Chcem bábätko a partner nie

neviemcosozivotom0
25. jún 2021

Ahojte. Chcela by som sa spýtať. Poradiť . Mám 26rokov, môj partner 40 rokov. Ma dve deti 14 a 11 rokov. A sme spolu 3 roky. Má problémovu ex ktorá má problemi s alkoholom. Vždy som prinom stála nech sa dialo čokoľvek a poviem len toľko, že to bolo všetko ťažké.. socialky, súdy..  keď nebolo času na nás ale stále sa riešila ex. Vždy nas to len posilnilo a chcela som aby vedel,že VŽDY som tu preňho. Povedal mi,že s ex bol 18rokov ale ju nelubil nikdy. Ze bol mladý a myslel si, že to tak asi ma byť ..že až primne zistil čo je láska a co je ľúbiť. Ako partner je úžasný. Obetavý, chápavý, verný, milujuci proste mi nemáme medzi sebou absolútne žiadne problemi.
Len ja mam problém. On deti má a ja chcem aby sme mali aj spoločné. Ale on ho nechce. Povedal mi,že on má problémov už dosť 😪 to ako ja by som s babom bola problém? ☹ starám sa o domácnosť, o jeho deti.. v práci sme si vymenili zmeny tak aby sme sa mi obchádzali aby mali s kým byť, keďže začali žiť s nami a u nás. Snažím sa.. aj keď veľa krát sa cítim sama. V srdci cítim, že by som chcela aj svoje/naše dieťa a bola by som šťastná :( bojím sa ze sa koli tomu rozideme. Ale ja bábo chcem :(

pribinak
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 nájdi si iného partnera, tento už má 2 deti, ďalšie nepotrebuje.
On chce mladú ženu čo mu bude k dispozícii a nie počúvať plač dieťaťa a meniť plienky

leuchtturm
25. jún 2021

nie, ty s babom by si problem nebola. On uz si uzil svoje a je prirodzene, ze do dalsieho dietata sa nehrnie. Bud s nim ostanes aj nadalej alebo si najdes ineho partnera, ktory si s tebou bude chciet zalozit rodinu.

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@pribinak ale ja ho potrebujem, veľmi ho ľúbim 😪 ja si neviem predstaviť od neho odísť. Ale už veľmi cítim, že chcem babo a ze asi je viac ako on. Ale zase sa bojím, čo ak sa rozideme a nenájdem už lásku. :( račej budem s nim bez bábätka. A teraz si pekne protirecim Ale neviem ako ,kam , z kadiaľ 😭

pribinak
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 však zostaň s ním ale spokojná nebudeš. Skôr či neskôr bude z toho problém ktiry bude narastať. Materstvo je pud a ten potlačiť je ťažké

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@pribinak veď už teraz mi z toho pudu prepína . Msm depky, ziarlim na jeho deti, chytám nervi keď už mám pre jeho deti niečo Spraviť ( ale nie ako v zlom ale taky hnev) ze prečo sa mam starať o jeho deti keď somnou žiadne nechce. A trápim sa tým veľmi 😭 najviac tým ze ta jeho ex zato stala keď to bolo zle medzi nimi aby si spravili ešte jedno dieťa. A ja preňho robím to co ona nikdy nerobila, starám sa ako sa ona nikdy nestarala ale JA ZATO nestojím aby sme boli rodina. Všetko by sa zmenilo. 😪

andreakukelova
25. jún 2021

Partneri by sa mali navzájom rešpektovať a zdielať veci spolu. Je to od neho sebecké, to jeho vyjadrenie, že už má problémov dosť...ty si tiež nestála o 3 roky ťahaníc, stresov a prispôsobovania sa. Ale sú to jeho deti, súčasť jeho života a preto si to rešpekotovala a akceptovala. Tak by aj on mal rešpektovať a akceptovať Tvoju potrebu mať dieťa. Ak sa ľúbite, tak ako vravíš, tak zvládnete čokoľvek, aj tretie dieťa... nezostávala by som vo vzťahu, kde by som necítila naplnenie po všetkých stránkach- ako partner, priateľ, milenec, rodič...budeš si to so sebou niesť po celý život, ak dieťa chceš a nebudeš ho mať, bude to navždy medzi vami...

777januska777
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 ty máš 26 on 40 a ty sa bojíš, ze iného partnera nenájdeš? To skor on žiadnu nenájde. Neblázni. Si mladá a čím skôr sa s nim rozides, tým skôr môžeš riešiť iny vzťah. On svoj pohľad na deti nezmení a teba to bude trápiť dlho a ked ti budú roky pribúdať tým ho bude ťažšie a ťažšie opustiť.

pribinak
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 už som ti napísala svoj názor, nájdi si iného, lebo toto bude časom väčší a väčší problém

On už deti má, chce mladú frajerku a nie ďalšie decko na krk.

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@andreakukelova to je jediné prečo som to všetko vydržala. Mi mame medzi sebou mega chémiu, lásku, účtu, súdržnosť, dôveru, kamarátstvo, vášeň.. proste on je taky ze by aj srdce rozdal keby ho potrebujeme. Mne nechýba v našom vzťahu nič. A keď sa hádame len preto ze chcem bábätko alebo už ziarlim na jeho deti a som oduta .. 😪 ale ja to nerobím naschvál, mne to príde ľúto a je mi smutno 😭

terezka1947
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 tak....asi az tak rad ta nema.
Asi mu vyhovuje,ze behas,lietas okolo neho a jeho deti.
Mozno sa mylim.
No na vztah su vzdy dvaja. To,ze ty ho lubis je krasne,ale na zivot je to malo.

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@777januska777 nemyslím frajera. Alebo iného muža. Myslím lásku . Takáto je len jedna za život

pribinak
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 rozprávaš ako keby si mala sivé vlasy, štátne zuby a 85 rokov

kittykat22
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 s ex bol 18 rokov, mal s nou 2 deti a nikdy ju nelubil? Urcite vies ako k takym detom prides. Keby ju nemiloval, tak s nou nie je cele tie roky a urcite s nou nema dve deti. Pekne keca. Neuvedomujes si, ze ta vyuziva. On si uz svoju mladost odzil. Mal zenu a ma 2 deti. Vie aka je rodina tazka praca vypiplat dieta je tak tazke. Ty mu vyhovujes ako nahradna matka - nic viac. Mat dieta je tazke, vychova je tazka a draha - samozrejme ze sa mu do dalsieho nechce. Zober sa a odid. Za 10 rokov budu mat deti 24 a 21. Pokial sa o nich matka aspon ako tak stara a ma zaujem - tak tie deti ju budu navzdy vnimat ako matku. A otca ako otca. Co ostane tebe? Neblazni. Mat dieta je super. Prve kroky, prve slova, ked idu 1x do skoly alebo ako otvaraju darceky na vianoce ked su male. Bolo by hlupe rozhodnutie toto vsetko zahodit, pretoze tvoj sucasny partner si zle zariadil zivot. Najdi si muza single bez deti primeraneho svojmu veku.

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@pribinak prečo? Lebo verím na lásku? Neboj niesom škaredá, mohla by som mať koho by som chcela. Ale ja chcem jeho. Ja len neviem ako mu povedať ze to myslím naozaj a nemusí sa už ničo báť aj keď prežil veľa zlého :(

littlebubble
25. jún 2021

Na kiu Mariu je niekomu v 26 rokoch rozvedený chlap s deťmi.

Ja mám tiež do 30 a muža bližšie ku 40, ale bol slobodný a bezdetný.Takéto problémy by sa mi veru riešiť nechcelo.

Nechce tak nechce.Strácaš s ním čas.

0silvia0
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 a co cakas od tejto diskusie? Babo chces, on nechce. Rozist sa nechces, ale chces, aby on chcel babo s tebou. Zial, nepomozeme ti tu s tym. Ale na tvojom mieste by som mu dala ultimatum. Dieta alebo rozchod. Co ty neurobis, lebo ho lubis a mas s nim super chemiu...

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@0silvia0 ja sa bojím toho, že sa rozideme a potom už nenájdem nikoho s kým by som to dieťa chcela a niekoho ľúbila. To môžem byť račej s nim a ľúbime sa veľmi :(

777januska777
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 a ešte toto som chcela, kým si si s ním začala bola si mladá neskúsena životom. On ta asi zaujal svojou mužnostou, takým iným správaním ako rovesníci a podobne, zaľúbila si sa až nezdravo a v ňom vidíš svojho princa na bielom koni, problem je ten, ze on teba tak neberie. On nemá problém ti povedať, ze niečo nechce a ze mu to za to nestojí, ty to nedokážeš, ty robíš všetko co mu na očiach vidíš, on robí len to co mu nevadí. On nie je pre teba schopný obety. To nie je vzťah, ktorý ty hľadáš. Vo vzťahu takom reálnom zdravom vzťahu sme schopní vyjadriť svoj nesúhlas a sme schopní nerobiť veci, ktoré sa nám nepáčia a nechceme ich. Ty to nevieš, robíš všetko, len a len pre neho. To nie je láska z tvojej strany, ale závislosť. Mala by si pravdepodobne navštíviť odborníka a zamerať sa na to prečo si na ňom tak zavisla a odpútať svoje city. Potom sa na vás vzťah môžeš pozrieť reálne.
Ja som mala pred manželom podobný vztah, totálna závislosť a ako slepá som nevidela jeho chyby a jeho sebectvo. Rieš to kým máš čas.

terezka1947
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 ....mozno najdes.
A mozno.ovela lepsieho.
Toto nie je laska,ked jeden obetuje vsetko,druhy si dava podmienky.
Resp.tvoja zalubenost je pre vztah malo.

natalienka12
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 Ako sa staras o jeho deti? Varis im, peries, zehlis, ci co este?

