Chorobne žiarlim na chlapa

tinuskamartinuska
26. dec 2016

nikdy som na nikoho neziarlila, ani na mojho chlapa, ale toto je moc pre mna, moj snubenec ma brata starsieho, a brat ma frajerku cca rok, chorobne žiarlim na ňu. Nemá problém sa prečečúrať pred mojím snúbencom (budúci manžel), v tielku, obtiahnutom pyžame, stále sa nanho usmieva, koketuje s nim, ona sa vecne na kazdeho vyskiera, ako priblbla, moj chlap ju obdivuje, ze je krasna, kadeco, ze je sikovna, ze je ukecana, pritom mne stale hovori ze aka som krasna, a vsetko, dokonca nema problem o nej hovorit, ze je mila, a stale ju spominat, mam toho akurat tak dost ! ta standa ma iba 23 rokov a vie ako balit chlapov, zda sa, ze s jeho bratom sa maju radi, stale su zaveseni do seba, ale napriklad pridu k nam aj spat, pripadne ideme niekam na chatu, na vylety, ona sa predvadza, normalne ani nema tolko hanby aby si dala zupan,a on je cely rad tomu, strasne rad a so zaujmom sa na nu pozera. dokonca viem, ze ked vsetci spia napriklad aj teraz cez sviatky v rodicovskom dome tak spia spolu v jednej izbe vsetci kvoli nedostatku miesta,a ide ma z toho slak trafit. Toto sa nedeje prvykrat. Nikomu tonevadi, kazdy je vysmiaty, ani mojmu chlapovi to nevadi, vsak coby nie pozre sa na kocku nie ?vytaca ma ta zenska nenormalne, nejde o to, ze ja by som si neverila,ale nezda sa mi dobre a bezne,co robi a co sa deje medzi nimi. vyjadrila som svoj nesuhlas pred mojim chalpom, ze nepaci sa mi a je mi neprijemne, ked hladi na svagrinu takto a ked este aj s nou sem tam spi v rodicovskom dome. vy by ste to chapali ??? ci som uz vadna ci co ?!

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

to dievca fakt nema hanby ani vychovy..ale moje poznamky negativne nie su akosi vnimane, akoby som hovorila do vzduchu, mna si nik nevsima

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

aj napriklad, ked je pri nej, tak ju hlce pohladom, ona sa rada paradai, saticky same, sukienky, ze jej vidno do...evd viete kam! a ked je pri nej,ani nezdviha mi telefon, ani nevola spat,ani nepise mi,nic.

moni244
26. dec 2016

No si na najlepsej ceste prist o snubenc. Kolko mas rokov? A ked ste zasnubeny, preco nebyvate spolu?

timea7
26. dec 2016

@tinuskamartinuska máš problém s chlapom, písala si to tu už dávnejšie, nie s ňou. A trocha aj sama so sebou. Akú radu očakávaš? Prerušiť s ňou akékolvek styky? Zakázať priateľovi pozerať sa po babách? Veď to ej choré. Kde je tvoje sebavedomie? Zúfalo sa ho držíš zubami nechtami, aj keď cítiš, že to nie je to pravé orechové....iného muža si nepoznala, to dosť vzťah ženy k mužovi poznačí. Keď je pri je, nedvíha ti telefón, ani ti nepíše? Ty fakt o takéhoto muža stojíš? Je posledným na zemeguli?

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@moni244 na chybe je ale on...ze sa nou necha zvadzat,ako maly skolkar.a ona je na vine tiez, ze sa hentak pred nim pretrca bez hanby, ako stetka

moni244
26. dec 2016

@tinuskamartinuska a ty sa ukludni, spravas sa ako dieta, ktoremu zobrali oblubenu hracku.

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@timea7 ale nase problémy sa po tej diskusii uz utriasli celkom, mali sme krasne mesiace, kde sme sa fakt milovali, dokazovali si lasku a pod. bolo to perfektne, bola som stastna naozaj, nemam problem sama so sebou- mam zdrave sebavedomie, viem, ze som pekna zena, ale ona ma vyvadza z miery, praveze som v poslednom case aj spoznala dost muzov, co by aj javili o mna zaujem,ale ja kazdemu vykladam, ze sa idem vydavat a tak, tak dost sporadicky sa ozyva, ked je s nou, co ma stve.preto aj chorobne ziarlim,ale najviac ma stve, ze moje ponosy si nevsima moj snubenec myslim, ze normal ako by sa nic nedialo,akoby vsetko bol ok

philipha22
26. dec 2016

Ja mam taky pocit, ze ty mas problem sama so sebou....takze zacni sama od seba a potom ries vsetko naokolo 😉

