Cítim sa v živote nenaplnená

16. júl 2023

Cítim sa v živote veľmi nenaplnená, aj keď mám dobrú prácu, kamarátky, priateľa, super rodinu. Napriek všetkému som nešťastná a nevidím v živote žiadny zmysel. Myslíte, že by pomohlo, keby si spravím dieťa? Vždy som odsudzovala ženy, ktorých zmyslom života bol potomok, ale asi sa stanem jednou z nich.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. júl 2023

@elizabet173 ako som už písala, snažím sa rôznymi spôsobmi dobrovolnicit na miestach, kde je to potrebné

viestta
16. júl 2023

Mas vobec nejaky konicek? Mas nieco co ta naozaj bavi, comu sa vies venovat na plno, bez ohladu na cas, peniaze a co si kto o tom mysli? Nieco kedy zabudnes na vsetko okolo, co ti prinasa cistu a bezbrehu radost aj ked z toho vela uzitku nie je.

marianarem
16. júl 2023

Suhlasim s niektorymi odpovedami vyssie, treba ist do niecoho tazkeho. Nemusis ist zit do krajiny s hladomorom. Skor by som hladala nieco, co je pre teba tazke v tomto zivote, ktory mas tu. Nemas nieco, co by si rada robila, ale bojis sa? Nieco, o com snivas, ale zda sa ti, ze na to nemas, ze by si to nedokazala? Nemas v niecom nejaky blok, ktory nevies prekonat - napr. komunikacia s ludmi, vystupovanie na verejnosti, prijatie velkej zodpovednosti za nieco, vstupovanie do rizika... A prekonala si uz nejake velke prekazky vo svojom doterajsom zivote, alebo zatial vsetko islo viac menej hladko?
Dieta by som v tomto rozpolozeni radsej nezvazovala - budes jeho ucitel, sprievodca zivotom...Do takej ulohy by som ja osobne sla, len keby som v tom zivote sama videla zmysel. A teda jedine preto som vlastne do toho aj sla.

marca12
16. júl 2023

Mozno ti ozaj chyba dieta. Ak mas stabilny a dobry vztah,tak do toho chod. Dieta da zivotu zmysel.

lenkakravcova
16. júl 2023

Dieťa priateľovi?
V prvom rade si pozrieš život, lebo žiť bez papierov nie je predpokladom stabilného vzťahu. Potom, resp keď toto budete mat aspoň prediskutovane a priateľ (už bude aspoň snúbencom), tak môžete SPOLU začať plánovať ci a koľko chcete detí.

madeline1
16. júl 2023

No ak sa na to citis, tak asi hej. Tebe samej to hned napadlo...treba ten vztah posunut a naplnit zivot rodicovskou laskou...

sim10
16. júl 2023

Viem ako sa cítiš. Aj ja si týmto prechádzam... Prajem ti aby si čo najskôr našla zmysel.. je to ťažké, ale treba veriť...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz