Časté písanie si manžela s kamarátkou

mucha_puk
10. máj 2017

Ahojte. Ako by ste vnimali, keby si vas manzel, pripadne partner casto pisal s jeho kamaratkou? Nejedna sa o flirty, ani nic take. Prekazalo by vam to? Tvrdi,ze je to jeho dobra kamaratka, nemam dovod mu neverit, sme spolu velmi stastni,nemame problemy vo vztahu..Ale mne to pride jednoducho nevhodne. Odtial-potial. Tiez si netvorim so zenatymi muzskymi kamaratmi kazdy druhy den siahodlhe konverzacie, lebo respektujem ich manzelstvo..

dominika6
10. máj 2017

@mucha_puk ako vieš o čom si píšu?

lubina
10. máj 2017

@mucha_puk mne by to vadilo...ako aj sama pises, ani ja nemam muzskych kamaratov na pisanie a zdoverovanie sa, tak by mi vadilo, keby to mal moj manzel...

nyusika
10. máj 2017

Moj nazor (skor skusenost 😀) nie je, najma medzi mladsimi rocnikmi, prilis popularny, ale muz nema dobre kamaratky...ani zena dobrych kamaratov (pokial nejde o osoby zamerane na rovnake pohlavie).
jeden z nich vzdy chce nieco viac, ako dobre kamaratstvo 🙂
ja mam tiez super vztahy s partnermi mojich akmaratok, ale nevypisujem si s nimi, ani na kavu vo dvojici nechodime.
vynimkou su pripady, kedy so mnou konzultuju darceky a prekvapenia 🙂
ale to je parkrat do roka, ze ano.

belllinka
10. máj 2017

@mucha_puk Nehladaj problem tam, kde nie je. Je uplne normalne mat kamaratov aj ineho pohlavia 🙄 Netreba hned za vsetkym hladat sex a obmedzovat chlapa vo vsetkom.

pribinak
10. máj 2017

vadilo by mi to, teraz to nemusi byt flirt, ale to sa casom moze zmenit a ...... proste nech si pise s nejakym jozom alebo ferom o hokeji ci futbale
ja taketo zeny nechapem, ved je zenaty, ma rodinu, zodpovednost, ked si zenska nerozumie so zenami, nech si pise s nejakym inak orientovanym muzom

by som mu povedala, ze mi to vadi, ze to do manzelstva nepatri, nepoviem, raz za dobu, ale casto to nie

juriva
10. máj 2017

Kukni co pisu;) mozno ti chystaju party ked mas sviatok v blizkej buducnosti🙏

janulka1802
10. máj 2017

mne by sa to nepáčilo.

emilia25
10. máj 2017

Ja si ale fakt neviem predstavit co mozu rozoberat spolu.deti manzelku manzela aky je pekny den co robili cez den toto by mal manzel rozoberat z manzelku nie kamaratku.ked vam nejde komunikacia tak si zahraj aj ty na kamaratku a piste si spolu.zena by mala byt aj kamaratkou aj milenkou aby to nevyhladaval inde.

madana
10. máj 2017

@mucha_puk nie nepride mi to normalne,na to miesto nech sa radsej venuje Tebe.Vidim to ako necistu hru voci Tebe,zrejme mu dviha jeho muzske ego tato dotycna.a Trvaj na svojom zivot je kratky,preco sa v tom case nevenuje Tebe?ty vtedy co robis,ked on si s nou vypisuje,bohvie o com.?

sopka10
10. máj 2017

@juriva ano aj to sa moze stat, mala som byvaleho a neslo mi do hlavy preco sa stretaval s kamoskou ci znamou ci kto to bol... spravy od nej vymazoval a klamal ze s nou nebol ....aj ked ich spolu videli... nakoniec mu pomahala vybrat mi darcek na narodeniny... ja som o tom nevedela prislo mi to ze ma podvadza alebo co ... vyvazala som , ziarlila... no a hla nakonie darcek pre mna :D a tak tez som aj ja riesila jeho darcek .ze som sa stretla s jeho naj kamosom na tajnasa ...ludia nas spolu videli uz z toho bol problem... pohadali sme sa a vsetko mozne...nakoniec pochopil a ospravedlnil sa aj mne aj jemu... ale som rada ze darcek sa mu pacil . :D

sopka10
10. máj 2017

@sopka10 Ale zas nevravim ze to moze byt len takto , samozrjeme ze to moze skoncit aj inac....

