Partner chodí von s kamarátmi a ja som sama

zufala66
28. okt 2012

Dobrý deň som tu nová.Potrebujem všetko dostať zo seba von..už nevládzem..:( Nechcem aby ste ma ľutovali nič podobné,len potrebujem vedieť či som v tejto situácii sama.Môj problém ani neviem ako opísať ,začnem asi tým že žijem byte s priateľom a malým synčekom.Nedávno sme sa do Ba prisťahovali,nemám kamarátky ,známe nikoho som tu sama.A priateľ tu má kamarátov,sme mladý do 25 rokov.Poslednom čase sa stáva to že priateľ chodí von s kamarátmi,napriklad aj včera ráno odišiel do práce a neprišiel do dnes,volala mi jeho kamarát že sú spolu vonku že sa môj,,drahý " opil,a že maju pánsku jazdu.Ja som doma sa s dietatom.Vadi mi to že on ma kam isť ma kamarátou a ja nie..Mám už aj pocit že bol cez nic s inou,ked neprišiel ..On mi dokazuje každy deň že ma miluje že som krásna mi vravi atd...Sex chce mať skoro stále..ale aj tak mam pocit že ma podviedol.A už nevladzem zas čakaž kedy zas pride takata situacia a on nepride znova.Nemám rodinu,rodičou čo by ma vzali k sebe proste nikoho, a mám 100.chuti od neho odísť,len nemám kam,a byť snim v jednom byte nechcem,soms toho zufalá...ste niekto v podobnej situácii ?? ?.Neviem ako sa mám správať ked práde domou,mám byť kludná ?..nemám sa snim rozprávať ?..čo mám vlastne robť?.Bojim sa že sa budem snám baviť,tak to bude robiť stále,lebo bude vedieť že mu to odpustím...Poradťe Baby.ďakujem.

milka1978
28. okt 2012

@zufala66 no ja v takejto situácií nie som ..... no z toho čo čítam, to máš veľmi ťažké .... najhoršie je to, že nemáš sa na koho obrátiť o pomoc .... zase zotrvávať v jednom byte s takým chlapom je oničom .... ked sa vráti domov, tak by som sa s ním na tvojom mieste porozprávala ako si to ďalej predstavuje .... ty sedíš celé dni doma na materskej a on si ide z práce rovno na žúr a nič ti nepovie .... čo ak by sa niečo vážne stalo? a ty ho nezastihneš? toto podľa mna nie je partner, ktorý by sa mal starať o teba a dieťa ak je takýto nezodpovedný ... mal by si uvedomiť, že už má rodinu a isté záväzky ..... ak sa s ním nebude dať porozprávať tak by si mala uvažovať o rozchode ... je jasné, že nemáš kam ísť no zase ak sa rozídete tak zostať s ním tiež nemôžeš ..... máš to ťažké ...... neviem čo by som robila v takejto situácii ja ... držím ti palce aby sa ti to nejako podarilo vyriešiť

zufala66
autor
28. okt 2012

@milka1978 Presne že nemám kam odisť a on to asi zneuživa ,nevravim že sa to stáva dosť často,ale stane sa to..Ako otec je super,o maleho sa stara,hra sa snim,mna nezanedbava,peniaze všetky čo zarobi da mne,aby som to rozdelila na cely mesiac v tomto snim problém nemám...Len tato jeho nezodpovednosť ma už nebavy..☹ čo sa tyka tochto chodenia preč..chcem skusiť odisť na tyžden ku svokre,a vobec sa mu neozvať nech sa spameta,len zas ktovie či tým ona bude nadšená atd...a malí aj do školky musi chodiť a tak,ale ja už ine riešenie nevidim,chcem ho nejak nastrašit,že ked s anespameta je koniec,len neviem ako...Mám ostat a ignorovať ho?.uplne vo vsetkom?.nerobiť mu do praci jedlo,neprat na neho proste nič čo s atýka jeho ?..Lebo mne to pride take,odveci že on si ide na žur a ja mu budem prať,žehliť,a ešte aj jedlo chystať...

