužom?

25. dec 2023

Ahojte ženy. Mam muža 7 rokov , mame spolu jedno dieťa (4r) a druhé na ceste. V tomto tehotenstve som si uvedomila , aky život vlastne žijem -sama. Chlap chodí väčšinou na týždňovky , samozrejme aj viac a stane sa že je doma aj dva týždne -už aj mesiace bolo. Problem je taky , že hneď ako rano vstane oblečie sa a rovno ide preč...ide preč , na vonku je , každu chvilu inde (väčšinou okolo domu)..Ráno odíde a pred polnocou príde keď my už spíme. Prespi sa a znova. Dokonca aj obedovať ho treba volať nasilu. Vela x sa stalo že ani neprišiel domov na obed. Prestalo ma to baviť, tento vzťah najradšej by som odišla. Na všetko som sama cely život a navyše ja už teeaz nevládzem. Nevladzem sa s dcerou hrať , venovať , už proste nič. Neviem si predstavit ake to bude ked sa narodi dalsie dieta. On si to neda vysvetlit , mysli si ze je vsetko v poriadku a ja len srandujem.

ivangeline
25. dec 2023

@koniarova ...to tam nikde nevidim. Skor som si az teraz vsimla,ze teda popija casto. Pre nieco len uteka od nej a ak chce zachranit vztah,no ja by som sa snazila priblížiť a zistit,co sa deje. Zjavne sa akosi stara,peniaze nosi,psychicky a fyzicky asi netyra.. tazko z tohto prispevku zistit.

koniarova
25. dec 2023

@ivangeline budeme jej každopádne držať palce. 👍

janickacrazy
25. dec 2023

Daj sa hospitalizovať, že ti nie je dobré a nechaj mu dieťa na krku, nech si to vyskúša. Bola si asi príliš tolerantná doteraz. On si zvykol, že ty všetko zvládaš sama, tak sa zasiva. Dala by som mu ešte poslednú šancu. Vážny rozhovor a dala by som si nejaký limit, dajme tomu 2-3 mesiace a keď sa nič nezmení, tak by som odišla.

marianarem
25. dec 2023

@ivangeline Mne to pripada tak, ze neuteka len od nej, ale aj od dietata, a teda od rodinneho zivota. Keby chcel mat len pokoj od zeny, ale o dieta by stal, tak by si zariadil cas s nim hoci aj na tej zahrade, alebo by isiel na prechadzku. "Donesie peniaze a netyra" nestaci. Nie je ani manzelom, ani otcom.

marcellka32
25. dec 2023

On ti pred všetkými v tej pivnici povedal že si pi*a??
By ma v živote už nevidel žebrák jeden

alexnina777
25. dec 2023

@marcellka32 nepovedal jej to , napísala, že pred nimi vsetkými je pixa , pretože jeho alkoholika ťahá preč od alkoholikov… taká normalna atmosfera pre tehotnú s malým dieťaťom..podľa povodného prídpevku len pracuje od rána do polnoci okolo domu každý deň, tu ku koncu už je alkoholik v pivnici s kamošmi.. to je skoro tak zlé akoby jej pred nimi povedal, to čo
sa pýtaš..

marcellka32
25. dec 2023

@alexnina777 ja si myslím že to je jedno..
Nesprava sa ako otec detí

Autorka k tomu pivu: aj ja mám rada po guláši či kacici jedno pivo ale ak tvoj vypije
basu denne tak je alkoholik

nika3136
25. dec 2023

Poznam taku rodinu 🙈 akurat maju trosku viac rokov. Nezila by som tak, nie je to vztah. Vy neviete, co je to normalne fungovat jeden s druhym a tyzdnovky tomu nepomahaju.