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@natalienka12 varím, periem, chystám do školy, zaniesť do školy, ísť do školy, naučiť, vypočuť, uložiť.. naučiť ich veci o živote.. o hygiene.. robím presne to co by som robila aj pre svoje dieťa.

littlebubble
25. jún 2021

Kamoška sa takto zaľúbila.Chcela byť s tým mužom ,,on s ňou,,.

Písali si o deťoch o rodine.Ona už nemala násť, bola na výške a po dieťati túži do dnešného dňa aj keď má stáleho iného partnera.

Ten chlap jej motal hlavu 2 roky.Stále jej len ubližoval ako by chcel dieťa s ňou, ale ona je ešte mladá, ako za ňou príde a vždy si našiel výhovorku prečo nie, ale motal jej hlavu ďalej.Osobne sa poznali.

Nakoniec decko urobil nástke a nežije ani s matkou prvého a ani druhého dieťaťa.

Láska za život je len jedna? Prosím ťa 😂😂.
Je.Pokiaľ nestretneš lepšieho ktorému nebudeš dobrá len na sex a na opatrovateľskú službu.

Tvoje vnímanie je ako keby si mala sweet 16.Prepáč.

minimie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ayanamirei
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 sorry, ale si jak male umrncane decko... dospej a nesnaz sa sama seba presvecit o klamstve, ze tvoj pan Uzasny k ex nic necitil a ze len TY si ta jeho zivotna laska - isteze ti to bude tvrdit, ked si si este aj pracu vymenila tak, aby si sa starala o jeho deti a on ma tym padom pohodicku. Dalsie dieta nechce, lebo uz ma 40 a vie, ze za par rokov bude klidek aj od jeho deti z prveho manzelstva a je dost vychcany na to, aby to na teba hral ako uboziatko ublizene, ktore sa boji a ty si svojim spasitelskym komplexom mas este pocit, ze ho musis presvecit o svojej nehynnucej laske a o tom, ze tvoje dieta bude to najlepsie na svete a ty najlepsia matka. Katastrofa...

leuchtturm
25. jún 2021

ty vies najlepsie aky mate vztah. Ale ked uz nechce deti, tak ich nechce. Ja mam tri, presla som si peklom a som na tom rovnako ako tvoj partner...proste uz ziadne deti nechcem, aj keby ich so mnou chcel mat nejaky princ na bielom koni a zili by sme ako v rozpravke. Ani za vypomoc s detmi by som nikomu neporodila ziadne dalsie. Proste NIE, NIE, NIE.

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@minimie nie nie už boli rozvedeny vyše roka keď my sme sa spoznali. Bol sam

stary_ujco
25. jún 2021

V 23 rokoch sa nechať namontovať do vztahu s 37 ročným rozvedenym, s dvoma detmi,... Ja viem, vraj osudová chémia.
Teraz mu robíš sluzku, vychovavatelku, milenku a ešte aj dopĺňas "rodinnú" kasu.
Z tvojho problému nevyjdes nijakým spôsobom vitazne. Vychovas cudzie deti a svoje mať nebudeš. Tie deti zdedia všetko a ty nič.
Ak ho na dieťa ukecas nejakymi ultimatami, tak na neho budeš sama. Tvoje dieťa bude pre neho vždy to nechcene

trollfacewow
25. jún 2021

Netrep, ze si nikoho nenajdes...mas len 26 😃 mi pripominas moju byvalu...ta hovorievala ze ma miluje a ak sa rozideme, tak bude navzdy sama a odide radsej do zahranicia 😃 2 mesiace po rozchode uz behala po meste s inym 😂

jaass
25. jún 2021

@neviemcosozivotom0 máš 26 rokov a si závislá na partnerovi. Nie je to dobre…

neviemcosozivotom0
autor
25. jún 2021

@ayanamirei co vám nato všetkým poviem . Rozum by mi mal zobrať nohy na plecia a nájsť si niekoho bez deti a všetko si s ním vybudovať a žiť . A pritom moje srdce asi sprosto verí, že ma tak lubi ze sam príde ze nechce o mňa prísť a túži po bábätku tiež 😪