slavka034
28. okt 2012

@zufala66 ahoj tak v prvom rade by ste mali viac komunikovať medzi sebou...a ako píšeš ste mladý pár do 25 rokov..takže "chlapec" ešte potrebuje dozrieť resp. vyžiť sa troška...a pocit že ťa podviedol..? noo neviem neviem my ženy mávame také pocity ak sa partner nesnaží ale ty píšeš že po stánke ťuťu-muťu...vám to klape....v prvom rade sa takými myšlienkami ani nezaoberaj oberú ťa o energiu....venuj sa výhradne len synčekovi a nič nerieš....
ja som tu tiež v BA bez kamarátok a bez rodiny, polovička je od rána do večera v práci takže sa celý deň nevidíme akurát ráno pri spoločnej káve a večer pri neskorej večeri...a poviem ti nemávam ani reči kde je čo je s kým je...absolútne mu dôverujem ...
venujem sa len a len dcére a fakt ako nič neriešim....a poviem ti tak je to najlepšie pretože som maximálne kľudná a nestresujem sa a netrápim sa...

zufala66
autor
28. okt 2012

@slavka034 kiež by som to tak brala ako ty..☹ áno nezanedbava ma,stále mi dokazuje že ma miluje a take,len ja mu neverim a neviem prečo ...Mám pocit že ked sa stretne s kamošmi tak zabudne aj na to že ma miluje a len s frajerčiny aby dokazal aky je on macher ma podvedie..Asi si moc namyšlam...jednoducho mu neverim..A hneva má že on može choiť a mne zakazuje..Ja len pekne doma na riti sedieť a starať sa o všetko..

slavka034
28. okt 2012

@zufala66 pozri ja som tiež zo začiatku sa utápala v takých myšlienkach ako ty... 😀 😀 😀 no povedala som si že nebudem riešiť malichernosti a neviem moje výplody fantázie z nudy 😀 😀
no vidíš a v tom že mu neveríš robíš chybu lebo sa len sama trápiš...ako neber to tak že ho obhajujem ale proste načo sa nad tým pozastavuješ?? a hlavne si nenamýšľaj... tak sa vyber aj ty niekam s malým síce teraz je doosť hnusné počasie ale keď je všetko tak ako má byť tak prechádzku alebo návštevu niekde ti predsa nesmie zakazovať..fakt vyber sa niekam do obchodného centra kúp si niečo pekné sprav si radosť... 😝

mima4
28. okt 2012

@zufala66 preco by ti mal nieco zakazovat. V BA je kopec mamiciek, materskych centier, aktivit pre zienky... mozes ich spoznat aj cez MK. Si niekam vyrazte, oznam mu, ze napr. v sobotu budes s kamoskami a ze dieta bude mat na starosti on... ved je otec.

Hlavne spolu vela komunikujte, majte spolocne aktivity, hovorte o svojich pocitoch, o tom, co prezivate.
A ak to nepomoze, tak od neho odid, si slobodna zena, nemusis s nim zit.

natas4
28. okt 2012

@zufala66 je mlady nevybureny, predpokladam, ze jeho kamosi este nemaju deti a tak sa aj on sprava...oni ho zavolaju na zur a kedze nechce "vypadnut" z partie tak ide...jeho kamosi este nevedia co je to mat dieta...tvoj priatel je este sam dieta...pises, ze sa k tebe pekne sprava, hovori ti pekne slova, dava ti celu vyplatu...myslim, ze jediny problem je ten, ze on chodi von a ty nie...co by som urobila ja? Aj keby som nemala kamosku, tak by som si ju vymyslela 😉 jednoducho by som mu povedala, ze v ten a ten den si dohodnuta s kamoskou, ze potrebujes troska vypnut a ides s nou von...a isla by som na nakupy 😀 alebo sa len tak poprechadzat, vycistit si hlavu....cez den chod s malym do nejakeho materskeho centra, tam sa zoznamis s mamickami...hlavne treba spolu komunikovat...tym, ze mu prestanes prat, varit nic nevyriesis, akurat ho nahnevas a bude to horsie...nezakazuj mu chodit von, ale dohodnite si pravidla..vysvetli mu, ze sa o neho bojis...ked niekam ide, nech ti povie kolko sa tam zdrzi, kedy pride domov...NEVOLAJ MU....to nema ziaden chlap rad...dohodnite sa, ze ak by meskal, nech ti napise sms...a ty nesed doma na zadku, ale chod von...aj ked nemas ziadnu super kamosku, tym ze budes sediet doma si ju nenajdes 😉

alena1983
28. okt 2012

Uf, tak toto je velmi tazka situacia. V prvom rade sa s nim o tom musis vazne porozpravat. Kazdy chlap potrebujem obcas vyrazit, no vsetko ma svoje hranice. A podla toho co pises, uz ich prekrocil. Ak Ta naozaj miluje, tak taketo spravanie musi zmenit. Ak nie, tak tento problem by som riesila s odbornikom, napr. aj cez linku pomoci.
http://www.anoprezivot.sk/kontakt,28.html
Ale je pravda, ze chlapi si vela krat nevazia co maju a sem tam si to uvedomia az ked to stracaju.
Hlavne je, ze si zdrava a mas zdrave dieta. Zivot ide dalej a vsetko sa da prekonat. Drz sa.

