Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcem tretie dieťa, ale muž sa bojí. Mám na tom trvať?

miriamapalino
27. sep 2014

el6
27. sep 2014

myslim, ze nie... dietatko by malo od obidvoch rodicov citit, ze je chcene...aby sa aj pri prolemoch a starostlivosti nezatal potom spôsobom, ze ved ty si to chcela...radsej ho normalne presvedc a ak sa neda, tak radsej nie...teda tak by som to ja na tvojom mieste...

zita19
27. sep 2014

Nie, bral by to ako podraz. Obzlast ak by vedel, alebo sa dozvedel, ze si to na neho "usila"

martina28p
27. sep 2014

ahoj,aj my uvažujeme o treťom dieťatku,ale moja výhoda je v tom,že môj muž to chce...ale dali sme si čas na rozmyslenie do budúceho leta...tiež mám obavy,ako to bude s peniazmi,ale na druhej strane si hovorím,kde sa najedia dve deti,naje sa aj tretie,tak čo,trošku sa uskromníme...hlavne sa sním porozprávaj,dajte si za a proti,vydiskutujte si to....ale netlač na neho....musíte ho lúbiť a muž by ho mohol zavrhovať a aj v tehotenstve by si možno bola smutná a sama....

luy
28. sep 2014

Nie netreba na tom trvať,je to vec oboch,nielen toho po čom túži žena

kofoluska
28. sep 2014

Urcite na tom netreba trvat. Dieta ma byt vysledkom lasky a chcenia OBOCH rodicov, nie len preto, ze zena este dalsie xce. Moze sa Ti pokojne stat, ze ho nakoniec k tretiemu dietatu nejako "dokopes", ale pri prvom probleme to budes mat na stole - xcela si ho, tak sa staraj. Naco by to bolo dobre? 🙂 Mate dve deti, uzivajte si tie. 🙂

lesanka845
28. sep 2014

ano dieta ma byt vysledkom lasky, ale preco ma zena vzdy ustupit len preto, ze chlap si to nezela. Ja som tiez velmi tuzila po tretom dietati a dodnes mi je luto, ze som ho nemala. Deti mam uz dospele., vztah sa rozpadol a ja som sama. Ak by som si bola dokazala to tretie dieta presadit, vytah by sa mozno rozpadol skor, ale dnes som mohla mat dieta, ktore by ma potrebovalo a davalo zmysel mojmu zivotu.Kludne ma mozete odsudit, ale ja uz by som kvoli chlapovi taky ustupok neurobila.

danielahamar
28. sep 2014

U nás som tiež ja tá, kt. by tretie pridala, ale môj muž nie, ale len skrz prachov do budúcna, nie v súčastnosti. Rozmýšľa dopredu cca 20rokov, že ak bude chcieť ísť na VŠ, tak nebude ju z čoho zaplatiť, kedže starší majú prednosť 😒 Ale inak by bol hrdý tato 😉 Ja som povedala, ak to nebude náhoda do mojej 35, tak už potom nebudem nato myslieť ani ja.... a ináč, náhoda je sviňa 😅

pribinak
28. sep 2014

Dieta ma byt plodom lasky dvoch ludi a nie vysledkom nejakeho trucovania a donucovania ci presviedcania. Ja by somto tak nechcela, ze som si dieta "vydupala" , ale to je moj nazor

Tu začni písať odpoveď...

Odošli