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@moni244 tebe sa to hovori, ked si neni v mojej situacii, uz vidim,ako by kazdaz vas soptila,kebyze je v takej situacii

timea7
26. dec 2016

@moni244 mrkni do iných tém, ktoré založila, takého truľka by som s radosťou prenechala inej a to som tej zásady, že sobášny list nie je zároveň listom vlastníctva. A to oni sú ešte len snúbenci. Mne to príde ako nezdravé upútanie sa na jedného muža, lebo iný vzťah nebol.

moni244
26. dec 2016

@tinuskamartinuska pytam sa ta znova, preco nebyvate spolu? Mala by si ho ppd dozorom

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

zeny,cakala som, ze sa to tu zvrhne na komentare, ze mam problem sama so sebou, NIE skutocne nemam,ja viem o sebe, ze som ziadana, krasna zena, co prakticky pre kazdeho chlapa je pekna, kazdy mi hovori,ze som prirodzene krasna, cize sebavedomie mi nechyba, som si vedoma svojich kvalit.o to sa nebojte, preto ma vytaca, ze taka stetka sa toci okolo toho,co je moje

timea7
26. dec 2016

@tinuskamartinuska a čo si tým soptením získala alebo zmenila? Že ste mali krásne mesiace je jedna vec, že ak je v prítomnosti inej krásnej ženy, tak ťa má na saláme, je vec druhá. Každý normálny muž sa obzrie za peknou ženou, no to neznamená, že bude tú svoju ignorovať.

moni244
26. dec 2016

@tinuskamartinuska keby si bola spokojna, ako pises, nejaka zenska by ta nerozhadzala, ale podla toho, ako ju nazyvas a utocis na nu, tak nie si so sebou spokojna a chlapovi neveris

timea7
26. dec 2016

@tinuskamartinuska už len to, že ju nazívaš štetka, svedčí o tvojom nízkom sebavedomí. Spáva s mužmi za peniaze? Tak prečo ju tak označuješ? Prečo sa na problém nepozeráš triezvo? Pripadá ti OK, že ak je tvoj priateľ v jej prítomnosti, tak ti neberie mobil? Cítiš sa ňou ohrozená, to ne normálne, lebo tvoj priateľ sa nespráva ako tvoj partner, ale ako bulo, ktorý slintá len keď sa iná krásne žena mihne okolo neho a zabúda, že je tu niekto, koho to môže raniť.

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@timea7 nemozem povedat, ze ma ma na salame, ako vsak zodvhne,ked volam,ale neodpise hned, na sms napriklad a take, ze nepocul,pritom inokedy odpise viac a castejsie, vzdy pocuje,take detailiky su to,ale vsimam si to.som spokojna sama so sebou nanajvys, dokonca sa mi podarilo schudnuť aj uzasnych 7 kil za posledny mesiac,tak som stastna, konecne mam vynivanu postavu, naozaj sa necitim menej,ako ta standa.a pre mna je stetka obycajna, zena ktora koketuje a otvorene flirtuje s kazdym chlapom,ktory sa mihne, a nosi v muzskej spolocnosti saty, ze jej vidno vsetko, a je zmachlena a sprava sa tak,ako tamta,tak je pre mna stetka.bodka
nebudem o tom polemizovat s nikym.

simculllka
26. dec 2016

@tinuskamartinuska tak marne si pekná a krásna,ak sa chováš ako furia,tak ti to je na dve veci. Co chlapi neznasaju,tak je stíhačka za patami. Bud mu dôverujem alebo nie. Vo vzťahu ste dvaja,mali by ste spolu komunikovať a snažiť sa tolerovať jeden druhého. Ak vie,že ti niečo vadí,mal by ti dat dostatocne jasne ,že sa z jeho strany voči tebe nic nemení a mal by sa správať tak,aby si nemusela ziarlit. Zároveň,ty by si tiež mala zvolnit tempo,snažiť sa ovládať a nie robiť sceny pre to,že si jedna baba da na seba pbtiahnute pyzamo...co tam chodí v negližé alebo co? Cele je to cudne,uz len to,ako na nu kydas pôsobí hrozne.

timea7
26. dec 2016

@tinuskamartinuska a čo s tým chceš ďalej robiť? Jej správanie nezmeníš, čo tak hodiť rozhovor s priateľom o tom, že ti to nie je príjemné? Je nutné, aby bol tak často v jej prítomnosti? Prečo nežijete spolu, keď ste snúbenci? Čo podnikneš, ak sa v jeho prítomnosti vyskytne iná atraktívna žena?

puklica13
26. dec 2016

@tinuskamartinuska pre pána Jána...Nemám slov 😂 ty si sebavedomá krásna žena? To ťažko...Taká by neriešila takého trula čo si potrebujete zvyšovať ego na poloholej zabe...

maxiva
26. dec 2016

Ty brdo😖skus si precitat svoj uvodny prispevok....zabralo?jedna inteligentna a krasna zena sa nebude znizovat na uroven ziarlivej furie😉klud a nohy v teple....ak ta ma podviest,tak to spravi aj s niekym inym,nemozes ho dozivotne zavriet niekam na samotku😒

simculllka
26. dec 2016

Inak,raz mi povedal jeden môj frajer,že vernosť mi môže slubit,ale slepotu nie:D odvtedy sa riadim týmto heslom aj ja;) samozrejme,manžela by som nevymenila,ale tiež sa pozriem na pekného chlapa,ak si ho ovsem vsimnem,keďže nemám potrebu každého obzerat od hlavy po paty;)

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@maxiva teba by to nevytáčalo?

vy sa mi tu vsetky snazite nahovorit, ze mam byt v klude,ale pozrite sa, keby sa to stalo vam,ci by ste boli take kludne,uz ma to proste vytaca, tak som furia, ale len vnutorne som furia,pred nimi to nedavam najavo s tiez sa Usmievam,ako najviac viem,ale neznasam to, ked sa toci okolo neho, su spolu dost casto azda aj kazdy tyzden,a mam toho uz plne zuby akurat, som ziarliva, priznavam si to,lebo sa mi nepaci, ako sa ta zenska chova,
ja by som sa tak v zivote nechovala,ak oona,aby som zvadzala jeho brata.
mam dost
pokial nam ona neprisla do zivota, vsetko bolo fajn..ale posledny polrok je to na nevydrzanie.
priatelovi som naznacila, ze mi to neni prijemne, ze mi to ciastocne vadi a spytala som sa ho,ci si mysli,ze je to ok, neodpovedal, tvrdi, ze je to normalka,a ze som pekna a miluje mna, ze nemam byt taka,tak som to potom uz nechala tak, nebudem sa tvarit,ako furia pred nim,a nebudem stale rozrpavat o tom, nechala som to plynut, ale vidim,ze asi budem musiet zakrocit,a naozaj vazne sa s nim pozhovarat,len ked nechcem narusat tu pokojnu atmošku co je medzi nami uz tak dlho, :(:( boim sa,aby z toho nevznikol skandal v rodine

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

mne vadi,ako o nej casto rozprava, ako zdrobenene velmi ju oslovuje, a hovori o nej, vadi mi, ze sa na nu pozera tak zaujato,a vadi mi vseobecne, ze ju vobec casto spomina v nasich rozhovoroch. to by vadilo kazdemu a kazdej z vas by blikla kontrolkatak netvrdte ze nie

timea7
26. dec 2016

@tinuskamartinuska no mne by blikala kontrolka z iných vecí, najmä by som zvažovala, či mi tento muž stojí za to, aby som sa obávala, že sa zahľadí do inej. Myslím, že to nie je človek, s ktorým by som chcela spojiť svoj život, no ty to vidíš inak. Nechceš počuť to, čo ti tu baby hovoria, ak príspevky nie sú podľa tvojich predstáv, tak ťa to štve. No sorry, že sme nepísali o nej, aká je to sviňa, komu by to pomohlo? Problém skutočne nie je v nej, či sa ti to páči, alebo nie. Skús zvoľniť tempo, nekontaktuj ho, rob si svoj program, tráv čas so svojimi priateľmi, uvidíš, či spozornie, alebo mu to bude fuk. Len to by si sa nesmela obávať, že ak bude s ňou sám, tak na ňu skočí. Vzťah je o dôvere, ak by si s ním ostala, nebudeš ho držať celý čas za ruku a pekné aj koketné ženy sa okolo neho vyskytovať budú, tomu nezabrániš. Ty sa neotočíš za pekným mužom? Lebo ja hej.

sarain
26. dec 2016

@tinuskamartinuska ja len jednu poznamku... medzi vami je dlho pokojna atmoska,ktoru sa bojis narusit? Precitaj si znovu svoju temu z tohto septembra. vsak to vsetko do seba zapada a so svagrinou to ma pramalo spolocne.

sense
26. dec 2016

Neda mi nereagovat keby si taka sebavedoma a vefoma si svojich kvalit a bola si si ista ze ta snubenec miluje, tak ta nejaka "standa" ako si ju nazvala nevytoci....