zufala66
autor
28. okt 2012

@natas4
@slavka034
@milka1978
áno ale nemyslim že toto je už normálne je pol druhej a on ešte nieje doma a ani sa neozve.. A ja mu volať nemienim..Take mám na neho nervy že kedy teraz vošiel dnu tak mu taku vypelim že sa stoho bude dva dni spametavať..!!Ach ... 😖 Tak ked nechce vypadnuž spartii tak to znamena že su mu kamarati prednejši nez my...Co si mam teraz myslieť že kde je čo robi ?..Isto nesedi a nekuka telku,a ešte mám byt aj kludna?..Neviem kto by to dokazal..☹ Ani ho nenapadne zavolať či máme čo smalým jesť atd..ako nech sa už nehnevava..on sa dakde asi ožiera,zabava,a možno aj dákou kravou je a ja tu mám sedieť a ešte snim komunikovať ked dojde?..To nedokažem..

slavka034
28. okt 2012

@zufala66 a jajaaaaaaaj.....tak mu nevolaj 😉 zober malého choďte vonku vyšlo slniečko) a nestaraj sa či máš navarené a upratané atď.....nepozeraj na neho ale na SEBA a MALÉHO....malému tá tvoja nervozita určite neprospeje...

natas4
28. okt 2012

@zufala66 toto ti spravil prvy x? Alebo bezne nepride aj dva dni domov? No s tym, ze s nim nebudes komunikovat NIC NEVYRIESIS

zufala66
autor
28. okt 2012

@natas4 prvy krát že neprišiel domou,...preto ma to hneva,že neviem čo sa deje..a namýšlam si same hluposti..

zufala66
autor
28. okt 2012

@slavka034 Mali mi spinka..:-/...Jasne viem mali mi je nadvolezitesie,ale tak predsa to trocha pri srdci boli, už len predstava že je teraz z inou..☹...asi si namýšlam až moc...(

karin1234
28. okt 2012

ahoj, kamošky si mozes najst aj tu MK, mozete chodit vonku na prechadzky s detmi, alebo nemas v okoli napr. susedu ku ktorej by si zasla na kavu sa porozprávat? Tak ked sa vráti tvoja polovicka po fláme tak to mozes urobit tak,ze mu nechas dieťa a ty skus odist napr. na cely den, s kamoskou do mesta na nakupy, na kávu... alebo si urob den pre seba. zaujmalo by ma ako by reagovala tvoja polovicka keby nevedel kde si ked to robi on tak. i ked nemas rodicov vztahy s ludmi, priatelmi si mozes budovat i tak, skus si to zariadit a zit aj pre seba a nie len pre muza a dieta potom si moze byt tvoj mazel moc isty ze ta ma. ja som zastánca rodinneho zivota, rodinnych vyletov ale ked si robi vyjazdy tvoj muz prečo by si nemohla aj ty.

slavka034
28. okt 2012

@zufala66 vidíš??? sama to píšeš že si namýšľaš....tak si nenamýšľaj a je to vyriešené...booože dievča môj chodil na týždňovky a niekedy sa aj 3 dni neozval...a si myslíš že ma to sralo nejako?))a to som bola sama doma v podstate celé tehotenstvo.......zachovala som chladnú hlavu..pozri nie každý chlap je taký že bude volať žene každú chvíľku alebo robiť presne to čo chceme my... 😀 😀 😀 😀 a treba sa naučiť že najlepšou zbraňou je presne to ako sa správa on..nezavolá? tak nevolám ani ja))...nenapíše? nepíšem ani ja)) my ženy sme v tomto úžastné že fuurt si myslíme že naši chlapi ak neprídu domov tak hneĎ sú s dajakou inou.....chyba..zožierať sa netreba lebo inak by boli cvokárne hneĎ plné 😀 😀 😀 😀 😀