evitka83
10. máj 2017

@mucha_puk osobne by mi to nevadilo, pokial by to nebolo na ukor nasho vztahu a ty vravis, ze ste spokojny. Tiez mam kamosa, ktory je pre mna ako brat, pozname sa skoro 20 rokov a hocikedy vedieme diskusie o kadecom. Nie je to na dennej baze, ale ked, tak si skratka mame co povedat. Obcas ideme na vino alebo na kafe. Porozprava mi o detoch, o kamosoch, o praci, o nesmrtelnosti chrusta, obcas sa postazuje na zenu a opacne. V zivote by ma nenapadlo to posunut niekam inam a on tiez nikdy nemal naznaky. Nebudem ho eliminovat zo svojho zivota, len preto, ze ma medzi nohami penis 🙂 sama mam rodinu. Tiez som muza nikdy nebuzerovala a nekontrolovala, ked povedal, ze ide s kamoskou na kafe. Nemala som dovod. Nehladaj problem tam, kde nie je 🙂

nyusika
10. máj 2017

@sopka10
tak to je divne. ved kvoli darceku sa stretnete raz, pripadne si vymenite nejakych par sprav a bodka. urcite sa nerobi taky cirkus, aby vzniklo podozrenie.
a spravit scenu preto, lebo ta niekto videl s inym chlapom cez den a na verejnom mieste, to je zvlastne.

deltaa
10. máj 2017

bola by si radsej keby sa snou tajne schadzal osobne a robili to kade tade? ak si pise pred tebou tak asi nema co skryvat

mathias23072014
10. máj 2017

Ty ju poznas? Urcite by mi to vadilo, chcela by som vediet ci jej muz vie ze si ona pise s nejakym "kamaratom"

madana
10. máj 2017

@deltaa pismenka vela znesu😉

deltaa
10. máj 2017

@madana ja by som rada vedela co by autorka temy povedala na to keby jej muz mal spolocne WC v praci 😅 moj muz sa doma smeje lebo vie podla zvuku ktory kolega ci kolegyna jej vedla neho v kabinke a ze najhlucnejsia je sefka 😝 ved co uz len moze byt intimnejsie

sense
10. máj 2017

ak by s nou konverzoval castejsie ako so mnou tak by mi to vadilo....

sopka10
10. máj 2017

@nyusika jasne v skratke som to napisala... takkedze byvame v jednom meste , no byvali sme tak aj rodinu tam mal a nechcela som aby nas niekto videl ... no a tak stretli sme sa , a po vedala som co chcem aby mi pomohol , dalsi den sme boli po obchodoch , pototm nic a nakoniec on nieco nasiel tak volal hned som bezala a nakoniec sme vybrali.. no a uz ked bol so mnou tak aj sme si sadli na kolu pokecali a ja hrda s darcekom pripravenym som sla domou ... ten jeh naj kamos akoze normalne som sa s nim nikdy nebavila preto to vyzeralo pre niektorych divne ..ale to je jedno uz je to za nami :D

mucha_puk
autor
10. máj 2017

@mathias23072014 ona je nezadana..a ja ju osobne zatial nepoznam.

anonymka11
10. máj 2017

@mucha_puk ona je nezadana ty ju nepoznas a on si s nou vypisuje? A akoze o com? Videla si niekedy ich konverzaciu? Pise si s nou pred tebou alebo si nato len tak prisla? A urcite by mi to vadilo o to viac ze ona je slobodna

juma2
10. máj 2017

Záležalo by od toho o čom si píšu. Ak ak by to bolo v rovine kamarátskej asi by si si narobila len problémy ak by si mu to zakazovala. Len viem, že je to ťažko nemyslieť na hlúposti aj keď ako píšeš, máte šťastný vzťah. Veru neviem ako by som sa zachovala. Možno by bolo fajn ak by ste sa o tom porozprávali ale s mierou a so žiadnymi výstupmi

mucha_puk
autor
10. máj 2017

@belllinka nehladam za nicim sex. Ako som pisala, neflirtuju spolu. Suhlasim, ze je normalne mat kamaratov opacneho pohlavia,ved aj ja mam. Ale nepisem si s nimi kazdy druhy den..Kamaratok moze mat kolko chce, aj s nimi moze chodit na kavu,ja mu to nezakazujem..Ale vsetko s mierou..Proste ked si s nejakou pravidelne a casto pise, tak uz mi to nie je prijemne a myslim,ze ani tebe by nebolo,keby si bola v rovnakej situacii

dendulik82
10. máj 2017

moja skusenost, ked som prisla na to, ze si pise s vtedy "kamoskou", stretla som sa s nou a ona ma upokojovala, ze jej pomahal vo vztahovych problemoch a vnima ho ako brata. A ked mal syn pol roka, sme sa kvoli ich "surodeneckemu" vztahu rozisli. Su do dnes spolu....neverim na nevinne kamaratstvo medzi muzom a zenou

sharmana
10. máj 2017

@mucha_puk keby mala tá kamoška 200kg, tak by mi to nevadilo :D inak je to tak, ako písala tu hore vyššie jedna kočka, z tých dvoch minimálne jeden je ten, ktorý chce viac, aj ked si to zo začiatku nepriznáva.