autor
25. dec 2023

Uteka od všetkeho , od všetkych problemov , od zodpovednosti život berie ako zabavu s kamaratmi a doma nech ho čaka žena aj s 5timi detmi.....vela x ked mu zavolam , ze nech vezme malu aspon von (lebo ja už naozaj nevladzem robit vsetko , zial uz len zaklady robim) tak sa mi len v telefone rozkrikuje ze nie. Ale nakoniec ju vacsinou vezme, do dvoch minut si to rozmysli a zavola mi nas5 ze ju mam teda obliect.
No , peniaze donesie , nebyje nas , nerobi kriky. Ale ja si takto svoj zivot dalej neviem predstavit takto zit. Peniaze mam nasetrene , na zaciatok mi to bude stacit , on bude na svoje deti takisto prispievat. Dalej sa nan nebudem vyjadrovat , ked si tak chce zit nech si zije ale ja ho dalej nebudem nahanat nech sa pride domov najest alebo aspon malu mi okupat ked vecer naozaj uz nevladzem a nohy zaliate ako spekacky po celom dni. Mal casu dost , vela x sme sa o tom rozpravali , vela x boli dohody , ultimatum , hadky , ale vsetko bolo len na par dni.... Verim , ze kazda z vas ma muza takeho , ze je s nim spokojna a pomaha vam aspon o kusok viac v domacnosti ako mne ten moj...A nemusite ho s pupkom nahanat kade tade alebo travit cele dni , tyzdne , mesiace sama..len s niekym kto sa vedla vas prespi a ide dalej. A tak isto ho odmietam nahanat s novorodencom v rukach s depresiami a starsiou dcerou na krku...
Žienky , Ďakujem vam za pochopenie.
Veľa šťastia ❤️

bambieblue
26. dec 2023

Ty si urobila chybu ze s nim druhé čakáš 🫣 keď vieš aký je a aký vzťah má k vašej dcére skoro žiadny tak prečo si si nedávala pozor? Teraz to budeš mať ešte horšie a henten ešte pritvrdí v alkohole. Ty vyčerpaná ,plač dieťaťa už ani domov nepríde
To máš teda riadne blbé a ešte bude ťažšie, ach jaj nezávidím ti . Hlavne držím palce ,urob tak aby najlepšie pre teba s tvoje deti ❤️

anketkarka
26. dec 2023

Máš chlapa, ale nemáš chlapa. Výživné platiť bude? Zvládneš to sama s deťmi? Predstáv si ako budete fungovať teraz, keď budeš mať 2 deti. S niečím Ti pomôže? Zoberie staršie, keď sa mladšie narodí aspoň do škôlky, k lekarovi? S dvoma malými deťmi je to ťažšie ako s jedným. Ja Ťa aj chápem, že sa toho bojíš pri takom chlapovi.

alexnina777
26. dec 2023

To že máš s takýmto exemplárom dve deti je samostatná téma, že vobec si s ním ostala žiť s jedným dieťaťom je veľmi zvláštne.. máš kam odísť? s novorodencom by som tipovala iba k svojim rodičom.. vyriešiť rozvod a peniaze od neho na deti aj na seba.. on može naďalej žit tak ako doteraz.. s tým nič neurobiš

aurora33
26. dec 2023

Boze hrozne niečo, už by som balila seba a dieťa a on nech si ostane so slopkami. Fuj až mi je zle.

kristiii
26. dec 2023

Mala som to dosť podobné. Teda až na ten alkohol, ex nepil, ale presne si viem predstaviť ako sa cítiš. Vo vzťahu a pritom sama. Koľkokrát som aj kamoške vravela, že sa cítim ako slobodná matka. Akurát že potom ako naozaj slobodná matka som už kvôli nemu nemusela prichádzať o nervy. Držím palce, aby sa ti situácia podarila vyriešiť čo najlepšie pre teba a pre deti, nech už to znamená čokoľvek.

eva8
27. dec 2023

Vas dom nie je krcma. Odisla by som. Pisala si, ze mas kam a ma ti aj kto pomoct. Z coho budete zit? Ostatne by som riesila potom. Vela stastia prajem.

dankanovakova
29. dec 2023

@colsami jemu to už tak vyhovuje si myslím...a ani nechce zmenu.Nechce sa mu byť doma.Kazdy je tam kde mu je dobre.Podla mňa stráca maminka čas a mali by padnúť rozhodnutie.Zeny sú silné aj samy...a vlastne ona je už teraz sama..takže jej odpadne táto príťaž ...