natas4
28. okt 2012

@zufala66 no vidis..spravil to prvy x..a prave preto, by si nemala robit ani hystericke sceny ani mat tichu domacnost...mala by si sa s nim v klude porozpravat ked pride domov...povedz mu, ze si sa velmi bala o neho, ze sa ti neozval a to nie je spravne...nech sa zamysli, ze keby si to spravila ty ani jemu by sa to nepacilo...treba sa s nim porozpravat....a pri najblizsej prilezitosti sa zober, nechaj mu maleho na krku a chod von..aj keby si mala ist sama..vzdy lepsie ako trcat doma

miskap2111
28. okt 2012

@zufala66 súhlasím s názormi báb, ktoré ti radia, aby si nepanikárila. Urobil to prvý krát, tak to treba riešiť s pokojnou hlavou... Vieš čo by som urobila ja? Trochu by som ho šokovala.. Keď príde, bola by som milá, dokonca by som pripravila nejaké dobré jedlo na večer a to by som využila na pokojný rozhovor o tom, že som sa o neho bála a na dohodnutie sa na nejakých "pravidlách"- že ti dá vedieť, keď by bol preč, atď. a že ty si nájdeš tiež niečo, čomu sa budeš venovať (zumba, posilka, alebo plaváreň.. Je tu dosť možností v BA a okrem toho sa tam môžeš zoznámiť s inými babami a získať tak okruh priateliek) a on medzi tým bude strážiť malého... Takáto pokojná reakcia nebude vzbudzovať žiadne ďaľsie emócie.. Hypoteticky, ak by aj s niekým bol- myslíš si, že to nebude chcieť ďalej zopakovať, ak bude mať doma hysterickú partnerku? Od takých sa uteká skôr..

miskap2111
29. okt 2012

@zufala66 Ako to včera dopadlo? 🙂

yidaky
29. okt 2012

@zufala66 Zufala prepac, ale to ako, ze tebe zakazuje chodit von?! Prepacte, ale toto nikdy nepochopim 😖 . No neviem ako to dopadlo, dufam, ze ste si to vyrozpravali. Vies, podla mna, este asi vyspaval nejaku tu opicu a bal sa Ti ozvat. Pamatam si na nejake taketo "excesy" aj mojho manzela. To je vekom a nevyburenostou. Viem sa vzit do tvojej situacie, ze si mala strach a nervy aj ja som si tym presla. Urcite si par pravidiel, ktore by ste mali dodrziavat. napr. on sa ma ozvat, ked planuje ist niekam na "zur", ty sa skus postavit k tomu tak, aby nemal strach sa ozvat...atd. A take, ze tebe zakazuje ist von, no by som mu dala po hlave... A tebe autorka by som tiez radila najst si nejake aktivity, najdes novych ludi, ci kamosky ci kamosov. Materske centra, cvicenie, cokolvek co Ta bavi. Nie je dobre byt len doma s dietatom, robit iba domacu pani manzelovi. Hlavne sa o tom porozpravajte v klude, nie ked budes nastvana. Viem, ze je to velmi tazke, treba trening a trpezlivost 😉

monculka
30. okt 2012

moj kazdy vikend ked ide vecer von dojde na druhy den na obed...absolutne mi nepomaha z malou-....keby som mala kam ist uz nie som s nim...

zufala66
autor
30. okt 2012

@miskap2111 Ahojte dopadlo to tak že prišiel len v nedelu večer,a porozpravali sme sa,a dohodli ,že sa to už nestane,že ja si možem tiež vyrazit s kamoskou v sobotu,čiže dojde známa s byvaleho mesta a idemem🙂 bola som pokojna ale niekedy som zaroven aj histercila...Povedal že v sobotu sa opila do nedele spal,do 14:00,u kamarata,a potom si predstavte prisiel a kupil mi novy sporak 🙂) ako dobre nie?..aby som mala na čom piecť na vianoce...som bola vyvalena,spravil velky nakup a td..Normalne som nechapala🙂)..Ale už to je zatial faj,som zvedava do kedy nám to vydrži.. 😉 ďakujem vsetkym na nazory..🙂

zufala66
autor
30. okt 2012

@monculka Ahoj,a nekecate spolu o tom ?..a robi to už dlho ?...a Milujeta a ty jeho ?..tiež si asi v takej situacii ako ja že nemas kto by ta vzal ksebe :-/ ja to mám tiež,nemám takých rodišou kt.by na vzali k sebe,keby nahodou dačo...je to na prd..A ty uz ani nic nepovies nato,ani mu nezakazes?.

monculka
30. okt 2012

@zufala66 moje slovo je hovno platne...darmo mu poviem...ma v p...ja som uz povedala ze sa nebude rozculovat...no rodicia byvaju hned pri mne ale nemozem ist k nim...vesat sa im na krk...dneska sa s nim idem porozpravat...

danielagre
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
naky
12. dec 2012

ahoj, tak moj sice domov pride, ale az vecer.. vidim ho rano, ked si privstanem, aby som bola chvilku s nim a vecer asi hodinu.. po praci nejde domov ale ide rovno za kamaratmi.. ja som tehotna, 2 tyzdne do terminu, cele dni som sama doma - nie preto, ze by som nemala za kym ist (hoci cez tyzden su vacsinou vsetci v praci) ale preto, ze uz ani nevladzem a hlavne sa bojim, aby mi niekde neodtiekla voda.. doma varim, upracem, cely den pozeram do telky a na hodinky, kedy uz pride domov, aby sme sa mohli troksu porozpravat a byt chviku spolu.. a on? pride domov, naje sa a o hodinu zaspi na sedacke a cela nasa komunikacia spociva v tom, ze ja hovorim a on sa tvari ze ma pocuva, pricom zaspava.. tiez ma lubi, ja lubim jeho, dava mi peniaze.. ale co z toho mam, ked v podstate partnera nemam? cely tyzden sa tesim na vikend, ze budeme spolu a on? rano o 8 odide z domu a ide za kamaratmi.. dojde poobede.. neobeduje sa a navecer sa ma spyta, ci mi bude vadit, ak pojde este von... a to ze som sama, ze chcem byt s nim, to ako sa citim a co citim vobec neriesi.. riesi seba a svoj cas..pretoze ako povedal "co mi ma pri zadku sediet?" ... velmi sa bojim ze to takto bude aj ked sa narodi mala a budem na vsetko sama.. neviem od neho odist, to by som psychicky nezvladla, no mat na neho stale nervy a trapit sa, ze ma nechce vypocut, tak to tiez zvladam tazko..
takze myslim, ze takychto chlapov je viac.. nie si v tom sama.. ale ten moj aspon nechodi na dvojdnove zatahy, to by som nevydrzala.. 😖 hoci tiez si rad vyhodi z kopytka a ja mu robim sofera.. no aspon si ho odveziem domov a som v pohode, inak by som asi nespala celu noc..
koniec koncov.. je 6 hodin.. o pol 3 mi pisal ze konci v praci.. hmm tak kde je? lebo doma nie ☹

lubikan
12. dec 2012

@naky v tom okamihu by ho cakala prazdna chladnicka a neoprane pradlo 😠

naky
12. dec 2012

@lubikan uz som to skusila...ale neuspela som.. skor bol nastvany, ze som cele dni doma a ani oprat neviem, ze co potom robim... takze este som sa nakoniec citila ako leniva krava :-P

maruska24
13. dec 2012

@naky hrozné ako sa niektorí chlapy správajú, že fuuuj. To majú všetci nevybúrenosť, alebo druhú pubertu? načo si potom robili deti? naky, ako to popisuješ, ver tomu že aj na dieťa ostaneš sama a nepomôže ti nič. Kolko má rokov? zjavne si žije svoj vlastný život a teba má len ako spolubývajúcu čo mu poskytuje full servis. Ani si nechcem predstaviť, čo bude robiť, keď bude bábo plakať a pod. . 😠 By som ho hnala. Ak sa nespamätá, tak ako rodina asi fungovať nebudete. ☹

naky
13. dec 2012

@maruska24 ma 30, cize dospely chlap.. no on sa na babo tesi, to na nom vidim, len akosi sa nevie vzdat toho svojho bezstarostneho mladickeho zivota... mne sa obcas zda, ze to berie tak, ze dieta bude mat ako zabavku bez povinnosti.. sprava sa ako samostatna jednotka.. ale neviem do kedy to tak vydrzim... este mam nadej, ze ho babo zmeni, lebo obcas ked sa s nimi rozpravam tak mam pocit, ze sa naozaj tesi na dcerku..no ked nie a vsetko ostane po starom, tak to budem musiet riesit radikalnejsie...

aduskatt
13. dec 2012

@naky a co si mu hned nepovedala, ze oprat vies, ale nie je komu, lebo okrem teba sa doma nikto nezdrziava...........a okrem toho.si snad jeho sluzka, alebo co?