Ja sa len divym ze to nevadi priatelivmu bratovi..ak je ta jeho priatelka taka ako ju opisujes

esther03
26. dec 2016

@tinuskamartinuska takze:
ad1 ak je ona stetka a zvadza tvojho chlapa a on sa necha tak je on kurevnik
ad2 ak by ma raz moj muz nazval jebn..ou tak pokojne moze flirtovat s kym chce kedze ja uz by som bola od neho za horami za dolami
ad3 to, ze zvalujes problem vo vasom vztahu na inych ludi nie je normalne, popracuj na tom kde je problem, odsudzovanim inej osoby problem nevyriesis
ad4 ked mi nieco na partnerovi vadi, riesim to
ad5 mam pocit, ze ty sa strasne bojis, ze ti plachne prec- zeby to s tym sebavedomim nebolo az take ruzove?

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@timea7 max. sa na pekného muža pozriem,ale nič viac, nehľadím nanho ako tela na nove vrata, ani s nim nic nechcem mat,lebo ja milujem svojho buduceho manzela, a ked aj by sa mi niekto pacil,tak ako jemu ONA,tak by som to nEVRAVELA pred nim a nehovorila by som o tom chlapovi, ze je pekny, mily, mudry, a taky, a urcite by som mu nevravela zdrobneninou ako on jej, ona sa vola silvia,a on na nu inak nepovie,len silvinka..mam na to nervy.viem, ze sa o neho budu tocit zeny,ale mam toho pokrk, uz len pri tejto, aj okolo mna sa tocia chlapi, aj kolegovia,ale nedavam to najavo, pred mojim,ako on predo mnou, ja viem,som si ista,ze ho milujem a niekto mi to nemoze prekazit,ale keby ste ju poculi,ako on o nej hovori, mam z toho husiu kozu,ako o nejakej bohyni,ktora teraz pristala na zemi z vesmiru, pritom nic na nej neni absolutne, pre mna ako zenu,co vie ohodnotit krasu inej zeny, je to krpata ciernovlaska, nijako zvlast pekna,len je zmachlena,keby som ja stala pred zrkadlom pol dna a machlila sa,tiez budem hviezda, ja som vsak prirodzene krasna, co na mne vsetci obdivuju.

@sense mna by standa vytocila vzdy,som ziarliva celkom, brat ?to asi neriesi, nevidi, vies,ako zamilovany, asi si nepripusta, ani mu nenapadne,ze sa paci aj jeho bratovi ta jeho baba, podla mna.
@sarain co do seba zapada? ale od toho septembra od temy az doteraz, sme boli spokojni pri sebe, lasku sme si dokazovali, chodili sme spolu na vylety, tesili sa jeden z druheho a tak, ziadne ine zeny, nic sme neriešili,len seba.

asi je jeho typ zeny,ktovie, lebo ja A ONA sme uplne ine, inak vypadame vyzorovo,aj povahovo, sme totálne ine,tak asi mu imponuju take baby, ktovie, ale je to ocividne, ze sa mu lubi,a kebyze to neni bratova frajerka,tak mozno by aj po nej vystartoval, hoc ma mna,co ma desi fatalne a neviem,co s tym

sense
26. dec 2016

@tinuskamartinuska nuz tak potom ta ten tvoj nemiluje tak ako ty jeho... A cudujem sa ze si este s nim...

tinuskamartinuska
autor
26. dec 2016

@sense ale je to aj moja jesitnost trosken, ze proste preco by mal spievat o inej,ked miluje mna ? a planuje si so mnou svadbu ?ja ho lubim velmi, a furt mi on hovori, ze aj on mna lubi,a tak- ze so mnou chce byt, tak neviem na com som.a nepomahaju rozhovory.ja citim, ze aj on ma lubi, ved to citim, nie som hlupa, citim iste veci,city,nehu od neho, najma v poslednych mesiacoch,len neviem,kde su jeho myslienky,kam lietaju..