mucha_puk
autor
10. máj 2017

@pribinak presne si to vystihla! Ja mu aj to iste rozpravam,ze nech si najde muzskych kamaratov a nech si s nimi pise cele dni.
Ja tiez take zeny nechapem. Ja si napriklad tiez viac rozumiem s muzmi,ako so zenami, mam aj viac muzskych kamaratov. Ale pre boha, nepisem si s nimi kazdu chvilu. A o to menej si s nimi pisem, ked som ja zadana, ci oni su zadani. Pride mi to logicke a ferove. Nebudem predsa mutit vodu a miesat sa niekam, kam nepatrim.

mucha_puk
autor
10. máj 2017

@dendulik82 anoo,ano..henta jeho kamoska ma tiez vztahove problemy, stale tomu mojmu vesa na nos,ze jakych debilov stretava a ake ma psychicke problemy a pod. A tomu mojmu to asi robi dobre na ego, ze jej dava mudrosti do zivota .. Takze je asi na case sa s nou porozpravat a poslat ju kade lahsie 😀

bosoriak
10. máj 2017

@mucha_puk Otazka je, co je to casto. 🙂 Ale to je irelevantne, tebe to vadi, mas pravo na to, aby ti to vadilo a preto by si sa s nim mala porozpravat. Ak ti to velmi vadi, tak je to predsa nieco, o com treba diskutovat a najst riesenie.

Inak som presvedcena, ze zensky siesty zmysel je na 95% spravny. Nemusi ist hned o sex, ale po internete sa da aj "len" flirtovat, dvojzmysly a podobne. Nie som ziadna stihacka, aj rozumiem, ze manzel je zenaty, nie slepy, rovnako ako ja. Tiez si rada pozriem pekneho chlapa, aj prehodime zo dve-tri slova, aj si zaflirtujem, ale zas odtial potial. Chapes, existuje urcita nepisana hranica, v kazdom vztahu niekde inde. Niekde by nezvladli ani pozdravit niekoho ineho, niekomu pride normalne otvorene flirtovanie pred partnerom. Je to len a vylucne na tych dvoch zucastnenych.

No a tvoj manzel tu hranicu prekrocil. Co s tym urobis, je na vas.

Za mna - ak by moj muz povedal, ze mu vadi, ze si pisem s kamaratom, tak sa nebudem spravat ako male decko a robit mu to napriek. Je mi predsa prednejsi, nez ktokolvek iny na svete. Z tohto by som vychadzala. Ak bude mat problem s tym tvoj muz prestat, velmi by som zbystrila. Ale to som ja, riesit si to vsak musis ty.

Drzim palce.

mandala77
10. máj 2017

@mucha_puk je to celkom prirodzené, čo cítiš. Lebo žena má potrebu blízkosti, dôvernosti s mužom a ak on to, čo je pre ženu dôležité vo vzťahu, má aj s nejakou inou a tak často, môže to byť zdrojom Tvojej nepohody a nespokojnosti. A ak vie, že Ti to vadí, píše s ňou naďalej, nič sa nezmenilo, Tvoja frustrácia bude pravdepodobne narastať. Určite si mu to povedala viac krát a on to pravdepodobne zľahčuje.
Ono ženy sa ľahšie zmieria s neverou fyzickou ako keď muž má dôvernú kamarátku. Ženu jednoducho toto bolí viac. U mužov je to naopak.

mucha_puk
autor
10. máj 2017

@juma2 Pisu si rozne. O jej vztahovych problemoch s muzmi, o jej psychike, o jej praci a ten moj jej dava rady do zivota. Ona je podla mna z neho uplne namakko, lebo moj muz ma naozaj dobre nazory a ona je taka truba s nepodarenym zivotom. Ten moj jej zas zdiela rozne fotky,clanky,ci bol na nejakom pohovore a tak..Ja som sa s nim o tom rozpravala uz velakrat. Vzdy to stroskota na tom,ze mu nemam zakazovat starych dobrych kamaratov a ze predsa s nou nic nechce..Vzdy mi povedal,ze to pisanie obmedzi,ale vzdy mu to vydrzi len par tyzdnov a zas sme v tych istych kolajach. Ospravedlni si to tym,ze ved ona mu pisala a je slusne odpisat..No ako ked si niekto chce najst vyhovorku,tak si najde..Viackrat som sa mu "vyhrazala", ze jej napisem,ked on sam nie je schopny s tym nieco robit a vybavim to po svojom. A asi to aj tak spravim,lebo on proste nechape,ze to nie je vhodne, co robi a ze to len zbytocne nici nas vztah